kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co jak Bartomeu knuję jakąś zemstę na Neymarze. Neymar się buntuje, ma złe relację z PSG tylko po to żeby wywalczyć transfer. Barca czeka czeka by w ostatni dzień okienka dziwnym zbiegiem okoliczności popsuł się faks i do transferu by nie doszło. My podjarani, a tu nagle taki szok. Wtedy to dopiero Neymar by zrozumiał swój błąd.
0
@soczeq Na TVP znając życie co godzinę będzie powtórka
3
@TheMugShot Będziemy bardzo blisko. Musiałby w trzecim meczu paść wynik 3-2 dla Brazylii. Wtedy byłyby liczone małe punkty.
0
Powtórka Polska-Brazylia na TVP SPORT.
1
@IronSanHybrid Gwiazdeczka
0
Jak Schone uderzył
35
Piast przez te 40 minut już zrobił więcej niż Legia przez ostatnie eliminacje.
0
@kerouac Jeszcze Coutinho jest
1
@BarcaInfo Ja po pijaku gorsze rzeczy mówię
0
Jutro środa. Właśnie wtedy miało być ogłoszenie transferu Griezmanna. Czeka nas jutro długi dzień.
2
@sebasek99 Byłem tam tydzień temu :)
0
@kamilop I jest 40 akurat ja dałem.
5
Wolanski znów chciała wbiec na murawę tym razem w finale Copa America. Zatrzymały ją służby już w środku Maracany.
0
@barteq gdyby jeszcze z Polski ehhh
0
@MESSIah16 Ja również mam go za ulubionego zawodnika. Zawsze mu kibicuję. Pamiętam ten fenomenalny półfinał na igrzyskach z Nadalem i tą publikę która go niosła do finału.
0
@antylegionista Powiedz to Bartomeu
0
@mekston nie skreślałbym jeszcze Raonicia
0
No i senior wszystko wyjaśnił. Uspokójta mi się bo mamy lepszego Dembele w klubie.
0
@Gaucho Kontuzja :)
0
@shinthps Przecież powiedział że odchodzi to po co ma się stawiać
1
Mam pytanie. Ile tak mniej więcej euro kosztuję nocleg w Barcelonie? Niekoniecznie musi być blisko centrum.
1
@Walker Niektóre utwory są fajne jak te nowe np. Maczo "Jedwabiste włosy" czy Mig "Nie ma raju" ale te stare typu "Ona tańczy dla mnie" czy "Jesteś szalona" to już serio się przejadło.
0
@BarcaInfo i zwrócą pienądzę tym osobom które kupiły już koszulki Felixa za 140€
1
Nagranie z Modriciem także na konferencji
0
No nic Atleti nici z Semedo.
2
@Commando Myślisz że Bartomeu sprzeda lepszego Dembele za słabszego Neymara?
15
@norbo80 Dziewczyna
5
Sorry Frenkie ale dzisiaj Hubert może napisać historię.
3
Mamma Mia!!! Co za akcja.
0
@Lares Radio Maryja jest w Hiszpanii?