3

@l0Messini Gol i asysta to jedno ale to jak się zaprezentował poza tym to druga sprawa. Świetny występ.

19

I pomyśleć że do duetu De Jong-Arthur już niedługo dołączy malutki magik Riczi. Nasza pomoc znów będzie siać postrach w Europie.

0

@Triv44 Jeszcze Milan z naszym Pio Pio

0

Następny mecz z Villarealem. W ciemno typuję wynik 5-2.

3

Wraca nasz stary dobry środek pola.

1

Fati zszedł gruby wszedł. Można wyłączyć i iść spać :D
P.S jeszcze nie poszedłem

7

Jedno trzeba przyznać. Takiej gry w środku pola dawno nie widziałem. Arthur z De Jongiem robią robotę.

0

Nie podoba mi się gra Pereza. Piłka mu często odskakuję, jego drybling jest czytelny i jest mało dynamiczny. Lepiej dać szansę już w tym sezonie Fatiemu a Perez niech ogrywa się w drugiej drużynie.

0

Ale słaby dzień dzisiaj. 5 kuponów i już tylko jeden w grze.

0

Co za asysta Firmino. Wow.

0

Dlaczego koszykarze USA przyjechali takim a nie innym składem na MŚ? Nieobecni m.in Leonard, Curry, Harden, Durant, Westbroook czy George.

1

Andreescu to będzie niedługo numer 1 kobiecego tenisa. Już podczas Indiana Wells który wygrała, młoda Kanadyjka zrobiła na mnie ogromne wrażenie

2

Zmarzlik tak jestt!!!

0

Brawo Bartek. Na takim torze taka akcja Matko jedyna.

0

@sportowiec nie o kosza chodzi

2

Dmuchaliśmy dmuchaliśmy

0

@jedrek7000 Mędrzyk i Wołosz fajne

22

Piękne jest to że w tym roku prawdopodobnie nie będzie już temperatury większej niż 25°.

0

Toć to jest jeszcze większa drukarnia niż Polska z Katarem na MŚ w piłce ręcznej.

0

@gumaz Okej dzięki panowie. Myślałem że o 10.

0

Misji futbol dzisiaj nie ma?

0

Czyli Rakitic jednak

1

Napisałem do Neymara na ista. Ciekawe czy odpiszę.

0

@BarcelonaNaZawsze10 Jaki post na insta?

0

Teraz na szczęście dwa dni spokoju z Neymarem. Jutro PSG gra mecz, w sobotę Barca. Do tej pory gdy były rozgrywane mecze tych drużyn była cisza o transferze. Spodziewam się oficialki w niedzielę.

0

Tuchel coś na konferencji o Neymarze wspominał?

1

To "Wszystko albo nic" to słyszę już od miesiąca.

1

Kosmiczny mecz już w drugiej rundzie US Open na korcie Louisa Armstronga. Venus ze Svitoliną fundują spektakularne widowisko.

0

@BarcaInfo szkoda że to tylko Sport

1

@NemeZis93 Po czym tak twierdzisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?