kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@l0Messini Gol i asysta to jedno ale to jak się zaprezentował poza tym to druga sprawa. Świetny występ.
19
I pomyśleć że do duetu De Jong-Arthur już niedługo dołączy malutki magik Riczi. Nasza pomoc znów będzie siać postrach w Europie.
0
@Triv44 Jeszcze Milan z naszym Pio Pio
0
Następny mecz z Villarealem. W ciemno typuję wynik 5-2.
3
Wraca nasz stary dobry środek pola.
1
Fati zszedł gruby wszedł. Można wyłączyć i iść spać :D
P.S jeszcze nie poszedłem
7
Jedno trzeba przyznać. Takiej gry w środku pola dawno nie widziałem. Arthur z De Jongiem robią robotę.
0
Nie podoba mi się gra Pereza. Piłka mu często odskakuję, jego drybling jest czytelny i jest mało dynamiczny. Lepiej dać szansę już w tym sezonie Fatiemu a Perez niech ogrywa się w drugiej drużynie.
0
Ale słaby dzień dzisiaj. 5 kuponów i już tylko jeden w grze.
0
Co za asysta Firmino. Wow.
0
Dlaczego koszykarze USA przyjechali takim a nie innym składem na MŚ? Nieobecni m.in Leonard, Curry, Harden, Durant, Westbroook czy George.
1
Andreescu to będzie niedługo numer 1 kobiecego tenisa. Już podczas Indiana Wells który wygrała, młoda Kanadyjka zrobiła na mnie ogromne wrażenie
2
Zmarzlik tak jestt!!!
0
Brawo Bartek. Na takim torze taka akcja Matko jedyna.
0
@sportowiec nie o kosza chodzi
2
Dmuchaliśmy dmuchaliśmy
0
@jedrek7000 Mędrzyk i Wołosz fajne
22
Piękne jest to że w tym roku prawdopodobnie nie będzie już temperatury większej niż 25°.
0
Toć to jest jeszcze większa drukarnia niż Polska z Katarem na MŚ w piłce ręcznej.
0
@gumaz Okej dzięki panowie. Myślałem że o 10.
0
Misji futbol dzisiaj nie ma?
0
Czyli Rakitic jednak
1
Napisałem do Neymara na ista. Ciekawe czy odpiszę.
0
@BarcelonaNaZawsze10 Jaki post na insta?
0
Teraz na szczęście dwa dni spokoju z Neymarem. Jutro PSG gra mecz, w sobotę Barca. Do tej pory gdy były rozgrywane mecze tych drużyn była cisza o transferze. Spodziewam się oficialki w niedzielę.
0
Tuchel coś na konferencji o Neymarze wspominał?
1
To "Wszystko albo nic" to słyszę już od miesiąca.
1
Kosmiczny mecz już w drugiej rundzie US Open na korcie Louisa Armstronga. Venus ze Svitoliną fundują spektakularne widowisko.
0
@BarcaInfo szkoda że to tylko Sport
1
@NemeZis93 Po czym tak twierdzisz?