kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dwa razy w tym sezonie LM Real zepsuł mi już kupon. Dzisiaj gram podobnie i stawiam na białych. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze raz mój kupon poleciał do kosza przez nich.
1
Co sądzicie o bramce Naingolana? Kandydat to bramki sezonu i nagrody Puskasa?
2
@TR3YWAY Mógłby kucać :D
0
Niedługo, pewnie zmiana trenera w Realu i Totkach. Obawiam się że Pochettino może zastąpić Zidane.
0
@Witekk10 Masz coś na jutro? Zagram odwrotnie.
2
@Witekk10 Jeszcze te Aston na farcie :D
7
Dobra bo Barca notuje najgorszy start sezonu od lat a i tak po 9 kolejkach jest liderem La Ligi.
5
Sobota - późna pora to jedyne wytłumaczenie oceny Busiego.
0
Kiedy lista powołanych?
0
Na 18 grudnia lepiej nie bo po co spieprzyć znowu święta białym.
0
Bukmacherskie świry mam pytanie. Jak jest obrót bonusu np. mam 60 zł bonusu to muszę obrócić za te 60zł czy mogę mniejszą kwotą więcej razy?
2
@Rewolucja123 Haha Lukaku rozrywa bo nie może zdjąć :D
16
@BarcaInfo wygrana PIS ma nawet wydźwięk w Barcelonie...
1
@kerouac Byłem dzisiaj w Toruniu
0
@ArterkHD Jović OTW?
1
@czajqa Jak nie na Konfederację to na kogo? Platformę?
1
@Odesseiron W moję urodziny Dom z Papieru idelanie.
0
Nie do wiery Luck De Jong trafił :O
0
@Mario96w Oby nie bo mam under 2,5. Holandia gra lepiej ale nie wydaję mi się że strzelą więcej niż dwie bramki. Irlandia w ataku już w ogóle bez szału.
0
Ale ten taniec Umtitiego wkurza w fifie.
0
@masq Dla mnie Arthur wczoraj zagrał jeden ze słabszych meczów w tym sezonie, tylko że posoztałymi występami postawił sobie wysoko poprzeczkę dlatego jego wczorajszy słabszy występ nie był słaby a po prostu średni. Naliczyłem 6 strat, w czym 2 bardzo poważne.
0
Mateu Chaos znowu w akcji
3
Haha Dembele też jest mocny. Jak nie kontuzję to sobie kartkę złapie.
5
Hahahhahaa Pique
0
O Pique przypomniał sobie że musi złapać kartkę. No to teraz będą jajca.
3
Złapaliście już piłkę po strzale Dembele bo u mnie właśnie przeleciała nad domem?
7
Dobra dawajcie już tego Fatatiusia.
0
@rademenes Dobre
0
@Suzu No właśnie i zobaczysz jak to się skończy w maju.
2
@damian16161212 Uważaj bo zaraz ktoś Cię zlinczuje w komentarzu, bo jak to można mówić złe słowo na Mesziego.