1

Dwa razy w tym sezonie LM Real zepsuł mi już kupon. Dzisiaj gram podobnie i stawiam na białych. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze raz mój kupon poleciał do kosza przez nich.

1

Co sądzicie o bramce Naingolana? Kandydat to bramki sezonu i nagrody Puskasa?

2

@TR3YWAY Mógłby kucać :D

0

Niedługo, pewnie zmiana trenera w Realu i Totkach. Obawiam się że Pochettino może zastąpić Zidane.

0

@Witekk10 Masz coś na jutro? Zagram odwrotnie.

2

@Witekk10 Jeszcze te Aston na farcie :D

7

Dobra bo Barca notuje najgorszy start sezonu od lat a i tak po 9 kolejkach jest liderem La Ligi.

5

Sobota - późna pora to jedyne wytłumaczenie oceny Busiego.

0

Kiedy lista powołanych?

0

Na 18 grudnia lepiej nie bo po co spieprzyć znowu święta białym.

0

Bukmacherskie świry mam pytanie. Jak jest obrót bonusu np. mam 60 zł bonusu to muszę obrócić za te 60zł czy mogę mniejszą kwotą więcej razy?

2

@Rewolucja123 Haha Lukaku rozrywa bo nie może zdjąć :D

16

@BarcaInfo wygrana PIS ma nawet wydźwięk w Barcelonie...

1

@kerouac Byłem dzisiaj w Toruniu

0

@ArterkHD Jović OTW?

1

@czajqa Jak nie na Konfederację to na kogo? Platformę?

1

@Odesseiron W moję urodziny Dom z Papieru idelanie.

0

Nie do wiery Luck De Jong trafił :O

0

@Mario96w Oby nie bo mam under 2,5. Holandia gra lepiej ale nie wydaję mi się że strzelą więcej niż dwie bramki. Irlandia w ataku już w ogóle bez szału.

0

Ale ten taniec Umtitiego wkurza w fifie.

0

@masq Dla mnie Arthur wczoraj zagrał jeden ze słabszych meczów w tym sezonie, tylko że posoztałymi występami postawił sobie wysoko poprzeczkę dlatego jego wczorajszy słabszy występ nie był słaby a po prostu średni. Naliczyłem 6 strat, w czym 2 bardzo poważne.

0

Mateu Chaos znowu w akcji

3

Haha Dembele też jest mocny. Jak nie kontuzję to sobie kartkę złapie.

5

Hahahhahaa Pique

0

O Pique przypomniał sobie że musi złapać kartkę. No to teraz będą jajca.

3

Złapaliście już piłkę po strzale Dembele bo u mnie właśnie przeleciała nad domem?

7

Dobra dawajcie już tego Fatatiusia.

0

@rademenes Dobre

0

@Suzu No właśnie i zobaczysz jak to się skończy w maju.

2

@damian16161212 Uważaj bo zaraz ktoś Cię zlinczuje w komentarzu, bo jak to można mówić złe słowo na Mesziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?