0

Kiedy były powołania, bo nie mogę znaleźć na stronie?

1

Ta Valentina Michetti to dziewczyna Neymara? Jak na niego to brzydka.

5

Suarez dziękuje Valverde na instagramie.

6

Ehhh oglądanie dalszych części matchdayu nie będzie już takie same.

5

Setien o Firpo w sierpniu: "Barca przeprowadziła dobrą operację. Firpo ma ogromny potencjał, jest młody, chce grać, ma w sobie radość i umiejętności. Warto na niego postawić."
No to czekamy Quique.

2

Ciekawostka. Riqui nie lajkuje zazwyczaj postów Barcy na insta. Po ogłoszeniu o zwolnieniu Valverde i zatrudnieniu Setiena polubił oba dwa. Mam nadzieję że teraz dostanie szanse.

0

No i w końcu mogę powiedzieć że nie mogę doczekać się już następnego meczu Barcelony.

0

Nie będziemy tęsknić

0

Tymczasem Bielik doznaję kontuzji i prawdopodobnie nie zagra na Euro 2020. Duże osłabiebie Polaków.

0

Ciekawe czy Oblak rzuci się dzisiaj.

1

I jak ta Turcja dzisiaj w skokach?

8

No to czas na Fatiego a nie żadne eksperymenty.

0

@kulek22 a na ławce mamy tak zdolną Anie Stencel

0

Można się wybijać Aga :D

2

Ta Boz wygląda jak Laszatka z Warsaw Shore.

0

Nie wiem co Kąkolewska robi jeszcze na boisku. Stencel wczoraj świetny mecz, a dzisiaj cały czas w kwadracie.

6

Bierzmy Stysiak do Barcy. Suarez by w trybuny wywalił.

0

Nic środkiem nie gramy. Niech on wpuści Anie Stencel.

1

Gdzie można przelać pieniążki dla Australii? Podacie jakiś link lub stronę?

0

@cules100pro Pewnie z Semedo

0

Ile jest takich sytuacji że aż prosi się żeby Roberto z pierwszej piłki zagrał w pole karne do wbiegającego zawodnika. Arnold każdą taką akcję próbuje napędzić, a ten do tyłu.

0

Fajny jesteś Ernesto. Masa zmian w składzie widzę. Fati na pewno pokaże swoją wartość dzisiaj. Puig również.

1

@DonAndresFCB Na styku

1

Dawid nawet jakby się przewrócił to pewnie by wygrał TCS

1

Piękny dzień. Brawo Dawid.

0

Ależ skok Dawida w próbnej. Jest dobrze.

8

Dokładnie dwa lata temu do Barcelony dołączył Philippe Coutinho, a Kamil Stoch wygrał TCS wygrywając wszystkie 4 konkursy turnieju. Piękny to był dzień, pamiętam jakby to było wczoraj jak Rambla tego dnia oszalała. Szkoda że Cou jest teraz w tym miejscu w którym jest.

0

@sebo939 Kubacki wygra. Kobayashi drugi. Lindvik będzie trzeci.

2

Boję się Ryoyu. Będzie mocny w Bischofschofen.

0

Haha jak to Badoo działa? Ma ktoś tam konto? Żeby być bardziej zauważalnym to trzeba wykupić coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?