2

Nie no hejtpark dzisiaj niszczy mózg.
Kowal zagotowany.

2

@DaPi Warto dodać że na zdjęciu całej drużyny z tą cieszynką również go nie ma.

0

7

@demsi1707
Radość
Gra w fifę
Wybierz jedno

1

Pomorze się trzyma. Jesteśmy silni

0

@Kamill10 Treningi chyba normalnie, ligi zawieszone w całej Polsce

0

@rainyy Mój portfel odetchnie

0

@czosnekfcb jedz czosnek

0

I co z tym Gobertem?

1

Wijnaldum Pan piłkarz

0

Idealny strzał Wijnalduma

0

Przykra sprawa z Leyhe. W takim przypadku na drugi plan spada jego rywalizacja w Raw Air z Kamilem. Oby szybko wrócił.

2

@beznicku1000 bez kibiców

0

@Triv44 to nieźle, po sezonie

0

To prawda że Seria A zawieszona do 3 kwietnia czy jakiś fejk krąży po facebooku?

1

@Mario96w Nero mi zabrał kasę i zwycięstwo Kamila. Wielkie dzięki. Wystarczyło nic nie pisać.

5

Ten konkurs to kryminał. Zobaczcie na noty. Wiadomo że jak skaczesz mniej to dostajesz niższe noty. To już z góry jury puszczając w takich warunkach zabiera 2/3 na notach zawodników którzy w fatalnych warunkach nie skoczą na tyle daleko żeby dostać noty w granicach 56/57 punktów. Wystarczyło tylko podwyższyć belkę i byłoby bez problemu.

0

No i o 0,4 punktów 50 zł poszło

1

@pawelfcb2010 Dla mnie to jest kryminał

3

Co oni odwalają w tym jury. Tak cały konkurs zatrzymują, zapalają czerwone światło jak warunki się pogarszają a przychodzi pierwsza 10 i puszczają Hayboecka w takim wietrze. Gdybym był na miejscu Austriaka to bym Borka chyba powiesił.

0

Polecam kurs na Ajzenbiśla powyżej 4,0. Jak Kamil nie wygra to chociaż kasa wpadnie.

0

@Avada Kedavra f1 odkąd Kubica odszedł to już nie to samo.

0

Oby przełożyli na jutro ten konkurs.

4

@matic3o Jak coś to udawaj że gadasz w innym języku i dadzą Ci spokój

1

@VenoM dokładnie, lepiej żeby Rambla była zaśmiecana wpisami politycznymi. Popieram.

0

@tadzik447 Tadzik!!! Na górę!

0

Tak na chłodno trzeba przyznać że to był słaby skok Piotrka

0

@FafitFCB Ja zawsze lubiłem opowieści o smokach

0

@michal26 Dramat, ja bym lepiej pobiegł

0

@Hiacynk Memphis to będzie najsłabsza drużyna w PO jeśli utrzymają 8 miejsce w co wątpie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?