0

@Aaron10 Można zapalić o 21:37 świeczkę ku pamięci. Wielki Polak.

0

@cules100pro zdecydowanie najlepsza

0

@gurales Kogo niby?

0

Czyli jednak Stano jutro wpadnie do hejt parku do Matiego i Marcina.

0

@DaPi Nie pamiętam takiego klasyku, może ten z Pucharu Króla z 2013 najbardziej mnie jednak bolało jego trafienie w finale Pucharu Króla w dogrywce.

0

@DaPi Oho jakaś słowna wymiana zdań z kim kibicem Realu?

0

To jakie najlepsze nuty od Quebo w nowej płycie według Was?

0

@Adamski69 Eto'o

1

@cules100pro Myślę że Borek nie pozwoli na to żeby Stano z Najmanem usiedli obok siebie. Byłoby za gorąco. Jutro normalnie Mati z Marcinem według mnie.

0

@micchu Na razie nie ma żadnego potwierdzenie że Stano jutro w hejt parku. Na tą chwilę z Najmanem będzie Mateusz "Bór" Borek

0

@kerouac jeszcze tobiason jest wyżej

0

W pewnym momencie myślałem podobnie, może nie że będzie lepszy ale na pewno to że zbliży się do jego poziomu.

0

Za pół godziny finał turnieju Fify fcbarca.com.

0

@NaFazieHitman Okej dzięki, może to źródło jest bardziej wiarygodne.

0

@Janiama Skąd bierzesz te liczby? Na live na yt pokazuje że przybyło 3800 i 750 zgonów. Rano pisałeś że w Hiszpanii przybyło tylko 6,5 tys a wczoraj jak patrzyłem o 20 było tam 85 tys zarażeń.

0

@Hiacynk Jaka teściowa taki zięć :D

0

Jak odwołają matury w tym roku to może dostałbym się na medycynę z 30% z biologii podczas naboru :D

1

@IronSanHybrid No niee :D

1

@Barca1992 A co byłeś ostatnio w kościele i było 50 typa? Trzeby było zgłosić.

0

@Zip Dokładnie, już wszystko robicie byle się do czegoś przyczepić. Dramat

1

@Janiama Ja tu widzę ponad 9 tys. Wczoraj o 20 było lekko ponad 85 tys.

1

Z tymi konferencjami jest jak z meczami Barcy. Wszyscy z niecierpliwością czekają, spodziewają się nie wiadomo czego, a potem wielkie rozczarowanie i narzekanie.

0

Co się wydarzyło tej doby w Hiszpanii? :( Ponad 9 tys nowych przypadków? A już myślałem że idzie w dół.

0

@Barca1992 Z wyborami poczekają jeszcze do 20 kwietnia. Wtedy podejmą decyzje.

1

@Kusco15 Duda, gdyby był z innej partii a nie od Kaczora byłby znośny.

0

@A_Gomesinho_21 500+ nie jest najważniejsze. Najważniejsze są emerytury, w sondażach wyraźnie widać jaka grupa wiekowa jak głosuje.

0

@Commando No widzę właśnie w USA fatalnie się zaczyna robić

0

Włochy spada, Hiszpania spada, Polska spada. Jest lepiej. Gdzieś rośnie?

0

@IronSanHybrid Brawo Panie prezydencie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?