kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aaron10 Można zapalić o 21:37 świeczkę ku pamięci. Wielki Polak.
0
@cules100pro zdecydowanie najlepsza
0
@gurales Kogo niby?
0
Czyli jednak Stano jutro wpadnie do hejt parku do Matiego i Marcina.
0
@DaPi Nie pamiętam takiego klasyku, może ten z Pucharu Króla z 2013 najbardziej mnie jednak bolało jego trafienie w finale Pucharu Króla w dogrywce.
0
@DaPi Oho jakaś słowna wymiana zdań z kim kibicem Realu?
0
To jakie najlepsze nuty od Quebo w nowej płycie według Was?
0
@Adamski69 Eto'o
1
@cules100pro Myślę że Borek nie pozwoli na to żeby Stano z Najmanem usiedli obok siebie. Byłoby za gorąco. Jutro normalnie Mati z Marcinem według mnie.
6
https://mobile.twitter.com/K_Stanowski/status/1245322421462355968/photo/1
Chce być jak Najman
0
@micchu Na razie nie ma żadnego potwierdzenie że Stano jutro w hejt parku. Na tą chwilę z Najmanem będzie Mateusz "Bór" Borek
0
@kerouac jeszcze tobiason jest wyżej
0
W pewnym momencie myślałem podobnie, może nie że będzie lepszy ale na pewno to że zbliży się do jego poziomu.
0
Za pół godziny finał turnieju Fify fcbarca.com.
0
@NaFazieHitman Okej dzięki, może to źródło jest bardziej wiarygodne.
0
@Janiama Skąd bierzesz te liczby? Na live na yt pokazuje że przybyło 3800 i 750 zgonów. Rano pisałeś że w Hiszpanii przybyło tylko 6,5 tys a wczoraj jak patrzyłem o 20 było tam 85 tys zarażeń.
0
@Hiacynk Jaka teściowa taki zięć :D
0
Jak odwołają matury w tym roku to może dostałbym się na medycynę z 30% z biologii podczas naboru :D
1
@IronSanHybrid No niee :D
1
@Barca1992 A co byłeś ostatnio w kościele i było 50 typa? Trzeby było zgłosić.
0
@Zip Dokładnie, już wszystko robicie byle się do czegoś przyczepić. Dramat
1
@Janiama Ja tu widzę ponad 9 tys. Wczoraj o 20 było lekko ponad 85 tys.
1
Z tymi konferencjami jest jak z meczami Barcy. Wszyscy z niecierpliwością czekają, spodziewają się nie wiadomo czego, a potem wielkie rozczarowanie i narzekanie.
0
Co się wydarzyło tej doby w Hiszpanii? :( Ponad 9 tys nowych przypadków? A już myślałem że idzie w dół.
0
@Barca1992 Z wyborami poczekają jeszcze do 20 kwietnia. Wtedy podejmą decyzje.
1
@Kusco15 Duda, gdyby był z innej partii a nie od Kaczora byłby znośny.
0
@A_Gomesinho_21 500+ nie jest najważniejsze. Najważniejsze są emerytury, w sondażach wyraźnie widać jaka grupa wiekowa jak głosuje.
0
@Commando No widzę właśnie w USA fatalnie się zaczyna robić
0
Włochy spada, Hiszpania spada, Polska spada. Jest lepiej. Gdzieś rośnie?
0
@IronSanHybrid Brawo Panie prezydencie!