kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PeteR10 De Gea mimo wszystko powinien być wyżej.
0
@svensonFCB U mnie zimno jak w Kieleckim
1
Plan odmrożenia sportu w naszym kraju obejmuje 5 etapów. Pierwszy czyli otwarcie lasów i parków już obowiązuje. Drugi ma wejść w życie 8 maja i zostaną otwarte m.in orliki i stadiony ale będzie mogło tam przebywać do 5 osób. Dopiero w czwartym otwarte zostaną siłownie i baseny, a w 5 nastąpi zniesienie zakazów imprez sportowych.
To Ekstraklasa chyba pograła. Na moje nie ma szans żeby ruszyła.
3
@badej60 A co by miało się w nim znaleźć? Wycieczka krajoznawcza na tereny skażone?
1
@Kajtek77 KDB, VVD, Mbappe, Neymar, Thiago, Bernardo, TAA, Kante, Kimmich, Partey, Wijnaldum
0
Hejt park dzisiaj wyjątkowo szybciej. Już się zaczął. Info dla tych którzy chcieliby oglądać. Dzisiaj fajne telefony do gości.
0
@DonaldTuskEUKing troll
1
@kerouac Ryzyko zarażenia może i minimalne ale ryzyko przekrętu już spore
1
@Mns21 Te 0-7 to było straszne upokorzenie.
0
@BarcaInfo odpuścić tego Martineza. Skąd w ogóle ten pomysł.
1
@Jaca27 20 meczy w miesiąc to bardzo mało.Zwykle grają 8 w jeden weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ricardo0705 według mnie również ta trójka, ale jednak zmieniłbym Oblaka z Ter Stegenem.
1
@KapitanFCB Uwaga bo to dobre. Gościu pisze z 10 ostatnich lat i wymienia na pierwszym miejscu Drogbe który zszedł z salonów w 2012 roku.
0
@busquets5 Lewy
De Bruyne
Messi
Immobile
Sancho
1
@tomFCB Muszę Cię zmartwić, przyrost spowodowany wyjazdami Grażynek i Januszów do rodzin jeszcze przed nami.
0
@TheNekro94 Robiłem z profilu zaufanego i chyba w tym jest problem. Nie miałem przesłanego Pitu w złożonych dokumentach. Teraz zrobiłem normalnie i już mam w złożonych dokumentach.
0
@TheNekro94 Tak podatkigov
0
Otrzymał już ktoś z Was zwrot podatku? Składałem wniosek PIT pod koniec lutego i nadal zwrotu nie otrzymałem.
2
@Vego91 Dobrze że byłem na neczu z Lechią, kiedy wszyscy krzyczą Messi Messi to ciarki na całym ciele. Jeszcze zdążymy go zobaczyć spokojnie.
2
@SeeleyBooth Miałeś wejść i wyjść
0
@Hiacynk
0
@tristan87 A to coś mi się pomyliło. Pamiętam jak w pierwszych meczach Guardioli traciliśmy punkty i wydawało mi że było to z Herculesem
0
@BarcaInfo To ten mecz gdzie przegraliśmy 1-2. Jeden z pierwszych meczów Guardioli?
2
Sunrise jak można było się spodziewać również już oficialnie został przełożony na 2021 rok.
0
@Kacper1432 Luis cały czas jest prowokowany to co się dziwisz?
0
Świetny hejt park dzisiaj. Sidora to aż chciało się słuchać.
0
@Hiacynk Ibry to bym w życiu nie poznał
2
@Kapitan hawk "Można wyłączyć"
0
@piotrek1315 1000 obiekt otwarty
0
@Leooo Wiem że jest niemożliwe do zrobienia dla tego pytam jak.