1

@PeteR10 De Gea mimo wszystko powinien być wyżej.

0

@svensonFCB U mnie zimno jak w Kieleckim

1

Plan odmrożenia sportu w naszym kraju obejmuje 5 etapów. Pierwszy czyli otwarcie lasów i parków już obowiązuje. Drugi ma wejść w życie 8 maja i zostaną otwarte m.in orliki i stadiony ale będzie mogło tam przebywać do 5 osób. Dopiero w czwartym otwarte zostaną siłownie i baseny, a w 5 nastąpi zniesienie zakazów imprez sportowych.
To Ekstraklasa chyba pograła. Na moje nie ma szans żeby ruszyła.

3

@badej60 A co by miało się w nim znaleźć? Wycieczka krajoznawcza na tereny skażone?

1

@Kajtek77 KDB, VVD, Mbappe, Neymar, Thiago, Bernardo, TAA, Kante, Kimmich, Partey, Wijnaldum

0

Hejt park dzisiaj wyjątkowo szybciej. Już się zaczął. Info dla tych którzy chcieliby oglądać. Dzisiaj fajne telefony do gości.

0

1

@kerouac Ryzyko zarażenia może i minimalne ale ryzyko przekrętu już spore

1

@Mns21 Te 0-7 to było straszne upokorzenie.

0

@BarcaInfo odpuścić tego Martineza. Skąd w ogóle ten pomysł.

1

@Jaca27 20 meczy w miesiąc to bardzo mało.Zwykle grają 8 w jeden weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ricardo0705 według mnie również ta trójka, ale jednak zmieniłbym Oblaka z Ter Stegenem.

1

@KapitanFCB Uwaga bo to dobre. Gościu pisze z 10 ostatnich lat i wymienia na pierwszym miejscu Drogbe który zszedł z salonów w 2012 roku.

0

@busquets5 Lewy
De Bruyne
Messi
Immobile
Sancho

1

@tomFCB Muszę Cię zmartwić, przyrost spowodowany wyjazdami Grażynek i Januszów do rodzin jeszcze przed nami.

0

@TheNekro94 Robiłem z profilu zaufanego i chyba w tym jest problem. Nie miałem przesłanego Pitu w złożonych dokumentach. Teraz zrobiłem normalnie i już mam w złożonych dokumentach.

0

@TheNekro94 Tak podatkigov

0

Otrzymał już ktoś z Was zwrot podatku? Składałem wniosek PIT pod koniec lutego i nadal zwrotu nie otrzymałem.

2

@Vego91 Dobrze że byłem na neczu z Lechią, kiedy wszyscy krzyczą Messi Messi to ciarki na całym ciele. Jeszcze zdążymy go zobaczyć spokojnie.

2

@SeeleyBooth Miałeś wejść i wyjść

0

0

@tristan87 A to coś mi się pomyliło. Pamiętam jak w pierwszych meczach Guardioli traciliśmy punkty i wydawało mi że było to z Herculesem

0

@BarcaInfo To ten mecz gdzie przegraliśmy 1-2. Jeden z pierwszych meczów Guardioli?

2

Sunrise jak można było się spodziewać również już oficialnie został przełożony na 2021 rok.

0

@Kacper1432 Luis cały czas jest prowokowany to co się dziwisz?

0

Świetny hejt park dzisiaj. Sidora to aż chciało się słuchać.

0

@Hiacynk Ibry to bym w życiu nie poznał

2

@Kapitan hawk "Można wyłączyć"

0

@piotrek1315 1000 obiekt otwarty

0

@Leooo Wiem że jest niemożliwe do zrobienia dla tego pytam jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?