kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 Kosiniak
2 Bosak
3 Bosak
4 Hołownia
5 Bosak
26
Bosak zjada wszystkich
0
@hardmind w 4 rundzie dopiero zaczął gadać z sensem i jak na moje dla niego ta runda
2
@FC1899Barca Bosak też czesto spogląda na dół
0
@panczo ale tam jeszcze Kidawa choć się włączyć
5
Jeden z dziesięciu
0
@Popitek12 tam wszyscy mają poglądy Tanajno
1
Za Tygryska Tanajno ma plusa :D
0
@MarFan Krzysiu, Kamysz nie odpowiadał na pytanie
0
Dla kogo 3 runda?
0
Tanajno można odpowiadać na pytania
6
Hahaha Kidawa upada po raz pierwszy
16
1 runda - Kosiniak
2 runda - Bosak
0
@kamiVeB dla mnie też Kamysz więc 1 runda dla niego
0
@Bobo25 XDD. 15
1
Dobra 1 runda za nami komu dajecie najwięcej punktów? Kto wypadł najlepiej?
0
@MarFan oczywiście że tak
2
Tanajno dobry wariat
2
@HeinzDundersztyc Kidawa będzie tam największym pośmiewiskiem. Dla niej będę oglądał tą debatę i dla Krzysia.
0
@Bruttal To było pod koniec jego kariery w Barcelonie 1/2 lata
0
@BarcaInfo Osobiście dla mnie najpiękniejszy moment jako kibica Barcelony.
1
Rok temu padła taka oto bramka, bramka jak się tydzień później okazało na wagę mistrzowskiego tytułu dla Pepa. Palce lizać.
0
https://instagram.com/stories/riquipuig/2302482336012588409?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1la710vg1j86x
Messiego chce tu kurde udawać
0
@FC1899Barca Alby nie ma Robertson jest xDD
0
@Piotr,1985 ale widziałem że mają wyjść z nową konsolą PS nowe pady podobne do tych z Xboxa
1
@BarcaInfo Tę jego radość po golu Iniesty będę miał przed oczami do końca życia.
2
@cat_r37 Perfekto zamknąłeś usta
0
@cat_r37 A Suarez w jakim wieku przechodził do Barcelony? A w Atleti grał jako kto? Środkowy obrońca?
0
@cat_r37 a Griezmann to nie następca?
0
@Messiah10 5 lat od ostatniego udziału Barcelony w finale Ligi Mistrzów to zdecydowanie za długo. Te finały bez Barcy nie mają tego smaczku.