0

1 Kosiniak
2 Bosak
3 Bosak
4 Hołownia
5 Bosak

26

Bosak zjada wszystkich

0

@hardmind w 4 rundzie dopiero zaczął gadać z sensem i jak na moje dla niego ta runda

2

@FC1899Barca Bosak też czesto spogląda na dół

0

@panczo ale tam jeszcze Kidawa choć się włączyć

5

Jeden z dziesięciu


0

@Popitek12 tam wszyscy mają poglądy Tanajno

1

Za Tygryska Tanajno ma plusa :D

0

@MarFan Krzysiu, Kamysz nie odpowiadał na pytanie

0

Dla kogo 3 runda?

0

Tanajno można odpowiadać na pytania

6

Hahaha Kidawa upada po raz pierwszy

16

1 runda - Kosiniak
2 runda - Bosak

0

@kamiVeB dla mnie też Kamysz więc 1 runda dla niego

0

@Bobo25 XDD. 15

1

Dobra 1 runda za nami komu dajecie najwięcej punktów? Kto wypadł najlepiej?

0

@MarFan oczywiście że tak

2

Tanajno dobry wariat

2

@HeinzDundersztyc Kidawa będzie tam największym pośmiewiskiem. Dla niej będę oglądał tą debatę i dla Krzysia.

0

@Bruttal To było pod koniec jego kariery w Barcelonie 1/2 lata

0

@BarcaInfo Osobiście dla mnie najpiękniejszy moment jako kibica Barcelony.

1

Rok temu padła taka oto bramka, bramka jak się tydzień później okazało na wagę mistrzowskiego tytułu dla Pepa. Palce lizać.


0

@FC1899Barca Alby nie ma Robertson jest xDD

0

@Piotr,1985 ale widziałem że mają wyjść z nową konsolą PS nowe pady podobne do tych z Xboxa

1

@BarcaInfo Tę jego radość po golu Iniesty będę miał przed oczami do końca życia.

2

@cat_r37 Perfekto zamknąłeś usta

0

@cat_r37 A Suarez w jakim wieku przechodził do Barcelony? A w Atleti grał jako kto? Środkowy obrońca?

0

@cat_r37 a Griezmann to nie następca?

0

@Messiah10 5 lat od ostatniego udziału Barcelony w finale Ligi Mistrzów to zdecydowanie za długo. Te finały bez Barcy nie mają tego smaczku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?