kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotrek1315 1000 obiekt otwarty
0
@Leooo Wiem że jest niemożliwe do zrobienia dla tego pytam jak.
0
www.instagram.com/p/B--l0LdiXvU/?hl=pl
Jak oni to zrobili?
1
@MarioVeB! Z Sunrise to samo będzie
0
@BarcaInfo Jakby Kante do nas przyszedł to klękajcie narody. Nie to jest za piękne.
10
Minął rok od tragicznego pożaru katedry Notre Dame.
1
@Homeopata8989 No to w najlepszych Liverpool z tamtego sezonie i Real z 17/18
0
@Hiacynk Griezmann to jest nasz taki Pedro. Większość spodziewała się cudów ale oglądając go w Atleti wiadome było że to nie będzie piłkarz który w pojedynke wygra mecz.
0
@yzyr Duda też ma trochę racji
0
@cat_r37 Mi chodzi o przygodę w Barcelonie. Sandro zrobił na mnie większe wrażenie niż Munir choć ten drugi miał więcej czasu na pokazanie i przekonanie nas, kibiców.
0
@DaPi Sandro lepszy
0
@Snajper10 Ndombele pierwszy raz widziałem w meczu z Bayernen tego co przegrali 2-7 i mnie zachwycił, jedyny który trzymał poziom w Totkach.
1
@tristan87 Oj to słabo, wolałbym Stano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pogba z kim? 15 znaków
2
@FC1899Barca Zobaczcie sobie na profil tego chłopaka/dziewczyny (nie wiem co to za płeć)
4
Wasze zdrowie. Visca El Barca
1
Czerwony Ramos ubrany na biało
1
@VamosRakieta Faul wyraźnie przed polem karnym, a chłop gada że linia należy do pola. To ma jedno do drugiego.
2
@VamosRakieta tak
1
Dudka nie da się słuchać
1
@ArterkHD No na równi z Bayernem może. Z Realem też kosmos, a druga bramka to już w ogóle mistrzostwo świata. Mijał białych jak tyczki. Dałem Real bo wiadomo ile takie mecze ważą.
0
Jakie są według Was 3 najlepsze mecze Messiego w Lidze Mistrzów?
Moje to mecz z Leverkusem wygrany 7-1 przez Barce i 5 bramek.
Zwycięstwo 4-1 z Arsenalem i 4 bramki Leo
I 3 mecz to moim zdaniem mecz na Bernabeu i wygrana 2-0 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów i jego 2 bramki.
0
@Kajtek77 Oscar pamiętam co to był za kocur na mundialu w 2014
1
@mikiiki Oglądałem magazyn Ligi Mistrzów i pojawiła się informacja na pasku o wypadku.
6
Rozpoczyna się Droga Krzyżowa. W tym roku wyjątkowa bo nie z Koloseum z wiadomych przyczyn tylko prosto z Watykanu. Chwila refleksji w tym ciężkim czasie.
2
Oglądam mecz Brazylii z Belgią na mundialu w Rosji. Coutinho to był Pan piłkarz. Niesamowite jest to jaki regres uczynił.
0
Dobra premier przemawia
0
@Mns21 Tak jest więcej środkowych napastników.
1
@puyol_presidend5 Benajun