0

@piotrek1315 1000 obiekt otwarty

0

@Leooo Wiem że jest niemożliwe do zrobienia dla tego pytam jak.

0

www.instagram.com/p/B--l0LdiXvU/?hl=pl
Jak oni to zrobili?

1

@MarioVeB! Z Sunrise to samo będzie

0

@BarcaInfo Jakby Kante do nas przyszedł to klękajcie narody. Nie to jest za piękne.

10

Minął rok od tragicznego pożaru katedry Notre Dame.

1

@Homeopata8989 No to w najlepszych Liverpool z tamtego sezonie i Real z 17/18

0

@Hiacynk Griezmann to jest nasz taki Pedro. Większość spodziewała się cudów ale oglądając go w Atleti wiadome było że to nie będzie piłkarz który w pojedynke wygra mecz.

0

@yzyr Duda też ma trochę racji

0

@cat_r37 Mi chodzi o przygodę w Barcelonie. Sandro zrobił na mnie większe wrażenie niż Munir choć ten drugi miał więcej czasu na pokazanie i przekonanie nas, kibiców.

0

@DaPi Sandro lepszy

0

@Snajper10 Ndombele pierwszy raz widziałem w meczu z Bayernen tego co przegrali 2-7 i mnie zachwycił, jedyny który trzymał poziom w Totkach.

1

@tristan87 Oj to słabo, wolałbym Stano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pogba z kim? 15 znaków

2

@FC1899Barca Zobaczcie sobie na profil tego chłopaka/dziewczyny (nie wiem co to za płeć)

4

Wasze zdrowie. Visca El Barca

1

Czerwony Ramos ubrany na biało

1

@VamosRakieta Faul wyraźnie przed polem karnym, a chłop gada że linia należy do pola. To ma jedno do drugiego.

2

1

Dudka nie da się słuchać

1

@ArterkHD No na równi z Bayernem może. Z Realem też kosmos, a druga bramka to już w ogóle mistrzostwo świata. Mijał białych jak tyczki. Dałem Real bo wiadomo ile takie mecze ważą.

0

Jakie są według Was 3 najlepsze mecze Messiego w Lidze Mistrzów?
Moje to mecz z Leverkusem wygrany 7-1 przez Barce i 5 bramek.
Zwycięstwo 4-1 z Arsenalem i 4 bramki Leo
I 3 mecz to moim zdaniem mecz na Bernabeu i wygrana 2-0 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów i jego 2 bramki.

0

@Kajtek77 Oscar pamiętam co to był za kocur na mundialu w 2014

1

@mikiiki Oglądałem magazyn Ligi Mistrzów i pojawiła się informacja na pasku o wypadku.

6

Rozpoczyna się Droga Krzyżowa. W tym roku wyjątkowa bo nie z Koloseum z wiadomych przyczyn tylko prosto z Watykanu. Chwila refleksji w tym ciężkim czasie.

2

Oglądam mecz Brazylii z Belgią na mundialu w Rosji. Coutinho to był Pan piłkarz. Niesamowite jest to jaki regres uczynił.

0

Dobra premier przemawia

0

@Mns21 Tak jest więcej środkowych napastników.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?