kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka Nie czytam tych Waszych komentarzy bo zapewne nie ma sensu, ale powiem tylko jedno wszyscy byle nie Tusk już bardziej Kidawe cenie.
1
@Misanthrope Hejtpark trwa dwie godziny. Dzień jest długi, na pewno przeczytam. Nie tylko z książki ale też słynnego hasła kończącego spotkania przez tureckiego arbitra.
1
@MesQueUnClub22 Borek się wyzywał w którym momencie?
0
@ksobi + widzowie Don Kasjo który robił live z hejtparku
2
@MesQueUnClub22 Hejt park to najlepsze co nas spotkało podzas kwarantanny. Kończ waść wstydu oszczędź.
2
@MrShakira 9 rano
1
Było co czytał w telefonie Stano, a czy było co czytał Najman?
Konfrontacja
https://x.com/RadekMarkiewicz/status/1245845430954532864
1
@FranzMaurer Ale Mati mówi chyba tylko o tym że nie prowadziłby już hejtparku.
9
"A wiesz jak ja bym Cię nazwał? Zerem...
Ale wiesz jaką masz dzisiaj przewagę nad nami? Możesz dzisiaj chodzić w trzech, a nie w dwóch. No bo nie jesteś jeden, dwa tylko zero a nie mogą dwie osoby chodzić tak?"
Marcin Najman show. Podobno pyta się już o niego TVP do nauki matematyki za te dwie panie co tłumaczyły "co to jest para"
0
@DanielOOL No wiem ale chłop się pod Kołtonia podszył
2
Teraz dopiero ogarnąłem że gościu który zadzwonił o Tajlandie przedstawił się jako Roman ze Złotoryja. Wychodzi na to że Kołtoń dzwonił :D
6
W sumie dziwne że dopiero w trzecim hejt parku prowadzącym przez Borka poruszono "aferę tajską"
1
Fajna odskocznia od tego wszystkiego. A już jutro Dom z Papieru.
1
No nie mogę :D "Weź 20 metrów i rozpędź się prosto w ścianę"
3
Ale troll Królewskiego
7
"Macie tą colke jeszcze" hahaha
1
Pizza tylko dla Marcina? Mati coś zjadł?
2
Leże i nie mogę się podnieść
0
Brakuje telefonów zdecydowanie.
0
Te telefony są najlepsze. Niech więcej dzwonią.
2
Pierwszy punkt dla Najmana za Zmarzlika
0
Skubany przygotował się. Ciekawe czy ma teksty na cały program bo jak mu się skończą to będzie musiał odklepać.
0
@Hiacynk "Jakieś pozytywne słowo do Marcina"
13
21:37 na minutkę odłączmy się od hejt parku
0
No to zaczynamy
0
Najman już gra na czas :D
0
Kolejny pocisk od prezesa :D
0
No i Zbysiu to zaczął :D
0
56 tys. Wjedzie Stano będzie 80 tysięcy.
4
"Tęsknię też za Ligą Plus, bo bez Smoka
Ten program już nie wygląda tak samo
Za szóstą odsłoną Pro Evo Soccer
Jezu, ale tam strzelałem Adriano"
Mega kawałek. Katujemy w oczekiwaniu na Najmana :D