0

@Chakalaka Nie czytam tych Waszych komentarzy bo zapewne nie ma sensu, ale powiem tylko jedno wszyscy byle nie Tusk już bardziej Kidawe cenie.

1

@Misanthrope Hejtpark trwa dwie godziny. Dzień jest długi, na pewno przeczytam. Nie tylko z książki ale też słynnego hasła kończącego spotkania przez tureckiego arbitra.

1

@MesQueUnClub22 Borek się wyzywał w którym momencie?

0

@ksobi + widzowie Don Kasjo który robił live z hejtparku

2

@MesQueUnClub22 Hejt park to najlepsze co nas spotkało podzas kwarantanny. Kończ waść wstydu oszczędź.

2

@MrShakira 9 rano

1

Było co czytał w telefonie Stano, a czy było co czytał Najman?


Konfrontacja
https://x.com/RadekMarkiewicz/status/1245845430954532864

1

@FranzMaurer Ale Mati mówi chyba tylko o tym że nie prowadziłby już hejtparku.

9

"A wiesz jak ja bym Cię nazwał? Zerem...
Ale wiesz jaką masz dzisiaj przewagę nad nami? Możesz dzisiaj chodzić w trzech, a nie w dwóch. No bo nie jesteś jeden, dwa tylko zero a nie mogą dwie osoby chodzić tak?"
Marcin Najman show. Podobno pyta się już o niego TVP do nauki matematyki za te dwie panie co tłumaczyły "co to jest para"

0

@DanielOOL No wiem ale chłop się pod Kołtonia podszył

2

Teraz dopiero ogarnąłem że gościu który zadzwonił o Tajlandie przedstawił się jako Roman ze Złotoryja. Wychodzi na to że Kołtoń dzwonił :D

6

W sumie dziwne że dopiero w trzecim hejt parku prowadzącym przez Borka poruszono "aferę tajską"

1

Fajna odskocznia od tego wszystkiego. A już jutro Dom z Papieru.

1

No nie mogę :D "Weź 20 metrów i rozpędź się prosto w ścianę"

3

Ale troll Królewskiego

7

"Macie tą colke jeszcze" hahaha

1

Pizza tylko dla Marcina? Mati coś zjadł?

2

Leże i nie mogę się podnieść

0

Brakuje telefonów zdecydowanie.

0

Te telefony są najlepsze. Niech więcej dzwonią.

2

Pierwszy punkt dla Najmana za Zmarzlika

0

Skubany przygotował się. Ciekawe czy ma teksty na cały program bo jak mu się skończą to będzie musiał odklepać.

0

@Hiacynk "Jakieś pozytywne słowo do Marcina"

13

21:37 na minutkę odłączmy się od hejt parku

0

No to zaczynamy

0

Najman już gra na czas :D

0

Kolejny pocisk od prezesa :D

0

No i Zbysiu to zaczął :D

0

56 tys. Wjedzie Stano będzie 80 tysięcy.

4

"Tęsknię też za Ligą Plus, bo bez Smoka
Ten program już nie wygląda tak samo
Za szóstą odsłoną Pro Evo Soccer
Jezu, ale tam strzelałem Adriano"

Mega kawałek. Katujemy w oczekiwaniu na Najmana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?