kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PawkoFCB Również uważam że w Anglii sytuacja za miesiąc może być krytyczna. Bardzo możliwe że będzie gorzej niż we Włoszech.
0
Według mnie Premier League i NBA już w tym sezonie nie pogra. Zarówno w USA jak i w Anglii szczyt zachorowań przewiduję się dopiero na połowę kwietnia co praktycznie przekreśla szansę na zakończenie sezonu.
0
@barcelonaLM Będzie mniej
0
Jest apel o tą imprezę 6 marca w Łodzi gdzie bawił się zarażony koronowirusem. Wydaję mi się że wczoraj na Rambli ktoś o tym wpominał.
3
Aż 841 osób zarażonych przybyło dzisiaj w Szwajcarii to prawie połowa wszystkich zarażonych od początku epidemii w państwie Federera.
6
Ciekawe co nasi robią teraz. Coś czuję że za 9 miesięcy przybędzie trochę cules.
0
Stawiał ktoś z naszych filmiki na insta jak trenuję indywidualnie oprócz Ter Stegena?
0
To jak uzbiera się te 32 osoby do turnieju w fifę na Xboxa? Bym musiał tylko golda sobie ogarnąć bo długo nie grałem :D
2
https://besty.pl/4042577
Oglądał już ktoś? Jak recenzje?
29
https://www.instagram.com/p/B9uhHKMAJo9/
Oxlade zapewne się nie nudzi w domu.
0
Ktoś do kościoła jutro się wybiera? Jestem z województwa gdzie nie ma jeszcze potwierdzonego przypadku i się zastanawiam.
0
@beznicku1000 To według Ciebie za ile wrócą ligi?
1
@Kamil92 Bramka Roberto na 6-1 z PSG
8
Ponad 21 tys zarażonych już we Włoszech. 1441 osób zmarło.
4
@Mazi A po co wprowadzać stan wyjątkowy. No ludzie nie przesadzajmy. Jest stan epidemiczny i to wystarczy.
0
@tobiasson92 Wczoraj było mniej niż np w środę
0
Czyli mamy najwięcej zachorowań w ciągu jednego dnia od momentu pierwszego przypadku w Polsce.
28
Kujawsko pomorskie trzymamy się
1
Film z 2012 roku. Oglądajcie od 3:50
Co o tym myślicie?
1
@malyras https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://footroll.pl/newsy/laliga/21141,u-nas-laliga-gra-dalej-real-gral-u-siebie-z-eibar&ved=2ahUKEwiK2eziwJjoAhUOMewKHWyYCO0QFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw2xqUVheZmEUrcyLu8LqdWi
3
Benzema widzę w super formie. Dwie bramki przeciwko Eibarowi robi wrażenie. A ta pierwsza bramka palce lizać. Szkoda że Eibar stracił te punkty w końcówce ale walczymy dalej.
0
@SeeleyBooth no właśnie nie. Po ostatniej paczce mi zostało :D
0
Ktoś konto na netflixie użyczy. Płace ryżem lub makaranonem. Jak kto woli.
0
@HansLanda Najmądrzej rozgrywają i nie zamykają szkół ani innych ośrodków. No raczej nie. Fajnie że chociaż mecze odwołali jako ostatni.
0
@bodzio10 Uukasz podawał. Wejdź w jego profil i w komentarze. Jego komentarz masz poniżej.
0
@HansLanda chodzi o liczbę zarażonych a nie o zgony
0
No to chyba Niemcy przejmują pałeczkę od Włochów. Jak tak patrze na ten live aktualizowany na yt to od 16 przybyło prawie 300 osób zarażonych.
0
@Jarema2000 na moje na tą chwile Lewy
0
@Matelel Sancho jest gorszy od Dembele kiedy przychodził do Barcy. My potrzebujemy kogoś na już a nie czekać 2/3 aż odpali na dobre
1
Stano ładnie zaorał kibica Realu