0

@Qlewer O jej śmierci wiadomo już od 7 godzin.

0

@Qlewer Gdzie masz napisane o tej drugiej osobie która zmarła w radomskim szpitalu?Pokaż.

0

@Qlewer dlaczego tak uważasz?

0

@mpolska25 jest druga ofiara

1

@Janiama Raport z Mazowieckiego, czyli największa liczba. Pewnie koło 130 dzisiaj będzie.

0

Czemu oni nie podają zgonów. Nie chcą pogorszyć statystyk czy co? Ten co rano umarł to był ten ksiądz czy to kto inny? Teraz czytam że mężczyzna zmarł w radomskim szpitalu news od polityka Witkowskiego, też nic nie słychać w mediach o tym.

0

@norbi77 Cały czas jest coś o PIS, ranyy

2

@AmigoBlancos Dzisiaj w hejt parku

0

@Jakubeusz Jeszcze dzisiaj możesz

0

@paweldunajecfcb na 90% tak.

0

@DonMatteo901 Ale można do 5.

2

@NeroTFP i dałeś nam PO. Można tak w kółko i w kółko.

3

@NGTRX Będzie Fichado.

0

@Janiama Toć u mnie już od dwóch tygodni pozamykane wszystko oprócz spożywczych.

0

@BarcaInfo A widzę że grał we wszystkich. Wiem że był jakiś sezon gdzie miał do pobicia jakiś rekord i wypadł z gry na przełomie listopada i grudnia ale nie pamiętam kiedy to było.

0

@BarcaInfo Messi w tym czasie pod koniec roku miał chyba lekki uraz przez co opuścił dwa spotkania dobrze pamiętam?

0

@Mow_mi_Douglas Ale kot!

2

@FC1899Barca Dla Robbena też powinno znaleźć sie miejsce w tej 10. Genialny piłkarz.

0

Myśicie że Barca zainteresuje się De Bruyne? Zobaczyłbym go u nas, ale jak ma przyjść to chyba ostatni dzwonek bo ma już 28 lat.

0

@Veb1233 Kevin w tamtym sezonie czasami nie był pół roku kontuzjowany czy to było 2 lata temu?

1

@Janiama Starsi ludzie tam czekają na śmierć. Masakra

0

@justfootball "Andrzej Duda to się uda" Tak wiem

0

@Adamski69 Grubas pier......

1

@justfootball Uda się uda

21

Misja Futbol
Szczęsny idzie pokazać puste ulice Turynu na balkon wraca do pokoju lekko dysząc i mówi:
"Wiesz co te 10 metrów takim lekkim truchtem pobiegłem na ten balkon powiem Ci...
Borek: Na Lyon nie jesteś gotowy widzę?
Szczęsny: Nie nie. Ja nie jestem gotowy nawet na Wawrzyniaka.
Wawrzyniak w studiu :D

2

@Katalonbar Największym wygranym jest Borek, tym jego one man show zyskał jeszcze więcej w oczach ludzi. Stano mnie czasami irytuje.

3

@BarcaInfo uff Messi zostaje

0

Don Andres na boisku

1

Tym razem golas na Bernabeu.

0

Tak jest nasza Czarna Pantera. Ale jak Xavi wyszedł z presingu Realu. Klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?