kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer O jej śmierci wiadomo już od 7 godzin.
0
@Qlewer Gdzie masz napisane o tej drugiej osobie która zmarła w radomskim szpitalu?Pokaż.
0
@Qlewer dlaczego tak uważasz?
0
@mpolska25 jest druga ofiara
1
@Janiama Raport z Mazowieckiego, czyli największa liczba. Pewnie koło 130 dzisiaj będzie.
0
Czemu oni nie podają zgonów. Nie chcą pogorszyć statystyk czy co? Ten co rano umarł to był ten ksiądz czy to kto inny? Teraz czytam że mężczyzna zmarł w radomskim szpitalu news od polityka Witkowskiego, też nic nie słychać w mediach o tym.
0
@norbi77 Cały czas jest coś o PIS, ranyy
2
@AmigoBlancos Dzisiaj w hejt parku
0
@Jakubeusz Jeszcze dzisiaj możesz
0
@paweldunajecfcb na 90% tak.
0
@DonMatteo901 Ale można do 5.
2
@NeroTFP i dałeś nam PO. Można tak w kółko i w kółko.
3
@NGTRX Będzie Fichado.
0
@Janiama Toć u mnie już od dwóch tygodni pozamykane wszystko oprócz spożywczych.
0
@BarcaInfo A widzę że grał we wszystkich. Wiem że był jakiś sezon gdzie miał do pobicia jakiś rekord i wypadł z gry na przełomie listopada i grudnia ale nie pamiętam kiedy to było.
0
@BarcaInfo Messi w tym czasie pod koniec roku miał chyba lekki uraz przez co opuścił dwa spotkania dobrze pamiętam?
0
@Mow_mi_Douglas Ale kot!
2
@FC1899Barca Dla Robbena też powinno znaleźć sie miejsce w tej 10. Genialny piłkarz.
0
Myśicie że Barca zainteresuje się De Bruyne? Zobaczyłbym go u nas, ale jak ma przyjść to chyba ostatni dzwonek bo ma już 28 lat.
0
@Veb1233 Kevin w tamtym sezonie czasami nie był pół roku kontuzjowany czy to było 2 lata temu?
1
@Janiama Starsi ludzie tam czekają na śmierć. Masakra
0
@justfootball "Andrzej Duda to się uda" Tak wiem
0
@Adamski69 Grubas pier......
1
@justfootball Uda się uda
21
Misja Futbol
Szczęsny idzie pokazać puste ulice Turynu na balkon wraca do pokoju lekko dysząc i mówi:
"Wiesz co te 10 metrów takim lekkim truchtem pobiegłem na ten balkon powiem Ci...
Borek: Na Lyon nie jesteś gotowy widzę?
Szczęsny: Nie nie. Ja nie jestem gotowy nawet na Wawrzyniaka.
Wawrzyniak w studiu :D
2
@Katalonbar Największym wygranym jest Borek, tym jego one man show zyskał jeszcze więcej w oczach ludzi. Stano mnie czasami irytuje.
3
@BarcaInfo uff Messi zostaje
0
Don Andres na boisku
1
Tym razem golas na Bernabeu.
0
Tak jest nasza Czarna Pantera. Ale jak Xavi wyszedł z presingu Realu. Klasa.