1

"Gwiazdeczki" przemówiły. Szacun panowie. Mes que un club.

0

@Fawrf Najlepsza książka do matury. Ma tyle motywów że głowa mało. Warto przeczytać tymbardziej jeśli czeka Cię matura. Możesz ją przywołać do każdego tematu.

0

@A_Gomesinho_21 Spokojnie przez najbliższe lata to nie zmieni bo nie ma kto ich godnie zastąpić

5

@XaviHeart Dramat co się z ludźmi dzieje. Żeby mówić o Tusku jako potencjalnym prezydencie to już faktycznie ludziom w głowach się poprzewracało i zapomnieli co ten człowiek "zrobił" dla Polski.

2

@Janiama Jest dobrze. Od dwóch dni spada. Zarówno liczba zachorowań jak i zgonów.

0

@Mns21 Nie zgadzam się. Tempo z tego meczu na Bernabeu było nie porównywalnie wyższe niż z tamtego meczu ca Camp Nou. A Real w tamtym meczu kompletnie nie istniał, tu się chociaż odgryza. Już od tego 5-0 I jednostrennego spotkania lepsze było 3-4 na Bernabeu.

0

Czy to było najlepsze El Clasico w hisrorii?

1

@tristan87 Chyba najlepiej będzie jak przestawie sobie już teraz zegarek i ustawię normalnie na 1:30

0

@maniak33333 a nie z 2 na 3?

0

Kurde bo już sam się pogubiłem. Mam do roboty na 2:30. Potrzebuję godzinę na ogarnięcie się i dojazd. O której mam teraz wstać wiedząc że czas idzie do przodu?

2

Smokowski to jest jednak gość. Klasa.

1

@IronSanHybrid Jakub z Pruszkowa odwala kawał dobrej roboty. Oby tak dalej panie Borku.

0

@lukasbarca86 czyli będzie dzisiaj rekord niestety

0

@Hiacynk Król Douglas Pereira dos Santos

0

Mamy piątek czasy nauczania zdalnego, także wykład na dzisiaj.
https://www.facebook.com/smsypopijaku/videos/1320188591436413/

0

@urbipl Ale z czym tu dyskutować? Rządy PIS są w tej chwili lepsze niż PO bo ciężko żeby nie były i pewnie większość się z tym zgodzi ale chodzi o to że robią wszystko żeby ich jednak przebić. Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, ale przez 5 lat wydaję się że PIS może dokonać niemożliwego.

1

@tobiasson92 Nie wiem czy wiesz ale podczas tego kryzysu Tusk kontaktował się z Kaczyńskimi żeby się ich poradzić co dalej robić i razem dojść do konsensusu a czas kryzysu. Proponował nawet zaprzestanie walki i rozejm aby wspólnie z Pisem wybrnąć z tej sytuacji. Nawet sam Tusk tego nie ukrywał w wywiadach.

2

@DonMatteo901 Mój prezydent!

0

@micchu Jak dla Ciebie to jest normalne że ministerstwo najpierw podaję do statystyk zgon nie mając jeszcze wyników a potem jak już dostanie wyniki to odejmuje, a ludzi którzy faktycznie zmarli na Covid 19 nie uwzględniają no to okej. Nie było tematu.

0

@micchu Wiem czytałem, mój komentarz na kilometr śmierdzi sarkazmem a Wy łapiecie jak pelikany.

0

@Kamil92 Może te 14 osób też nie było. Po co w takim razie podają że osoba zmarła na koronowirusa jak jeszcze nie otrzymała badań a te osoby które faktycznie zmarły na Covid-19 (naliczyłem już 3) nie są uwzględniane do statystyk. Kabaret.

0

Uwaga uwaga! Było 15 zgonów w Polsce jest 14. Jest się chyba z czego cieszyć skoro liczba zmarłych w naszym kraju maleje.

0

@BarcaInfo Kumpel przyjdzie to się ucieszy

0

@vangoor No już nie przesadzajmy.

0

@mpolska25 dzisiaj, prezydent Radomia napisał na fb

0

@LuisSalvano Życzę Ci tego z całego serca, chociaż uważam że zanim przyjdzie to trochę to będzie trwało.

4

No i cisza o tym zgonie z Radomia. Ciekawe kto kłamie czy prezydent Radomia (PO) czy Ministerstwo? Podejrzewam że ci drudzy.

1

@Qlewer jest potwierdzone że przez koronowirusa. Jedyna opcją że nie ma tego jeszcze podanego przez Ministerstwo jest to że raport z Mazowieckiego przychodzi wieczorem więc pewnie wtedy podadzą. Ale na moje o takich informacjach powinni od razu informować.

0

@Qlewer O jej śmierci wiadomo już od 7 godzin.

0

@Qlewer Gdzie masz napisane o tej drugiej osobie która zmarła w radomskim szpitalu?Pokaż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?