kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kozinho. Pracuję pracuję aczkolwiek tylko w weekendy. Studia w tygodniu, praca w weekendy to zapewne nic w porównaniu z pracą na 8 godzin od poniedziałku do piątku gdzie większość czasu człowiek spędza w telefonie bo nie ma co robić.
1
@weld141 Praca w weekendy mi wystarczy.
0
@Ghostface Chyba że tak. Mam nadzieję że tak będzie.
3
@weld141 Współczuje. Studia to najlepszy czas w życiu. Papierek to jest sprawa drugorzędna.
11
@krissu8 cooo? Mamy teraz masę zadań zdalnych i jeszcze mamy w wakacje chodzić na uczelnie?
5
@Hiacynk Cóż to była za bramka
2
"4-0!!! 3 minuty od zdobyciu 3 gola Barcelona rozbija Real zdobywając 4 bramkę" Legendarny komentarz
0
No jak nie było spalonego
2
Ależ Messi egoistycznie. Ma Ville na wolnej pozycji, a on sam to kończy. Mam nadzieję że jeszcze go poszuka w tym meczu.
4
El Clasico z 2010 na Camp Nou i pamiętne 5-0 na Canal+Sport
0
@BarcaInfo mega grajek
0
@LuisSalvano Tą pierwszą mam oryginalną kiedy to kupiłem w wakacje po sezonie kiedy wygraliśmy LM będąc w Barcelonie. Sprezentowałbym Ci ją na wesele gdyby nie to że Neymar może jeszcze wrócić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@BulaKG Najman i śmiać się sam z siebie. Chyba nie pisałeś tego poważnie.
0
Trening z Polem piękna sprawa. Duży szacunek dla Michała się należy.
5
Polecam kanał sportowy. Pol ćwiczy na żywo.
0
@Encore Panie kurde noc jest kurde
0
@NaFazieHitman Mi chodzi o show a nie o to kto jest większym cymbałem i pośmiewiskiem. Równie dobrze mogę się spytać co masz do Piortka i dla czego uważasz go za cymbała. To mega pozytywny i sympatyczny chłopak.
0
@DonMatteo901
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@puyol_presidend5 Ale ja uwielbiam Piotrka jak i wiekszość z nas dlatego chciałbym go bardzo zobaczyć w takim programie bo byłoby na pewno wesoło.
46
Smokowski: Jak myjecie ręce, mozecie zaśpiewać refren 'jestes sterem' wtedy wychodzi 30 sekund
Quebo: Albo puścić walke Najmana
7
@barcafan9512 Więcej niż pewne
0
Bardzo fajny ten hejtpark dzisiaj. Wszyscy mówią że słabo i nudno ale to efekt wczorajszej postanowionej poprzeczki, do której mogą się zbliżyć jedynie Tomek Hajto, Szpila, Różal i Piotrek Żyła. Tak na szybko wymienieni. Bardzo fajne telefony chociaż również uważam że większość to była ustawka. Był Karol Kłos, Iwona Niedźwiedź, słynny Roman ze Złotoryja (Taco) i gościu od 10 pytań który bardziej by pasował do wczorajszego show z Najmanem.
0
@Eto'o9 R10 Myślisz że zwykły człowiek przeczytał całą Biblię?
1
@DonMatteo901 Wolski jest w oczach wielu również i moim jednym z najlepszych komentatorów w Polsce, i takimi wypowiedziami traci sporo. Nie rozumiem po co on się udziela. Chyba faktycznie nie ma co do roboty.
0
@Kengo Jak przyjdzie to magia wróci
1
@volume4443 Jakąś wojnę wywołał
1
@takisobiektos a ja nic nie będę czytał bo wiem o co chodzi. Obyśmy pracowali do 80. Będzie super.
0
@Eto'o9 R10 Księdza tu chyba nie mamy.