5

@Kozinho. Pracuję pracuję aczkolwiek tylko w weekendy. Studia w tygodniu, praca w weekendy to zapewne nic w porównaniu z pracą na 8 godzin od poniedziałku do piątku gdzie większość czasu człowiek spędza w telefonie bo nie ma co robić.

1

@weld141 Praca w weekendy mi wystarczy.

0

@Ghostface Chyba że tak. Mam nadzieję że tak będzie.

3

@weld141 Współczuje. Studia to najlepszy czas w życiu. Papierek to jest sprawa drugorzędna.

11

@krissu8 cooo? Mamy teraz masę zadań zdalnych i jeszcze mamy w wakacje chodzić na uczelnie?

5

@Hiacynk Cóż to była za bramka

2

"4-0!!! 3 minuty od zdobyciu 3 gola Barcelona rozbija Real zdobywając 4 bramkę" Legendarny komentarz

0

No jak nie było spalonego

2

Ależ Messi egoistycznie. Ma Ville na wolnej pozycji, a on sam to kończy. Mam nadzieję że jeszcze go poszuka w tym meczu.

4

El Clasico z 2010 na Camp Nou i pamiętne 5-0 na Canal+Sport

0

@BarcaInfo mega grajek

0

@LuisSalvano Tą pierwszą mam oryginalną kiedy to kupiłem w wakacje po sezonie kiedy wygraliśmy LM będąc w Barcelonie. Sprezentowałbym Ci ją na wesele gdyby nie to że Neymar może jeszcze wrócić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@BulaKG Najman i śmiać się sam z siebie. Chyba nie pisałeś tego poważnie.

0

Trening z Polem piękna sprawa. Duży szacunek dla Michała się należy.

5

Polecam kanał sportowy. Pol ćwiczy na żywo.

0

@Encore Panie kurde noc jest kurde

0

@NaFazieHitman Mi chodzi o show a nie o to kto jest większym cymbałem i pośmiewiskiem. Równie dobrze mogę się spytać co masz do Piortka i dla czego uważasz go za cymbała. To mega pozytywny i sympatyczny chłopak.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@puyol_presidend5 Ale ja uwielbiam Piotrka jak i wiekszość z nas dlatego chciałbym go bardzo zobaczyć w takim programie bo byłoby na pewno wesoło.

46

Smokowski: Jak myjecie ręce, mozecie zaśpiewać refren 'jestes sterem' wtedy wychodzi 30 sekund
Quebo: Albo puścić walke Najmana

7

@barcafan9512 Więcej niż pewne

0

Bardzo fajny ten hejtpark dzisiaj. Wszyscy mówią że słabo i nudno ale to efekt wczorajszej postanowionej poprzeczki, do której mogą się zbliżyć jedynie Tomek Hajto, Szpila, Różal i Piotrek Żyła. Tak na szybko wymienieni. Bardzo fajne telefony chociaż również uważam że większość to była ustawka. Był Karol Kłos, Iwona Niedźwiedź, słynny Roman ze Złotoryja (Taco) i gościu od 10 pytań który bardziej by pasował do wczorajszego show z Najmanem.

0

@Eto'o9 R10 Myślisz że zwykły człowiek przeczytał całą Biblię?

1

@DonMatteo901 Wolski jest w oczach wielu również i moim jednym z najlepszych komentatorów w Polsce, i takimi wypowiedziami traci sporo. Nie rozumiem po co on się udziela. Chyba faktycznie nie ma co do roboty.

0

@Kengo Jak przyjdzie to magia wróci

1

@volume4443 Jakąś wojnę wywołał

1

@takisobiektos a ja nic nie będę czytał bo wiem o co chodzi. Obyśmy pracowali do 80. Będzie super.

0

@Eto'o9 R10 Księdza tu chyba nie mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?