0

@Triv44 I rób to co ja robię

1

@bartoszekkk Po pierwsze za nich dwóch trzeba by było zapłacić dużo więcej niż 200 milionów. Po drugie o Dembele też tak mówiono jak teraz o Sancho, a według mnie Francuz miał jeszcze większy potencjał niż Anglik a jak to się skończyło wszyscy wiemy.

1

@Kwiatek67 No tak jak pisałem już wyżej, jeśli nie będzie powrotu Neymara, a na to się nie zanosi to ktoś z trójki z City Sterling,Sane,Bernardo ewentualnie Sancho.

2

@FC1899Barca Uważam zupełnie tak samo. Griezmann może nam dać o wiele więcej jako następca Suareza niż przehajpowany Lautaro. Jeśli kupimy jego zamiast światowej klasy skrzydłowego w Europie nie mamy czego szukać.

1

@Messibestplayerintheworld No patrząc na to jaki będzie rynek po epidemii to Ferran byłby najszybciej do wyciągniecia. Osobiście mi się marzy jakiś skrzydłowy z City, patrząc na ich sytuację w LM. Sterling, Sane lub Bernardo no ale ich ceny też pewnie 100mln i wzwyż.

0

@Coutinho007 Jak cały czas będzie u nas przesyt pomocników to jedynie jako skrzydłowy będzie grał. Miejmy nadzieję że klub pozbędzie się 2/3 pomocników i może wtedy

0

Podobno Lautaro uzgodnił warunki z Barceloną. To tak, gdyby przyszedł byśmy mieli 4 nominalnych środkowych napastników Suarez, Griezmann, Lautaro i jeszcze Braithwite który mnie bardzo ciekawi. Antoine nie jest żadnym skrzydłowym i co najwyżej może się sprawdzić jako podwieszony napastnik. Skrzydłowi którzy nam zostają Dembele(?) Fati, Trincao i nie wiadomo co z Coutinho. No nic lepiej kupić kolejnego środkowego napastnika zamiast skrzydłowego, chyba że Lautaro grał gdzieś 10 lat temu na skrzydle i może kupujemy go właśnie na tą pozycję.

0

@Tridente2015 podkładany komentarz czy wtedy już było Eleven?

1

@Nicko Suareza.

8

1

"Kopyto Borka" wpłaciło najwięcej.

1

@Janiama Beka by była jakby wpłata była najwyższa i Pol by czytał "dziewczyny z Tajlandii"

0

@BarcaInfo To Busquets umie podać do przodu :o

0

@Messibestplayerintheworld dramat, tego gościa w tym klubie nie powinno być już dawno

0

@kubusnitecki Messi,CR,De Bruyne,Neymar,Mbappe

2

@NeroTFP Dzisiaj pozycją obowiązkową jest posiedzenie zarządu kanalu sportowego.

3

W Hiszpanii dzisiaj prawie 5 tys zarażonych. W poprzednich dniach ta liczba nie przekraczała 3 tys. Ciekawe skąd wynika ten nagły wzrost.

2

@Konias4318 Oglądanie klasyków z poprzednich lat ze sztucznym komentarzem to jak oglądanie pornosów bez głosu.

2

@Szicek10 Jak Setien wyciągnie z Cutiego najlepszą wersję to pojadę do Barcelony osobiście mu podziękować.

0

@Encore To dostałeś odpowiedź :D

0

@Kusco15 Jakbyś napisał zamiast Tuska kogoś z Pisu dostałbyś z 20 zielonych.

0

@michaleu Pewnie dzisiaj mierzylbyśmy się z Liverpoolem... a nie czekaj.

0

@GregSTG Jak zobaczyłeś dwa i Ci serial nie siadł to nie warto tego dłużej ciągnąć. 3 to najsłabszy sezon, chyba że przejdziesz od razu do 4 który jest kozacki ale nie tak dobry jak 1.

2

@BarcaInfo No to jak nie wróci tego lata to już nie wróci. No niestety nie ma innego takiego piłkarza który dałby taką jakość.

3

Dokładnie 9 lat temu miała miejsce taka oto akcja. Warto zwrócić na kolosalną rolę Busquetsa a tej akcji. Reszta to już historia.


0

@Mns21 Za naszego życia na pewno nie

0

@NeroTFP Jak ma wygrać to niech wygra w pierwszej turze żeby nie narażać się na tego wirusa drugi raz. Nie ma kandydata żeby go pokonać. Może za 5 lat.

0

@msmsms Ostatnio trochę spuścił z tonu

0

@arasz1819 to nie jest tak że od razu wiedzą że umarł na koronowiruasa. Podejrzewam że musi być sekcja zwłok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?