kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 I rób to co ja robię
1
@bartoszekkk Po pierwsze za nich dwóch trzeba by było zapłacić dużo więcej niż 200 milionów. Po drugie o Dembele też tak mówiono jak teraz o Sancho, a według mnie Francuz miał jeszcze większy potencjał niż Anglik a jak to się skończyło wszyscy wiemy.
1
@Kwiatek67 No tak jak pisałem już wyżej, jeśli nie będzie powrotu Neymara, a na to się nie zanosi to ktoś z trójki z City Sterling,Sane,Bernardo ewentualnie Sancho.
2
@FC1899Barca Uważam zupełnie tak samo. Griezmann może nam dać o wiele więcej jako następca Suareza niż przehajpowany Lautaro. Jeśli kupimy jego zamiast światowej klasy skrzydłowego w Europie nie mamy czego szukać.
1
@Messibestplayerintheworld No patrząc na to jaki będzie rynek po epidemii to Ferran byłby najszybciej do wyciągniecia. Osobiście mi się marzy jakiś skrzydłowy z City, patrząc na ich sytuację w LM. Sterling, Sane lub Bernardo no ale ich ceny też pewnie 100mln i wzwyż.
0
@Coutinho007 Jak cały czas będzie u nas przesyt pomocników to jedynie jako skrzydłowy będzie grał. Miejmy nadzieję że klub pozbędzie się 2/3 pomocników i może wtedy
0
Podobno Lautaro uzgodnił warunki z Barceloną. To tak, gdyby przyszedł byśmy mieli 4 nominalnych środkowych napastników Suarez, Griezmann, Lautaro i jeszcze Braithwite który mnie bardzo ciekawi. Antoine nie jest żadnym skrzydłowym i co najwyżej może się sprawdzić jako podwieszony napastnik. Skrzydłowi którzy nam zostają Dembele(?) Fati, Trincao i nie wiadomo co z Coutinho. No nic lepiej kupić kolejnego środkowego napastnika zamiast skrzydłowego, chyba że Lautaro grał gdzieś 10 lat temu na skrzydle i może kupujemy go właśnie na tą pozycję.
0
@Tridente2015 podkładany komentarz czy wtedy już było Eleven?
1
@Nicko Suareza.
8
Pytanie do Borka https://x.com/lem_shield/status/1256329311432237056
1
"Kopyto Borka" wpłaciło najwięcej.
1
@Janiama Beka by była jakby wpłata była najwyższa i Pol by czytał "dziewczyny z Tajlandii"
0
@BarcaInfo To Busquets umie podać do przodu :o
0
@Messibestplayerintheworld dramat, tego gościa w tym klubie nie powinno być już dawno
0
@kubusnitecki Messi,CR,De Bruyne,Neymar,Mbappe
2
@NeroTFP Dzisiaj pozycją obowiązkową jest posiedzenie zarządu kanalu sportowego.
0
@tomek256 https://www.worldometers.info/coronavirus/country/spain/
3
W Hiszpanii dzisiaj prawie 5 tys zarażonych. W poprzednich dniach ta liczba nie przekraczała 3 tys. Ciekawe skąd wynika ten nagły wzrost.
2
@Konias4318 Oglądanie klasyków z poprzednich lat ze sztucznym komentarzem to jak oglądanie pornosów bez głosu.
2
@Szicek10 Jak Setien wyciągnie z Cutiego najlepszą wersję to pojadę do Barcelony osobiście mu podziękować.
0
@Encore To dostałeś odpowiedź :D
0
@Kusco15 Jakbyś napisał zamiast Tuska kogoś z Pisu dostałbyś z 20 zielonych.
0
@michaleu Pewnie dzisiaj mierzylbyśmy się z Liverpoolem... a nie czekaj.
0
@GregSTG Jak zobaczyłeś dwa i Ci serial nie siadł to nie warto tego dłużej ciągnąć. 3 to najsłabszy sezon, chyba że przejdziesz od razu do 4 który jest kozacki ale nie tak dobry jak 1.
2
@BarcaInfo No to jak nie wróci tego lata to już nie wróci. No niestety nie ma innego takiego piłkarza który dałby taką jakość.
3
Dokładnie 9 lat temu miała miejsce taka oto akcja. Warto zwrócić na kolosalną rolę Busquetsa a tej akcji. Reszta to już historia.
0
@Mns21 Za naszego życia na pewno nie
0
@NeroTFP Jak ma wygrać to niech wygra w pierwszej turze żeby nie narażać się na tego wirusa drugi raz. Nie ma kandydata żeby go pokonać. Może za 5 lat.
0
@msmsms Ostatnio trochę spuścił z tonu
0
@arasz1819 to nie jest tak że od razu wiedzą że umarł na koronowiruasa. Podejrzewam że musi być sekcja zwłok.