kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Koni8M ja dokładam jeszcze nogi
0
@Hushovt Nadal Ronie i Rivaldo to większe wzmocnienie od Pjanicia
0
@FafitFCB Toć kupujemy Lautaro spokojnie chłopak na 22 lata
0
@itmustbejoke w tym ma akurat rację, chcemy czy nie Messi zawsze będzie przypisany do prawej strony zabierając miejsce komuś innemu.
0
@MarioVeB! Wszystko bym rozumiał jeśli w klubie nie byłoby Griezmanna. Po co my w takim razie kupowaliśmy Francuza bo nie wydaję mi się że kupiliśmy gościa za 130mln grającego kilka lat jako najbardziej wysunięty napastnik czy też podwieszony na lewe skrzydło.
0
@MarioVeB! Pomijając już tego Messiego i prawą stronę gdzie według Ciebie będzie grał Lautaro u nas w następnych dwóch sezonach zakładając że Suarez będzie dalej graczem na światowym poziomie i ominą go kontuzję?
5
@MarioVeB! No jak dla Ciebie Lautaro to priorytet to okej grajmy dalej z Griezmannem/Lautaro na lewym skrzydle na prawym zaś kimś to się tam akurat pojawi czy tam Messi, czy może Roberto albo Vidal cz Rakitic. Myślę że tak zawojujemy Europę.
2
@itmustbejoke I tak Ci zaraz napiszą "Lautaro ma być następcą Suareza, Griezmann jest już za stary a Martinez bedzię(?) świetnym zawodnikiem za 5 lat"
Edit. Sęk w tym że my potrzebujemy ludzi na teraz żeby wykorzystać ostatnie lata Messiego, a nie kupować zaawodników z potencjałem po jednym świetnym sezonie bo może za 3/4 lata będzie najlepszym napastnikiem na świecie w co wątpie jeśli przyjdzie do nas i będzie grzał ławę dopóki Suarez nie odejdzie.
1
@Coutinho007 Wiem o co Ci chodziło, napisałem tak że kupując Lautaro ciężko będzie o jakiegoś innego skrzydłowego bo po prostu nie będzie już na to pieniędzy a my zostaniemy z Griezmannem na LS.
0
@Coutinho007 no kupując Lautaro ciężko żeby był ;)
1
@fart a ja Bucks z Lakers
5
@FeloRPS oby, oby znakomity transfer! Grajmy dalej bez skrzydłowych.
1
@Coutinho007 Wyląduje na ławce bo na LS mamy Griezmanna który jest lepszym zawodnikiem od Lautaro.
0
@Khajio Napiszesz w skrócie kto jest kontuzjowany w BVB i kiedy mniej więcej wracają do gry? Chodzi mi o to czy wrócą na mecz z Bayernem
0
@HeinzDundersztyc Trochę jak Duda. Ciągle tylko o 500+, a ten cały czas pstryczki w rząd.
0
@damiano996 XDD
9
@tristan87 swój chłop
0
@NeroTFP od 19 30 do 20 00. Jakiś sondaż powinniśmy dostać.
1
https://www.facebook.com/107516980676116/videos/614884895760639/
Pewnie już to było tutaj ale posłuchajmy jeszcze raz.
5
@MrShakira Jak Ty sobie wyobrażasz kupić Neymara,Lautaro, Thiago w najbliższym oknie transferowym?
0
Do słuchaczy RMF to jak w końcu Duda poratuje Żółtka fajką czy nie?
0
@Wossi61FCB Drugie miejsce tylko i wyłącznie mecz ze Szwajcarią i awans do ćwierćfinału Euro
8
Bosaka nawet na TVPinfo chwalą za debatę, a w tym pseudo sondażu z wiadomości podobno wypadł gorzej niż Kamysz który poza dwiema rundami wypadł bardzo słabo, Hołownia który był przeciętny nie wspominając już o Dudzie no ale to wiadomo nie ma z czym dyskutować, bo on to dla nich z innej planety.
5
@zadafcb może być? Bosak z 7% toć to kabaret
21
7% Bosaka z wczorajszej debaty. Wychodzi chyba na to że tylko my dostrzegliśmy że Bosak zmiażdzył pozostałych.
0
@BarcaInfo Dobrze że Valverde odszedł bo co by się tutaj działo jak by przeprowadził 1 zmianę na pięć możliwych.
1
@Fartlow Gratulację :D
2
Osobiście cieszę się że sezon w niższych ligach został zakończony. Gram w A klasie, jesteśmy w środku tabeli mianowicie na 7 miejscu do miejsca barażowego o awans brakowało nam 9 punktów więc byłoby ciężko. Nie wyobrażam sobie jednak gry co 3 dni przez dwa miesiące po 3 tygodniach treningu. Do tego możliwość że ktoś jest zarażony z naszych przeciwników i narażenie naszych rodzin na chorobę. Według mnie dobra decyzja.
1
@MarioVeB! Pytam czy ktoś świętuję jakieś awanse, a ciężko chyba tutaj kogoś znaleźć kto gra w Hiszpanii
0
@Jacek770 https://wielkopolskizpn.pl/aktualno%C5%9Bci/sezon-201920-zako%C5%84czony/