4

Karny ewidentny nie ma z czym dyskutować

2

Trochę dziwne że Hazard dalej na boisku

0

@Chakalaka Tusk wie co gada. Też zarabiał na zarazie :D

6

@Outlook Największym błędem było to, że stał tak daleko od bramki

0

@Barca1992 A to nie powidział ten cały vice minister zdrowia? Dziennikarz tylko powtórzył jego słowa.

4

@DonMatteo901 Budka jest fatalny. Już dał popis u Mazurka.

0

@Undertaker87 Dobrze też wyglądał w meczach z Valencią i Villareal, po tych meczech jakoś przygasł. Zresztą ja również nie uważałem Griezmanna że to będzie dla nas nie wiadomo jakie wzmocnienie. Możesz zobaczyć sobie moje komentarze, gdy do nas przychodził to byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu bo wiedziałem że ten zawodnik nie jest stworzony do Barcelony, ale zawsze go ceniłem i uważam że jest świetnym zawodnikiem, bo który piłkarz z TOP 30 na świecie takim nie jest?

0

@Dulo23 Po co ten atak i skąd wiesz w ogóle ile ja mam lat? Podoba mi się zresztą gdy wielce dorośli uważają się za panów świata i wszystko im wolno, a reszta społeczeństwa to tylko parobki i jak to nazwałeś "chłopczyki" chociaż nie wiem czy ja jestem dla Ciebie chłoczykiem bo żebyś tak mówił to musiałbyś mieć z 50 lat wtedy bym jeszcze zrozumiał. Wielu jest genialnych piłkarzy, a Messi, Ronaldo czy Ronaldinho, bo ze Zlatanem to Cię trochę poniosło to jeszcze półka wyżej od tych genialnych.

2

@Hiacynk Oglądałem Dahouda jeszcze jak grał Gladbach i już wtedy zrobił na mnie ogromne wrażenie, przyjemnie się go oglądało byłem pewnym że jak przejdzie do Dortmundu będzie tam odgrywał kluczowe role a tu taki klops. Jego postawa i rola w zespole przez pierwsze sezony w BVB mnie zaskoczyła bo był raczej rezerwowym który nie otrzymywał zbyt wielu szans na grę. Mam nadzieję że ten grajek pokaże jeszcze pełnie swoich umiejętności które niewątpliwie posiada.

5

@xavi890 Przejrzałem z ciekawości twoje komentarze i zwracam honor bo jesteś największym hejterem Griezmanna na tej stronie i zwolennikiem powrotu Neymara.

0

@xavi890 widzę że chłopaki widzieli Griezmanna dopiero w koszulce Barcelony, a na początku sezonu gdzie ciągnął wózek gdy nie było Messiego pewnie piali z zachwytów nad nim.

5

Griezmann jest genialnym zawodnikiem ale za cholerę nie pasuję do Barcelony

1

Pytanie do brodaczy albo osób z lekkich zarostem. Jakich kosmetyków używacie do zarostu? Chodzi mi głównie o olejek lub balsam do brody.

3

@MESSIah16 No jak nie ma? Z tego co piszą tutaj ludzie to rządy w latach 2007-2015 to była kraina złotem i miodem płynąca. Żadnych wad. Wybór jest oczywisty. Trzaskowki moim prezydentem!

0

@Rafiniaaa Z Dudą też tak będzie. Jeśli Duda będzie rządził kolejne pięć lat to pod koniec kadencji nie będzie już czego zbierać. Problem w tym że z Trzaskowkim będzie to samo tylko potoczy się to znacznie szybciej. Następne lata będą najgorsze w historii polskiej prezydentury no chyba że władzę przejmie ktoś inny niż ta dwójka.

0

@BarcaInfo Neymar senior też tak gadał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL spokojnie to nie Dost

0

@Nano22 czytam z głosem Denvera

0

@Bykunn No z tej samej strony tylko wybierz konkretne państwo i zjedź do raportów na sam dół i tam obok liczb jest napisane.

0

@Bykunn Nie wprowadzaj w błąd. Zmarło 56 osób reszta została dodana gdyż pominięto je we wcześniejszych raportach.

7

@Bykunn Za dużo pamiętam z rządów PO-PSL by uważać że będzie lepiej. Nie ma Tuska ale jednak już wolałbym jego niż Budkę.

6

@michal26 Większość mówi wybierając Trzaskowskiego że odda na niego swój głos bo gorzej już być nie może, przekonacie się że może

0

@Ramos9248 Gdynia-Gdańsk-Sopot

6

@Chwytliwy Oby Hołownia wszedł bo na kandydata z KO w życiu nie zagłosuję

0

@xVENUMx Oby zamknął mi usta jeśli przyjdzie

5

@NeroTFP Mi by było nawet szkoda przycisków od klawiatury pisząc takie rzeczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?