0

@AmigoBlancos Dokładnie, mówili o tym na ostatnim zebraniu zarządu. Część będzie w TVP reszta na Kanale Sportowym

0

@jakub1906 A ktoś w ogóle porównywał Arthura do Xaviego że wjeżdzasz z takim komenatrzem?

0

3 bramka Sancho

1

Jeszcze Arka miała na 4-4. Szkoda że Kuciak to obronił

3

Macie tego Brandta który był tak chwalony pod niebiosa tutaj po meczu z Schalke. Dzisiaj najsłabszy w zespole z BVB. Dwa ostatnie mecze też słabiutkie. Przed przerwą tak jak już pisałem też mnie nie zachwycił. Chłop zagrał jeden dobry mecz z Schalke które według mnie jest teraz najsłabsze w całej lidze i już pół strony rezerwowała mu bilet do Barcelony.

0

Patrząc na Sancho widać że fryzjerów w końcu otworzyli

0

@Barca_Big_Moment Dużo tego

2

@Chwytliwy To samo pytanie możesz zadawać wszędzie indziej gdzie jest atak na PiS. "Czy ty masz jakiś kompleks PiS?" Dużo ludzi ma tutaj kompleksy czy to Dudy czy Trzaskowskiego czy kogo innego. To normalne.

0

@fcbarcafan19 Wiadomo że tak, sama Walcówna o tym mówiła, a potem jeszcze Budka nie potrafił tego wykluczyć u Mazurka

2

@NeroTFP Puyol nie pozwoliłby na tą bramkę Origiego na 0-4

0

@MESSIah16 co to za pytanie w ogóle. Oczywiście że Hołownia.

0

@Hiacynk Dlaczego Hertha bez Cunhy?

5

Zamiast finału Ligi Mistrzôw dzisiaj Lech-Legia. Nie ma tego złego...

4

@contowsky oj tam, oj tam kto to pamięta

3

@Arkon Jeśli w tym sondażu byłby Hołownia zamiast Trzaskowskiego to napisałbym oby się udało, w takim przypadku napiszę jednak oby nie.

0

@Mesi12 Donald marzy żeby było miło, Donald marzy żeby się spełniło

0

@BarcaInfo myślę że ten chłopak za parę lat może powalczyć o złotą piłkę

0

@Lord_Vader No i pensja do 26 roku życiu bez podatku

26

Jak oceniacie z wyglądu dziewczynę Frenkiego? Na moje jest mega urocza.

0

@koksik2700 Spokojnie ma jeszcze czas. I tak już dużo spełnił. 4 obietnice przez 2 lata to bardzo dużo, nie ma co wymagać. Odpali na pewno, martwi tylko brak zapowiedzi ale spokojnie. 70 obietnic Rafałek jest w stanie w rok spełnić. Wszyscy jesteście w gorącej wodzie kąpani. Trzaskowski na prezydenta!

4

Już za dwa dni finał Ligi Mistrzów... by był

1

@PatrychoO Wydaję mi się że dużo stracili na tym że Borka już nie ma w hejt parkach. Mati robił robotę i słuchało się go z wielką przyjemnością. Wydaję mi się że nie hejt park z Najmanem, a właśnie One Man Show Borka było najlepszym co wydarzyło się jak do tej pory na kanale.

3

@Triv44 Pomachajcie mu białymi chusteczkami

2

@Janiama Jeśli go kontuzją ominą to będzie topka

1

@TheMefju To chyba troll bo nie wydaję mi się żeby to pisał na poważnie

1

@Barca1992 Dla BVB ewidentny ale dla Bayernu na Lewym też chyba mógł gwizdnąć

4

Karny ewidentny nie ma z czym dyskutować

2

Trochę dziwne że Hazard dalej na boisku

0

@Chakalaka Tusk wie co gada. Też zarabiał na zarazie :D

6

@Outlook Największym błędem było to, że stał tak daleko od bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?