0

Bosak na koniec bardzo fajnie. Szkoda że w pytaniach słabiej.

0

Luiz na swoim poziomie

0

@Mns21 haha Trzaskowski 72%. Duda 22%

3

W sumie Rafał też mógł się spodziewać takich pytań więc pewnie też jest przygotowany :D

2

Dobra pytania ustawione więc spadam na meczyk City.

0

@IronSanHybrid No właśnie zna i jako tako gada.

8

Kto jak nie on. Tanajno szacun.

6

Też macie muche na telewizorze czy to u Waldka na głowie?

6

Szymon na duży plus na tą chwilę

0

Marko aż okulary zdjął

1

Brawo Rafał ale 10 sekund Ci uciekło

2

Stasiu mówi cisza

1

@Wittgenstein Andrzej Duda, czyni cuda!

15

@Jakchcesz Bosak ma szansę na 3 miejsce. To będzie dla niego świetny wynik, więc chyba warto oddać głos.

0

@tomek256 Od 1 lipca słyszałem, ale nic nie wiadomo jeszcze

3

@Arteek87 Canal+ to we wszystkim bije Eleven na głowę

1

@Bobo25 Oczywista sprawa. Ja bym się zgodził nawet Griezmann, Dembele za Neymara

4

Jeśli Griezmann wyjdzie w pierwszym składzie w piątek to naprawdę nie jestem w stanie pojąć co Francuz musi zrobić żeby usiaść na ławce.

0

@Arkadio90 A to nie wiem skąd takie wnioski bo Messi dzisiaj zagrał 100 razy lepiej niż z Liverpoolem wtedy, a nawet niż z Atleti ostatni mecz w Superpucharze.

12

@Kengo Wolę mieć chłopa 3 lata młodszego który jak wejdzie w pole karne wie co z piłką zrobić, niż chłopa który jak już w te pole karne wejdzie nie potrafi prosto piłki podać nie wspominając już o strzelaniu do bramki.

0

@Arkadio90 Oglądałeś dzisiejszy mecz z Leganes czy powtórkę rewanżu z Liverpoolem?

1

@Tomek_TF Zazwyczaj to przez cały mecz biegał od jednego obrońcy do drugiego. Dzisiaj cały czas truchtał po boisku. A w ciągu 30 minut zrobił jeden zryw gdzie zawsze robił w takim czasie z 10.

0

@masq widać że gra zachowawczo. Na moje nie jest gotowy jeszcze na 100%

6

"To robi najlepiej w Barcelonie" Laboga o Griezmannie i jego powrotach do obrony.
Nic dodać nic ująć.

0

Suarez jest jeszcze niezdolny do gry. Bezproduktywna zmiana.

0

Riczi wygląda jak junior jeszcze. Myślę że to jest jego największą bolączką.

2

Ktoś tu pisał ostatnio po meczu z Mallorcą że Braithwite w nagrodę za świetny mecz w następnym meczu cały mecz na ławce. Jak widać nie mylił się.

0

Jeszcze raz Orłowski kto wejdzie?

2

Dawno nie widziałem tak pewnie wykonanego karnego przez Messiego

2

@kerouac Pamiętny mecz w Lidze Mistrzów i Antuan razy 2. A byliśmy wtedy w takim gazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?