kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bosak na koniec bardzo fajnie. Szkoda że w pytaniach słabiej.
0
Luiz na swoim poziomie
0
@Mns21 haha Trzaskowski 72%. Duda 22%
3
W sumie Rafał też mógł się spodziewać takich pytań więc pewnie też jest przygotowany :D
2
Dobra pytania ustawione więc spadam na meczyk City.
0
@IronSanHybrid No właśnie zna i jako tako gada.
8
Kto jak nie on. Tanajno szacun.
6
Też macie muche na telewizorze czy to u Waldka na głowie?
6
Szymon na duży plus na tą chwilę
0
Marko aż okulary zdjął
1
Brawo Rafał ale 10 sekund Ci uciekło
2
Stasiu mówi cisza
1
@Wittgenstein Andrzej Duda, czyni cuda!
15
@Jakchcesz Bosak ma szansę na 3 miejsce. To będzie dla niego świetny wynik, więc chyba warto oddać głos.
0
@tomek256 Od 1 lipca słyszałem, ale nic nie wiadomo jeszcze
3
@Arteek87 Canal+ to we wszystkim bije Eleven na głowę
1
@Bobo25 Oczywista sprawa. Ja bym się zgodził nawet Griezmann, Dembele za Neymara
4
Jeśli Griezmann wyjdzie w pierwszym składzie w piątek to naprawdę nie jestem w stanie pojąć co Francuz musi zrobić żeby usiaść na ławce.
0
@Arkadio90 A to nie wiem skąd takie wnioski bo Messi dzisiaj zagrał 100 razy lepiej niż z Liverpoolem wtedy, a nawet niż z Atleti ostatni mecz w Superpucharze.
12
@Kengo Wolę mieć chłopa 3 lata młodszego który jak wejdzie w pole karne wie co z piłką zrobić, niż chłopa który jak już w te pole karne wejdzie nie potrafi prosto piłki podać nie wspominając już o strzelaniu do bramki.
0
@Arkadio90 Oglądałeś dzisiejszy mecz z Leganes czy powtórkę rewanżu z Liverpoolem?
1
@Tomek_TF Zazwyczaj to przez cały mecz biegał od jednego obrońcy do drugiego. Dzisiaj cały czas truchtał po boisku. A w ciągu 30 minut zrobił jeden zryw gdzie zawsze robił w takim czasie z 10.
0
@masq widać że gra zachowawczo. Na moje nie jest gotowy jeszcze na 100%
6
"To robi najlepiej w Barcelonie" Laboga o Griezmannie i jego powrotach do obrony.
Nic dodać nic ująć.
0
Suarez jest jeszcze niezdolny do gry. Bezproduktywna zmiana.
0
Riczi wygląda jak junior jeszcze. Myślę że to jest jego największą bolączką.
2
Ktoś tu pisał ostatnio po meczu z Mallorcą że Braithwite w nagrodę za świetny mecz w następnym meczu cały mecz na ławce. Jak widać nie mylił się.
0
Jeszcze raz Orłowski kto wejdzie?
2
Dawno nie widziałem tak pewnie wykonanego karnego przez Messiego
2
@kerouac Pamiętny mecz w Lidze Mistrzów i Antuan razy 2. A byliśmy wtedy w takim gazie.