kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ Spokojnie, będzie trzeba przetrwać tylko ten mecz z Mallorcą. Zobaczą jak gramy to już następnym razem nie będą pytać.
0
Szczerze, zawsze uznawałem Mullera za gracza który jakiegoś poziomu nigdy nie przeszkoczy mówiąc delikatnie. Nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu. Ale do czego zmierzam. Oglądałem ostatnie mecze Bayernu i przecieram oczy ze zdumienia. Czy to jest ten Muller co zawsze? Nie widziałem jeszcze chłopa w takiej formie. A Wy jak myślicie to jest jego prime? Czy jednak w sezonie 12/13 był lepszy?
1
@fcbarcafan19 Chodzi mi o Izabele Krzan
2
@pikass14 Krzanówna to dla mnie najpiękniejsza kobita w Polsce.
2
@Chwytliwy No Churchill po prostu. Wodzu, prowadź!
1
@Gwyn Jest miesiąc bez alkoholu. Nic się nie stanie jak się nie napijesz :D
0
-16-17 sierpnia - Play-In Tournament,
-18 sierpnia - I runda,
-1 września - II runda,
-15 września - Finały Konferencji,
-30 września - pierwsze spotkanie NBAFinals
W sierpniu Liga Mistrzów i NBA o normalnych porach. Na nudę nie będziemy narzekać.
0
@IronSanHybrid A taka dobra dziewczyna się wydawała. Ceni szczerość i
nie cierpi kłamstw, ale przeciek to już wysłała.
0
@DanielOOL Chyba że tak. Patrzyłem na wszystkich sportowych i sama ekstraklasa, a na flashscore też żadnej wzmianki że mecz na antenie canal+ będzie.
8
Canal+ miał pierwszeństwo wyboru spotkania LaLigi w ten weekend. Wybrał mecz Realu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że tego spotkania po prostu nie puszczą na swojej antenie, powodem ostatnia kolejka Ekstraklasy. Kibice Realu to jednak zawsze mają pod górkę.
0
https://www.instagram.com/p/CBGCpkUHG1H/?igshid=29fj7nogiuao
Ależ się jaram. Jeszcze trochę.
The Battle of Disney
1
@TheGoldenEleven dla mnie również @pax ale można byłoby jeszcze wymienić paru którzy zawsze mówią do rzeczy i przede wszystkim mądrze
0
@DonMatteo901 Jeszcze jakby był Ćwiąki to już w ogóle petarda
2
Widać że chłopak ma poukładane w głowie. Oby pozamykał usta szczególnie śmieszkom z Madrytu.
1
@damianex10 78% polski, 48% matma, 65% angol
0
@BarcaInfo Puig jak wściekły pies który wybiegł z klatki
0
@IronSanHybrid Bym posłuchał całość
9
Mija 5 lat od ostatniego finału Ligi Mistrzów w którym braliśmy udział. 5 lat posuchy. Finał LM w którym bierze udział drużyna której kibicujesz jest wyjątkowy. Pamiętam czy to w 2006 czy to w 2009 i 2011 a potem 2015 czekałem na pierwszy gwizdek z utęsknieniem. Zawsze była piękna pogoda w dniu tych finałów, więc zawsze jakiś grillik, szybki meczyk na podwórku z kolegami z symulacją finału żeby o 20 45 być już w domu, usiąść przed telewizorem i kibicować swojej ukochanej drużynie. Obyśmy zagali znowu w tym finale najszybciej jak to możliwe by poczuć znowu ten cudowny klimat.
0
@BarcaInfo Co zejdzie to wejdzie jak to się mówi
1
Paulinho czy Vidal
Który dał nam więcej i był lepszym transferem?
0
@Messinio82 Do tego Bronek wczoraj też miał urodziny.
0
@jeyx77x Ty tak serio?
2
@monsterrize Trzaskowski najlepszy kandydat? Co ja czytam :O Tak dla sprostowania
6% to jest bardzo dużo
Z innymi kandydatami wygląda to tak:
Kamysz - Duda 49% - 51%
Hołownia - Duda 48% - 52%
0
@fart No tak, ale czy to coś zmieni? Może, ale wtedy i tak będzie narzekanie że wszystko wetuje. I tak źle i tak niedobrze.
0
@tbas No nic nie robi
3
@IAmBackCules że to nie jest kandydat który zmieni oblicze Polski.
1
W Gdańsku tłumy na wystąpieniu Trzaskowskiego jakby papież przyjechał. Oni chyba jeszcze nie wiedzą...
0
@SeeleyBooth Chyba wiem kto będzie stał na czele tej zbiórki
1
@kubix05 Wyścigi to były robione, ale ślimaków. Wychodziło się rano po deszczu szukać, ustawiało się je na starcie i przychodziło wieczorem sprawdzić który wygrał.
2
@Kluivert_P Bo okradniemy to dopiero po wyborach. Teraz chodziło mu co zrobią przed wyborami.