2

Ktoś tu pisał ostatnio po meczu z Mallorcą że Braithwite w nagrodę za świetny mecz w następnym meczu cały mecz na ławce. Jak widać nie mylił się.

0

Jeszcze raz Orłowski kto wejdzie?

2

Dawno nie widziałem tak pewnie wykonanego karnego przez Messiego

2

@kerouac Pamiętny mecz w Lidze Mistrzów i Antuan razy 2. A byliśmy wtedy w takim gazie.

1

Dramat Setien dramat. Masz u mnie ogromnego minusa za tą zmianę.

0

@Ghotti Tylko nie chodzi o to by 3 razy w połowie wybiec za plecy obrońców.

4

@jedrek7000 Fati nie wygrywa pojedynków? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda w statystykach.

4

Zauważyłem że Fatiemu brakuję trochę pewności siebie. Jeden z użytkowników napisał po 30 minutach gry że on nie ma umiejętności. Ogląda on chyba pierwszy mecz Ansu w tym sezonie. Fati jest świetny i było widać po bramce że gdy złapie luz potrafi dryblować i robić różnice. Będzie pociecha z tego dzieciaka oj będzie.

0

Nie czytałem jeszcze komentarzy po pierwszej połowie ale proszę nie wyzywajcie Griezmanna...
Wiem że ciężko tego nie robić

0

Jak szybko dzisiaj wyszli nasi

0

@jeyx77x Normalnego komentarza będzie można posłuchać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@_wiktoria_ Zadania bardziej z zakresu genetyki, anatomii czy raczej więcej roślin i zwierząt? Na co bardziej w tym roku zwrócili uwagę?

0

Ktoś pisał dzisiaj maturkę z biolki? Jaki poziom był?

0

@MESSIah16 To nie tak z Trzaskowkim. Jak Duda nie przyjdzie to po co Rafał ma przyjść? Trzaskowski jest cudownym kandydatem i poradziłby sobie z każdym niewygodnym pytaniem.

0

@Lokoo Barca +4,5

1

@Colon To tak samo jak Duda vs Trzaskowski. Nie wybieram nikogo.

0

@Danny Gaucho Już ostatnio dał dobrą zmianę z Sevillą

0

Powrót do przeszłości.


Co za mecz MSN. Co za mecz Neymara. Szkoda że nie zobaczymy ich już w jednym zespole.

0

To jak w końcu Trzaskowki jest z tego PO czy nie bo już nie wiem czy głosować na niego czy też nie? Widzę że zwolennicy Rafałka teraz za wszelką cenę, widząc to co robią politycy tej że partii bedą wmawiać i przekonywać że cudowny ich kandydat który nie ma żadnych wad jest niezależny i ma w dalekim poważaniu to co robi i uważa jego partia.

0

@MarioVeB! Ja również byłem w tej grupie. Ale było tam pytanie jeśli dobrze pamiętam o okres gry w Barcelonie. A według mnie Sandro prezentował się u nas lepiej i wykazywał większy potencjał od Munira.

0

@koksik2700 Ehh, po ostanim jego występie u Mazurka liczyłem na powtórkę, bo wtedy był niezły kabaret i miałem niezły ubaw. Dzisiaj niestety się zawiodłem bo ta "rozmowa" to była żenada.

3

Jestem nad morzem. Wynik będę niestety tylko śledził (jeśli będę w stanie) Niemniej jednak liczę na zwycięstwo i dobrą grę naszego zespołu. Vamos. Wasze zdrowie.

3

Ten Kounde bardzo obiecujący występ. Chłopak ma 21 lat.

2

@matirix20 Bernardo jest świetny technicznie.

0

@Ghotti A tego nie wiem. Ale pewnie tak jak mówisz będzie. Od 2500 do 3000zł

0

@Ghotti Na moje 3 kafla

1

Ta zmiana Tello 15 minut za późno

0

@messi564 Tello już swoje zrobił w tym sezonie.

0

@Encore Ale plejo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?