kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19cukier48 Potencjał na lepszy mem.
3
@Kamilos84 Dawniej Milan to był klasowy zespół: Inzaghi, Pirlo, Kaka czy Maldini i Nesta, ten obecny to jakaś popierdółka, a nie wielki Milan.
I tak można jeszcze pisać o innych klubach. Było minęło. Czasu nie cofniemy.
4
Jak Braithwite nie wyjdzie w pierwszym składzie w dzisiejszym meczu, to dla mnie będzie niezrozumiałe dlaczego cały mecz z Leganes przesiedział na ławce rezerwowej. Obstawiam że wyjdziemy Duńczykiem, Griezmannem i Messim w ataku.
14
@IronSanHybrid Wyjątkowo się z nim zgodzę. Świetnie ich podsumował.
0
@Konias4318 Same ciężkie mecze. W każdym możemy stracić punkty. Oby się udało.
0
@mekston Jeśli zaś my pokonamy jutro Seville, a Real straci punkty z Sosiedad będziemy postawić już jedną rękę na pucharze.
0
@DanielOOL Ja widzę tylko 1, 3 to ma żółte
8
W końcu ktoś to zrobił. Szacunek.
2
@DanielOOL Po jutrzejszym meczu na takie wnioski przyjdzie czas.
0
Słaby mecz Ferrana. Kondogbia świetny, obok Cilessena najlepszy na boisku. Dobre spotkanie rozgrywają także dwaj napastnicy Moreno i Maxi. Oby Valencia dzisiaj urwała punkty Realowi. Wygląda to dobrze.
0
@BarcaInfo Haha i te linie :D
1
@Ramos9248 Wygląd ale charakter równie ważny
1
@Bamboleo Mieszanka wybuchowa
1
@Azi Nie oczekiwałem od niego nic innego. Było to do przewidzenia.
1
@Azi Krzysiu nie inaczej. Dziwi tyle głosów na Rafałka w 1 turze. Oby jednak Bosak dał radę chociaż być tym 3 w wyborach.
1
@xixi To na pewno. Messi był decydujący w obu finałach z United. Z Juve rozgrywał średni mecz ale też cegiełkę dołożył w tamtym finale. Za to błyszczał w KMŚ gdzie każdy jego finał był wyborny. No i w Pucharze Króla, który powinien przejąć chyba jego imię, bo to były i są jego rozgrywki.
3
@mr_robot Chociażby finał Copa America z Chile gdy nie strzelił karnego. W finale MŚ też rozgrywał przeciętne zawody, a lepszym w Albicelestes był od niego Masche, który wtedy charował za trzech i rozgrywał świetne spotkanie i pamiętam że dostał na pewno wyższą ocenę za ten mecz od Messiego. W finale pucharu króla gdzie Ronaldo strzelił w dogrywce też Messi nie błyszczał.
0
@DonMatteo901 Jeszcze gdyby tego Giertych nie napisał
3
@mekston Chciałbym zobaczyć jak u Messiego to wygląda. Też chyba nie najlepiej.
0
@messi564 Dembele to już raczej chyba nikt by nie pomógł
0
@Kurkmen Ale Bayern Polaka rodaka to Ty szanuj
2
Arkadiuszo i Sii niech zrobi
0
@bixmix Tak myślałem, ale chciałem się upewnić. To czekamy.
1
Mam nadzieję że w finale też nie ma dogrywki?
0
@Colon Trzaskowska i Duda prezentują się najlepiej ku zaskoczeniu.
1
Dawać już te karne
2
Ogólnie to ta czerwona kartka dla Luiza to chyba bardziej wzmocnienie niż osłabienie Arsenalu.
0
Luiz show trwa w najlepsze
0
@Janiama Przecież Bosak dużo słabiej niż ostatnio. Dopiero na koniec to był taki Krzysiu jakiego znamy ale w pytaniach słabiutko.
0
@Kondziubarca na moje Hołownia