1

Co on gada. Gdyby nie ręka to Mahrez nie dostałby tej piłki.

0

@Encore nie no w Lidze CR 14, w czym połowa z karnych. Lewy ma chyba 17 w lidze w 2020 roku

0

@Encore Nie no chyba Lewy

0

@itmustbejoke te drużyny grają dalej w LM, dochodzi jeszcze może PSG i Mbappe

1

Lewy
Messi
De Bruyne
Jak pierwsza trójka do złotej piłki za rok 2020 będzie inna to będe zdziwiony (kolejność przypadkowa)

0

Ale ten komentator obok Nahornego fatalny. Nie oddaje w ogóle emocji.

0

Ależ świetnie ogląda się ten meczyk na Etihaid

0

Ale Rudy jest piękny

0

Dzisiejsze spotkanie to starcie najlepszych trenerów na świecie czy uważacie że są lepsi? Mowa oczywiście o Guardioli i Jurgenie.

2

@Scross bardziej pomiędzy okienku i wrócił

19

Haha fajnie napisane u Fatiego

0

Kepa kawał bramkarza

0

@Coutinho007 Po paru meczach zmienisz zdanie. Mam nadzieję że pomoc będzie wyglądała tak: Busquets-De Jong-Puig

1

@misior Warto dodać że wszystkie od zawodników Barcelony

0

@cules100pro Pjanic to nie będzie piłkarz na pierwszy skład

0

@seba1324 Na początku też byłem zszokowany decyzją sędziego, jednak póżniej zauważyłem kontakt z kolanem Semedo stopy Carrasco.

1

Jeszcze pół roku zostało tego beznadziejnego 2020 -tego

1

@Pilka_jest_okragla Młody jeszcze będzie pięknie. Głowa do góry.

0

@Kettger Ja bym go wymienił, może za Koke. No chyba że Liverpool zgodzi się nam kogoś oddać z dwójki Milner, Henderson za Rikiego.

1

@arraco Mi ściekała tylko gdy przychodził Coutinho. Pozostałych dwóch w Barcelonie nie chciałem.

2

Może Thomas dzisiaj nie rozgrywał jakiegoś świetnego spotkania ale przydałby się nam ktoś taki do środka pola po odejściu Vidala.

2

My potrzebujemy w Barcie młodej krwi, zawodników ze szkółki którzy po jednym czy dwóch meczach nie zwieszą głowy tylko będą dalej pracować i wykorzystywać otrzymane szanse. Nie gwiazdeczek za 100mln, którym nie wyjdzie parę spotkań, kibice wyrażą tym swoje niezadowolenie i im psychika siada i tracą pewność siebie. Nie ma na rynku lepszych zawodników od tych których mamy w La Masii. Nie ma, bo nikt temu klubowi nie da tyle co wychowankowie którzy swoją ambicją i zaangażowaniem zjadają każdego kto przyjdzie do tego zespołu za gruby miliony.

0

@buddy Messi na plus? Chyba inny mecz widzieliśmy

1

Puig zaczął nerwowo, ale z minuty na minuty młody gra coraz lepiej. Brawo.

1

Messi przez tą przerwę rozlegulował sobie celownik. Kolejny mecz i kolejna sytuacja w której Leo z jego najlepszej pozycji nie strzela w bramkę. Do poprawy.

6

Mam nadzieję że Messi obudzi się w drugiej połowie bo będzie ciężko.

2

@Mathew86 Tym Budką rzygam.
Do Trzaskowskiego nic nie mam ale Borysek przekracza już wszystkie granice.

1

@betonito On już jest legendą.

0

@Chakalaka Nie oni pierwsi nie ostatni. Borys pokazał jak się odpowiada na pytania :D

7

@LuisSalvano No chyba nie inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?