kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co on gada. Gdyby nie ręka to Mahrez nie dostałby tej piłki.
0
@Encore nie no w Lidze CR 14, w czym połowa z karnych. Lewy ma chyba 17 w lidze w 2020 roku
0
@Encore Nie no chyba Lewy
0
@itmustbejoke te drużyny grają dalej w LM, dochodzi jeszcze może PSG i Mbappe
1
Lewy
Messi
De Bruyne
Jak pierwsza trójka do złotej piłki za rok 2020 będzie inna to będe zdziwiony (kolejność przypadkowa)
0
Ale ten komentator obok Nahornego fatalny. Nie oddaje w ogóle emocji.
0
Ależ świetnie ogląda się ten meczyk na Etihaid
0
Ale Rudy jest piękny
0
Dzisiejsze spotkanie to starcie najlepszych trenerów na świecie czy uważacie że są lepsi? Mowa oczywiście o Guardioli i Jurgenie.
2
@Scross bardziej pomiędzy okienku i wrócił
19
Haha fajnie napisane u Fatiego
0
Kepa kawał bramkarza
0
@Coutinho007 Po paru meczach zmienisz zdanie. Mam nadzieję że pomoc będzie wyglądała tak: Busquets-De Jong-Puig
1
@misior Warto dodać że wszystkie od zawodników Barcelony
0
@cules100pro Pjanic to nie będzie piłkarz na pierwszy skład
0
@seba1324 Na początku też byłem zszokowany decyzją sędziego, jednak póżniej zauważyłem kontakt z kolanem Semedo stopy Carrasco.
1
Jeszcze pół roku zostało tego beznadziejnego 2020 -tego
1
@Pilka_jest_okragla Młody jeszcze będzie pięknie. Głowa do góry.
0
@Kettger Ja bym go wymienił, może za Koke. No chyba że Liverpool zgodzi się nam kogoś oddać z dwójki Milner, Henderson za Rikiego.
1
@arraco Mi ściekała tylko gdy przychodził Coutinho. Pozostałych dwóch w Barcelonie nie chciałem.
2
Może Thomas dzisiaj nie rozgrywał jakiegoś świetnego spotkania ale przydałby się nam ktoś taki do środka pola po odejściu Vidala.
2
My potrzebujemy w Barcie młodej krwi, zawodników ze szkółki którzy po jednym czy dwóch meczach nie zwieszą głowy tylko będą dalej pracować i wykorzystywać otrzymane szanse. Nie gwiazdeczek za 100mln, którym nie wyjdzie parę spotkań, kibice wyrażą tym swoje niezadowolenie i im psychika siada i tracą pewność siebie. Nie ma na rynku lepszych zawodników od tych których mamy w La Masii. Nie ma, bo nikt temu klubowi nie da tyle co wychowankowie którzy swoją ambicją i zaangażowaniem zjadają każdego kto przyjdzie do tego zespołu za gruby miliony.
0
@buddy Messi na plus? Chyba inny mecz widzieliśmy
1
Puig zaczął nerwowo, ale z minuty na minuty młody gra coraz lepiej. Brawo.
1
Messi przez tą przerwę rozlegulował sobie celownik. Kolejny mecz i kolejna sytuacja w której Leo z jego najlepszej pozycji nie strzela w bramkę. Do poprawy.
6
Mam nadzieję że Messi obudzi się w drugiej połowie bo będzie ciężko.
2
@Mathew86 Tym Budką rzygam.
Do Trzaskowskiego nic nie mam ale Borysek przekracza już wszystkie granice.
1
@betonito On już jest legendą.
0
@Chakalaka Nie oni pierwsi nie ostatni. Borys pokazał jak się odpowiada na pytania :D
7
@LuisSalvano No chyba nie inaczej