kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak przychodził Suarez czy nawet Villa czułem że te transfery wypalą i zagwarantują nam jakość. Teraz nie czuję takiego przekonanie odnośnie transferu Lautaro.
0
@Encore Dobrze że Lou dzisiaj wziął na siebie punkty George bo w ogóle byłoby krucho z LAC
4
Doncic ma papiery żeby zostać legendą NBA.
4
Luka Luka Luka! Ależ fenomenalny jest to zawodnik. Clippers - Dallas 2-2
1
@BartqRKO Wszyscy śpiewają Campeones. Zobacz sobie ceremonie Liverpoolu z tego sezonu.
1
@Gonzo46 Davies słabo, Goretzka i Gnabry też poniżej oczekiwań
0
@Nazio87 Złoty róg? XDD
0
Brawo Coutinho. Gratulację.
0
@JANp2gmd Serio? :O
1
Icardi jest kontuzjowany? Dlaczego nie gra?
0
Co ten Neymar.
2
Rozumiem że żadnej ceremonii przed meczem nie będzie?
0
@LuisSalvano *nie wykorzystał sytuacji zaraz przed przerwą
0
@FC1899Barca Za wielu.
7
@JohnA Najlepsza to Wina.Sędziego. Ta piosenka to mistrzostwo świata.
0
Kiedyś to było..
1
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Neymar nie wróci na 100%. Coutinho powinien zostać. Dembele sprzedać.
2
Ale Lewy jest dzisiaj fatalny.
1
Oj Lewy Lewy. Ta bramka będzie decydowała o rekordzie.
1
A teraz cyk 3 bramki Lipska i powtórka z rozrywki
0
Neymar co kumplem chciał być
3
Pierwsza duża niespodzianka w PO NBA. Orlando w pierwszym meczu pokonuje pierwszą drużynę Wschodu Milwaukee.
3
Ależ asysta Neymara. Niesamowity zawodnik
2
Laskowski chyba po kilku głębszych
1
Mbappe to będzi drugi CR
0
@BarcaInfo Nieoficjalnie
0
@czosnekfcb O nie. Dla mnie dzwięk szorowanego korytarza to udręka.
2
Ale będę cieszył jak Cou zostanie.
0
@BarcaInfo Mi się najbardziej pierwsza bramka Bayernu podobała