kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piję i nadal nie wierzę co zrobił Sterling
7
@klaudiusz_blau Zabrakło w ostatnim zdaniu słowa "był"
6
@Colon Oceny zawodników Barcelony zdecydowanie za wysokie
0
@SinMistico Trzeba przeboleć
0
Też uważam że trzeba dać szanse wychowankom. To jest ten moment. Poświęcić nawet ten sezon by młodzi w końcu zaczęli coś znaczyć w tej drużynie. Gorzej już być nie może, a nastolatkowie zaangażowaniem i ambicją biją na głowę starych nasyconych sukcesami zawodników. Dużo większą przyjemność w tym sesonie czerpałem z oglądania świetnie grających Fatiego, Puiga czy nawet Araujo niż człapających gwiazd.
0
Griezmann podobno zabrał ze sobą Play Station bo myślał że pobędzie w Portugalii do 23 sierpnia. To się nagrał pewnie.
1
Z tym Puigiem musi być coś na rzeczy. Chłopak z Atleti w bardzo ważnym dla nas meczu wychodzi w 1 składzie i prezentuję się bardzo przyzwoicie po czym Setien odsuwa go na dalszy tor. Dostaję szanse w ostatnich meczach i co? Jego gra nadal cieszy oko. W nagrodę 0 minut w LM.
6
Teraz dopiero możemy zauważyć że Valverde to był wirtuoz na ławce Barcelony. Wyciągnął z tej drużyny maksa.
0
@BarcaInfo Uff jeszcze pogra rok.
1
@dawinho80 w 15 minut trzeba dodać
1
@pride1899 Mam nadzieję że to był ostatni mecz większości zawodników
0
Kompromitacja odcinek 3
0
Dawaj Lewy jeszcze dwie. Rekord Ronaldo coraz bliżej
66
https://mobile.twitter.com/SebastianMila11/status/1294231303009820672
Walduś jak zwykle w punkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@NeroTFP Coś pięknego. Oby mu się wiodło jak najlepiej.
8
Pozdrawiam Lewego.
Pewnie wszedł przed meczykiem poczytać co tam na LaRambli o nim piszą rodacy.
0
@elmayakos Hiszpański Hajto
1
@BarcaInfo W punkt!
0
@itmustbejoke Jak czytałem o Messim już pisałem komentarz :D
1
@masakrator05 rano,popki,nocki
3
Wróciłem z roboty. Straszna lipa że PSG awansowało i jeszcze w takich okolicznościach. No nic cała nadzieja w Atleti.
3
@Fawrf Fiza na 83% to mega wyczym. Gratulacje.
0
@AdiKingu96 Tak grającego Messiego*
0
@demsi1707 Byłem, widziałem. Piękna wyspa.
0
@vangoor De Jong cały czas tak wyglądał ale w dzisiejszym meczu było właśnie trochę lepiej
0
Kto komentuje na TVP 1?
4
Niby nie gramy tak jak kiedyś, ale tak po prostu człowiek się już stęsknił za meczem Barcelony, a najbardziej za tym z 10 na plecach.
3
Nie mam słów żeby opisać pierwszą kwartę w wykonaniu Hardena. Coś niesamowitego. 23 punkty w 10 minut. 6/6 z gry w tym 2/2 za trzy i 9/9 z linii rzutów wolnych. Idzie na rekord?
4
Giannis jest niemożliwy. Fenomenalny zawodnik.