5

Piję i nadal nie wierzę co zrobił Sterling

7

@klaudiusz_blau Zabrakło w ostatnim zdaniu słowa "był"

6

@Colon Oceny zawodników Barcelony zdecydowanie za wysokie

0

@SinMistico Trzeba przeboleć

0

Też uważam że trzeba dać szanse wychowankom. To jest ten moment. Poświęcić nawet ten sezon by młodzi w końcu zaczęli coś znaczyć w tej drużynie. Gorzej już być nie może, a nastolatkowie zaangażowaniem i ambicją biją na głowę starych nasyconych sukcesami zawodników. Dużo większą przyjemność w tym sesonie czerpałem z oglądania świetnie grających Fatiego, Puiga czy nawet Araujo niż człapających gwiazd.

0

Griezmann podobno zabrał ze sobą Play Station bo myślał że pobędzie w Portugalii do 23 sierpnia. To się nagrał pewnie.

1

Z tym Puigiem musi być coś na rzeczy. Chłopak z Atleti w bardzo ważnym dla nas meczu wychodzi w 1 składzie i prezentuję się bardzo przyzwoicie po czym Setien odsuwa go na dalszy tor. Dostaję szanse w ostatnich meczach i co? Jego gra nadal cieszy oko. W nagrodę 0 minut w LM.

6

Teraz dopiero możemy zauważyć że Valverde to był wirtuoz na ławce Barcelony. Wyciągnął z tej drużyny maksa.

0

@BarcaInfo Uff jeszcze pogra rok.

1

@dawinho80 w 15 minut trzeba dodać

1

@pride1899 Mam nadzieję że to był ostatni mecz większości zawodników

0

Kompromitacja odcinek 3

0

Dawaj Lewy jeszcze dwie. Rekord Ronaldo coraz bliżej

66

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@NeroTFP Coś pięknego. Oby mu się wiodło jak najlepiej.

8

Pozdrawiam Lewego.
Pewnie wszedł przed meczykiem poczytać co tam na LaRambli o nim piszą rodacy.

0

@elmayakos Hiszpański Hajto

1

@BarcaInfo W punkt!

0

@itmustbejoke Jak czytałem o Messim już pisałem komentarz :D

1

@masakrator05 rano,popki,nocki

3

Wróciłem z roboty. Straszna lipa że PSG awansowało i jeszcze w takich okolicznościach. No nic cała nadzieja w Atleti.

3

@Fawrf Fiza na 83% to mega wyczym. Gratulacje.

0

@AdiKingu96 Tak grającego Messiego*

0

@demsi1707 Byłem, widziałem. Piękna wyspa.

0

@vangoor De Jong cały czas tak wyglądał ale w dzisiejszym meczu było właśnie trochę lepiej

0

Kto komentuje na TVP 1?

4

Niby nie gramy tak jak kiedyś, ale tak po prostu człowiek się już stęsknił za meczem Barcelony, a najbardziej za tym z 10 na plecach.

3

Nie mam słów żeby opisać pierwszą kwartę w wykonaniu Hardena. Coś niesamowitego. 23 punkty w 10 minut. 6/6 z gry w tym 2/2 za trzy i 9/9 z linii rzutów wolnych. Idzie na rekord?

4

Giannis jest niemożliwy. Fenomenalny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?