kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ball do Ziona. Co za akcja.
1
Szkoda że nie pokazaju całej tej otoczki przedmeczowej. Tyle czekania, a oni komentatorów pokazują.
0
@TheCaptainVeB Trzymam kciuki za Pelicanów
0
@Encore Na te 8 meczy to te 4 mecze różnicy to dużo. Jednak terminarz spotkań bardziej przemawia za Pels. Z mocniejszych mają tylko LAC, dzisiaj Utah bez Bogdanovicia trochę traci, ale też na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Ziona i spółki, ale stawiam mimo wszystko na nich. Niedźwiadki mają m.in mecze z Celtics, Toronto czy Bucks. Niezwykle ważny będzie mecz między tymi zespołami.
0
@Encore Pelicans mają świetny skład. Na każdej pozycji mają klasowego zawodnika. Nie wyobrażam sobie ich poza PO. Gdzie tam Memphis do nich.
2
Hej tu NBA. Wraca najlepsza koszykarska liga na świecie i od razu dzień staje się piękniejszy. Dzisiaj w nocy Pelicany pewniaczek.
1
@Danny Gaucho Kiedyś to były utwory. Teraz to już nie to samo.
0
@jeyx77x miasto wakacji? Chyba miasto emerytów i rencistów. Najgorsze miejsce w którym byłem nad Polskim morzem.
1
@MarioVeB! Mbappe zachwycił mnie w Monaco i na Mundialu. W PSG jeśli mnie pamięć nie myli, nie zagrał jeszcze jakiegoś kosmicznego meczu, podobnie jak zresztą jak Neymar. Neymar jest na tą chwilę znacznie lepszy, ale czekam aż Mbappe odpali w LM.
0
@buddy 1.Coutinho
2.Lenglet, Paulinho
3.KDB
4. Zakup typowego skrzydłowego
1
@TheMugShot Oyarzabala można wcisnąć na ŚPO
2
@Colon już za tydzień wracamy na pełnej
2
Fajnie sobie zobaczyć takie Dallas z Lakers po tak długiej przerwie. Młody Curry już szaleje.
2
Nadszedł dzień dzisiejszy. Po kilku miesiącach znów będziemy mogli zobaczyć Matiego Borka i jego One Man Show w hejtparku na antenie Kanalu Sportowego.
0
@GeraltzKatalonii Tylko 12?
0
@tristan87 Pamiętam tą bramkę z nami jakby to było wczoraj
1
Ile Alba daje Barcelonie to się w głowie nie mieści.
1
Po pandemii nasza gra naprawdę mi się podobała ale od trzech meczy gramy totalny piach. Bardzo słabo to wygląda.
4
Messi coś nie swój od kilku meczy
0
@macio_944 Fatalnie
0
Arthur podsumował dzisiejszą grę Barcelony
0
@ini_barca Trzaskowski wczoraj: "Na pewno zwyciężymy"
0
@BarcaInfo Niemożliwy jest gość
2
Co za mecz. Jak tak dalej pójdzie to szkoda będzie przełączać na Granade
0
Pogba nie dojechał na mecz. Gdyby takie dwie straty zaliczył Busquets to by był tu zjedzony.
0
@DanielOOL Wzór. Obejrzę
0
@Barca_Big_Moment Gościu Duda miał takie poparcie na początku roku. Przed planowanymi wyborami miał w sondażach od 45% do 48% a Hołownia prawie 30%
0
@MarioVeB! Coś co bawi. Platforma mnie bawi.
12
Ehh, gdyby Platforma nie wystawiła Trzaskowskiego zamiast Kidawy dzisiaj mielibyśmy nowego prezydenta. Sami są sobie winni. Partia mem.
0
@Zoker Ja się łapię za głowę słuchając argumentację wyboru Rafała