3

Ball do Ziona. Co za akcja.

1

Szkoda że nie pokazaju całej tej otoczki przedmeczowej. Tyle czekania, a oni komentatorów pokazują.

0

@TheCaptainVeB Trzymam kciuki za Pelicanów

0

@Encore Na te 8 meczy to te 4 mecze różnicy to dużo. Jednak terminarz spotkań bardziej przemawia za Pels. Z mocniejszych mają tylko LAC, dzisiaj Utah bez Bogdanovicia trochę traci, ale też na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Ziona i spółki, ale stawiam mimo wszystko na nich. Niedźwiadki mają m.in mecze z Celtics, Toronto czy Bucks. Niezwykle ważny będzie mecz między tymi zespołami.

0

@Encore Pelicans mają świetny skład. Na każdej pozycji mają klasowego zawodnika. Nie wyobrażam sobie ich poza PO. Gdzie tam Memphis do nich.

2

Hej tu NBA. Wraca najlepsza koszykarska liga na świecie i od razu dzień staje się piękniejszy. Dzisiaj w nocy Pelicany pewniaczek.

1

@Danny Gaucho Kiedyś to były utwory. Teraz to już nie to samo.

0

@jeyx77x miasto wakacji? Chyba miasto emerytów i rencistów. Najgorsze miejsce w którym byłem nad Polskim morzem.

1

@MarioVeB! Mbappe zachwycił mnie w Monaco i na Mundialu. W PSG jeśli mnie pamięć nie myli, nie zagrał jeszcze jakiegoś kosmicznego meczu, podobnie jak zresztą jak Neymar. Neymar jest na tą chwilę znacznie lepszy, ale czekam aż Mbappe odpali w LM.

0

@buddy 1.Coutinho
2.Lenglet, Paulinho
3.KDB
4. Zakup typowego skrzydłowego

1

@TheMugShot Oyarzabala można wcisnąć na ŚPO

2

@Colon już za tydzień wracamy na pełnej

2

Fajnie sobie zobaczyć takie Dallas z Lakers po tak długiej przerwie. Młody Curry już szaleje.

2

Nadszedł dzień dzisiejszy. Po kilku miesiącach znów będziemy mogli zobaczyć Matiego Borka i jego One Man Show w hejtparku na antenie Kanalu Sportowego.

0

@GeraltzKatalonii Tylko 12?

0

@tristan87 Pamiętam tą bramkę z nami jakby to było wczoraj

1

Ile Alba daje Barcelonie to się w głowie nie mieści.

1

Po pandemii nasza gra naprawdę mi się podobała ale od trzech meczy gramy totalny piach. Bardzo słabo to wygląda.

4

Messi coś nie swój od kilku meczy

0

@macio_944 Fatalnie

0

Arthur podsumował dzisiejszą grę Barcelony

0

@ini_barca Trzaskowski wczoraj: "Na pewno zwyciężymy"

0

@BarcaInfo Niemożliwy jest gość

2

Co za mecz. Jak tak dalej pójdzie to szkoda będzie przełączać na Granade

0

Pogba nie dojechał na mecz. Gdyby takie dwie straty zaliczył Busquets to by był tu zjedzony.

0

@DanielOOL Wzór. Obejrzę

0

@Barca_Big_Moment Gościu Duda miał takie poparcie na początku roku. Przed planowanymi wyborami miał w sondażach od 45% do 48% a Hołownia prawie 30%

0

@MarioVeB! Coś co bawi. Platforma mnie bawi.

12

Ehh, gdyby Platforma nie wystawiła Trzaskowskiego zamiast Kidawy dzisiaj mielibyśmy nowego prezydenta. Sami są sobie winni. Partia mem.

0

@Zoker Ja się łapię za głowę słuchając argumentację wyboru Rafała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?