0

Trzeba kogoś sprowadzić na prawe skrzydło bo Dembele nie daję nam gwarancji tego że będzie zdrowy choćby pół sezonu. Osobiście chciałbym tego Bernardo u nas zobaczyć. Wtedy atak mógłby wyglądać tak: Fati-Griezmann-Bernardo (Dembele?). Pomoc wiadomo, marzy mi się trójeczka DeJong-Puig-Coutinho.

0

@Robert1603 Zaraz odejście Messiego będzie porównywalne do tego Neymara. Zluzujcie trochę ludzie.

4

@Mat_Cat Ja też Filipkowi bardzo kibicuję.

2

City jeszcze niedawno nie miało grać w LM, a teraz jeszcze Messiego sprowadzą. Brakowało tylko by wygrali LM i ich kibice by oszaleli ze szczęścia.

1

@Kamiloza91 Ja nie mam, ale znam kolegę który też nie ma

0

@MLSPolska Po 0-3 z Romą i 0-4 z Liverpoolem

8

Nie mam żalu że Messi odchodzi, mam żal że nie pożegnają go tak jak powinno.

6

Od wczoraj jestem kibicem City, a już mnie te United wkurza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Rok 2020
Styczeń - "Nic gorszego już w tym roku się nie wydarzy"
Każdy kolejny miesiąc - " Potrzymaj mi piwo"
A przed nami jeszcze 4 miesiące...

11

Jeśli odejdzie Messi jeszcze bardziej będę kibicował temu klubowi. Co by nie było Visca el Barca.

0

@lucca87 a gdzie Coutinho?

0

@Sysia11 Problem w tym że, Bartomeu już się zmywa do domu

1

Jest jeden pozytyw tego że Messi odchodzi do City. Mecze z jego udziałem będzie można oglądać cały czas na antenach Canal+ z komentarzem m.in Nahornego i Twarowskiego.

1

@clyde a co jak przejdzie do City to inaczej będzie celebrował bramki?

1

@Chakalaka Ktoś wczoraj podawał tutaj. Bodajże 3,20

0

@Virusk3 Miałem to samo w planach.

0

@notev Przypominam że wtedy 3 bramki strzelał Suarez który również odchodzi.

0

@Chakalaka Ten środek obrony

1

Najpierw słynna ankieta Janiamy, na drugi dzień fax od Messiego z prośbą odejścia. Przypadek?

4

Jak to leciało z tym Neymarem? "Miałeś chamie złoty róg" No miał miał. Ney wiedział co się święci w tym klubie.

0

@Rav91 Przyszły sezon, na tą czarną chyba się skuszę

0

Gdzie można kupić koszulkę Messiego?
Edit: Oczywiście ze sklepu internetowego bo zaraz śmieszki napiszą że w sklepie

0

@BarcaInfo Rudy do nas i można siadać do rozmów

0

A w tym roku miałem jechać do Barcelony by zobaczyć jesscze Leo w koszulce Barcelony na Camp Nou. Chyba nie będzie mi to dane. Dobrze że chociaż widziałem go na własne oczy na meczu w Gdańsku.

1

Messi w tej chwili walczy o klub.

0

@justfootball Na tych zdjęciach tak, ogólnie mocno średniawa

19

Odchodził Xavi, Puyol, Alves, Iniesta, Neymar teraz odchodzi Suarez. Odejście każdego z nich mocno przeżywałem. Co to będzie jak będzie odchodził Leo. Nawet nie chcę sobie tego wyobrazić. A teraz trzeba zgotować mega pożegnanie Luisowi bo zasłużył sobie na to jak mało kto.

0

Przyjechałem z pracy i od godziny czytam dzisiejszą telenowelę na LaRambli. Jestem dopiero przy tym jak Janiama odchodzi. Warto przewijać dalej?

1

@BarcaInfo "Nawet" jak to brzmi XD

0

@SeeleyBooth Pewnie narobił w portki dlatego taki smutny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?