kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba kogoś sprowadzić na prawe skrzydło bo Dembele nie daję nam gwarancji tego że będzie zdrowy choćby pół sezonu. Osobiście chciałbym tego Bernardo u nas zobaczyć. Wtedy atak mógłby wyglądać tak: Fati-Griezmann-Bernardo (Dembele?). Pomoc wiadomo, marzy mi się trójeczka DeJong-Puig-Coutinho.
0
@Robert1603 Zaraz odejście Messiego będzie porównywalne do tego Neymara. Zluzujcie trochę ludzie.
4
@Mat_Cat Ja też Filipkowi bardzo kibicuję.
2
City jeszcze niedawno nie miało grać w LM, a teraz jeszcze Messiego sprowadzą. Brakowało tylko by wygrali LM i ich kibice by oszaleli ze szczęścia.
1
@Kamiloza91 Ja nie mam, ale znam kolegę który też nie ma
0
@MLSPolska Po 0-3 z Romą i 0-4 z Liverpoolem
8
Nie mam żalu że Messi odchodzi, mam żal że nie pożegnają go tak jak powinno.
6
Od wczoraj jestem kibicem City, a już mnie te United wkurza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Rok 2020
Styczeń - "Nic gorszego już w tym roku się nie wydarzy"
Każdy kolejny miesiąc - " Potrzymaj mi piwo"
A przed nami jeszcze 4 miesiące...
11
Jeśli odejdzie Messi jeszcze bardziej będę kibicował temu klubowi. Co by nie było Visca el Barca.
0
@lucca87 a gdzie Coutinho?
0
@Sysia11 Problem w tym że, Bartomeu już się zmywa do domu
1
Jest jeden pozytyw tego że Messi odchodzi do City. Mecze z jego udziałem będzie można oglądać cały czas na antenach Canal+ z komentarzem m.in Nahornego i Twarowskiego.
1
@clyde a co jak przejdzie do City to inaczej będzie celebrował bramki?
1
@Chakalaka Ktoś wczoraj podawał tutaj. Bodajże 3,20
0
@Virusk3 Miałem to samo w planach.
0
@notev Przypominam że wtedy 3 bramki strzelał Suarez który również odchodzi.
0
@Chakalaka Ten środek obrony
1
Najpierw słynna ankieta Janiamy, na drugi dzień fax od Messiego z prośbą odejścia. Przypadek?
4
Jak to leciało z tym Neymarem? "Miałeś chamie złoty róg" No miał miał. Ney wiedział co się święci w tym klubie.
0
@Rav91 Przyszły sezon, na tą czarną chyba się skuszę
0
Gdzie można kupić koszulkę Messiego?
Edit: Oczywiście ze sklepu internetowego bo zaraz śmieszki napiszą że w sklepie
0
@BarcaInfo Rudy do nas i można siadać do rozmów
0
A w tym roku miałem jechać do Barcelony by zobaczyć jesscze Leo w koszulce Barcelony na Camp Nou. Chyba nie będzie mi to dane. Dobrze że chociaż widziałem go na własne oczy na meczu w Gdańsku.
1
Messi w tej chwili walczy o klub.
0
@justfootball Na tych zdjęciach tak, ogólnie mocno średniawa
19
Odchodził Xavi, Puyol, Alves, Iniesta, Neymar teraz odchodzi Suarez. Odejście każdego z nich mocno przeżywałem. Co to będzie jak będzie odchodził Leo. Nawet nie chcę sobie tego wyobrazić. A teraz trzeba zgotować mega pożegnanie Luisowi bo zasłużył sobie na to jak mało kto.
0
Przyjechałem z pracy i od godziny czytam dzisiejszą telenowelę na LaRambli. Jestem dopiero przy tym jak Janiama odchodzi. Warto przewijać dalej?
1
@BarcaInfo "Nawet" jak to brzmi XD
0
@SeeleyBooth Pewnie narobił w portki dlatego taki smutny.