kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@semafor Coś przegapiłem?
0
Co Memphis rzuca ciasteczka to głowa mała.
2
Nie no Wijnaldum nie wygląda dobrze
0
@Kwiatek67 a to jest jeszcze jakiś temat Neymara?
2
Depay Pan piłkarz
0
@kuz To nie wchodziłeś tutaj chyba od 18 do 18 30.
0
@D10SLEO Szacunek Leo. Wybaczamy
0
@Pawlak1992 Ale to nie teleexpress
0
@kuz Pamiętam jak Dembele miał być prezentowany z Coutinho :D
4
Coutinho ma to coś co sprawia że nie można go nie lubić. Oby Ci się wiodło Filipie jak najlepiej w naszej drużynie.
0
@PanZagadka nawet dwa
0
@kamilop Suarez odejdzie na 99%
1
@l0Messini Widziałem jak z nami grał i podziękuję. Ogólnie nie jest najgorszy ale przez takie mecze jak z nami zagrał w Barcie go nie widzę.
0
@jeyx77x Też będę jechał w styczniu. Oby tylko nie było tak że zamówię sobie bilet i Leo nie zagra.
7
Leo Messi zostanie - 1,25
Messi w City 3,80
Postawiłem trzy stówki że Messi odejdzie do City po kursie 2,10 i widać efekty.
Nie dziękujcie. Messi Se Queda
0
@FC1899Barca Garcia nie przyjdzie w tym sezonie.Po co go wrzucasz do składu?
0
Suarez trenuje z zespołem?
0
@BarcaInfo No i super. Bardzo się cieszę.
0
Brawo Luka. Jazda z nimi
0
@kampe Kto go miesza z gównem? Nie porównuj kibiców z Barcelony do tych co są na LaRambli. Obstawiam że każdy kto go miesza z gównem nie był choć raz na Camp Nou.
0
@krefi10 Też uwielbiam Georginio
0
@Pilka_jest_okragla Płakać się chce patrząc na te zdjęcia
1
@mekston Emila bym nie skreślał jeszcze
1
Brawo Magic!
0
@Joe_Pesci Byłem na tym meczu :D
0
@WiernyKibic111 Na moje gdy zakończy karierę będzie prawdziwe pożegnanie Messiego w Barcelonie. Teraz pójdzie do City, skończy karierę i dopiero wtedy będzie pożegnanie w Barcelonie.
7
Coutinho na swoim instagramie udostępnił jak zapiernicza. Ile bym dał by wrócił Coutinho z Liverpoolu. Trzymam kciuki za to.
0
Kiedy Coutinho wraca do Barcelony?
4
Lakers chcę zakończyć sezon. No tego bym się nie spodziewał. Okazja by wygrać tytuł dla Kobiego, a oni bojkotują.
0
@Encore Trincao to jeszcze nie gracz pokroju np. Bernardo