kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mnie De Jong całkowicie nie przekonuję i razem z Busquetsem powinien zasiąść na ławcę. Wygląda tak jakby grał za zasługi, myśli że ma pewny skład i nie musi nikogo przekonywać że ten pierwszy skład mu się należy. Jak dotąd bardzo słaby transfer. Ocena w jego przypadku też za wysoka. Miał więcej słabszych momentów od tych dobrych, a nota powyżej 5.
0
@Salwik92 zawsze wyskakuję mi komunikat że muszę kupić pełną wersję fify żeby móc korzystać z web appa
0
@Salwik92 kurde a ja pewnie nie będę miał dostępu do web appu jak w porzednich edycjach
12
Ahh pooglądałbym już sobie takiego Busquetsa w środku pola w meczu z Celtą.
1
@Colon Chyba mu chodzi o to że Milmann prowadził już przewagą dwóch przełamań i jeszcze przegrał. Pewnie miał na kuponie seta Milmanna
1
@Kuubs21 Oczywistym jest że KDB
31
Ostatnim którą robił taką furorę w tym wieku był Leo Messi. Historia lubi się powtarzać.
0
Miami Heat - Los Ageles Lakers. Tak wygląda tegoroczny finał NBA. Jak myślicie Lakers łatwo czy jednak Heat się postawią?
3
@PatrychoO No właśnie nie. Komentarz na Canał+ a Eleven to przepaść
3
Swoją drogą ten Villareal nam ostatnio leży.
0
@barcelonaLM GuardiolaOUT
2
@Chaoss Fati, Coutinho, Alba, środkowi obrońcy na plus
Messi swoje choć nie wybitbie
Słabo De Jong, Griezmann, Busquets, Roberto
Poprawę widać szczególnie w konstruowaniu akcji ale po Celcie będzie można coś więcej powiedzieć
0
@Encore Vinicius strzelił bramkę w klasyku, Fati nie
8
Gdyby taki Puig grał zamiast Busquetsa i Depay przyszedł w miejsce Griezmanna, ależ to by się pięknie oglądało.
41
Griezmann kompletnie nie pasuje do tej układanki za to Coutinho jestem zachwycony.
3
Alba MVP :D
41
Kubo przestań mi Dembele prześladować
0
Toć on w piłke nis trafił a nie przepuszczał
0
Ahh gdyby tak Rysiu wszedł
0
Dwóch najlepszych zawodników zeszło
0
@kuz Już go nie broń :D Koemanout
0
Ciekawe czy ten udany drybling Coutinho będzie zaliczany do statystyk
0
Haha Coutinho jaka dziura sędziemu
1
Ćwiąkała ty śmieszku
7
Swoją drogą takiego dopingu na Camp Nou dawno nie słyszałem
1
Nie wiem jakby musiał zagrać Busquets żeby dostał zmianę w przerwie
0
To jest ten sezon
1
Busquets tylko przeszkadza
15
Kiedyś miałem zawał gdy przy piłce był Pinto, teraz mam zawał gdy przy piłce jest Busquets.
0
Busquets w dzisiejszym meczu to przykład w którym trener daje wędke zawodnikowi.