kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Chakalaka Nie do wiary :D On wrócił. Nie pomyślałeś może żeby dodawać ten wpis za każdym razem z ważnym wydarzeniem z życia papieża. Trochę czasu minęło już od tego jak ostatni raz dodałeś ten wpis. Jak chcesz mogę Ci na priv wysłać daty z ważnych wydarzeń z życia Wojtyły i na spokojnie będziesz mógł co drugi dzień wrzucać o tych plamach na życiorysie.
4
Plan na dzisiejszy dzień
13:30 Everton - Liverpool
15:00 Napoli - Atlanta
18:30 City - Arsenal
21:00 Getafe - Barcelona
Jak to u Was wygląda?
0
@4drian0 Tylko pamiętaj bez mięsa bo dzisiaj piątek.
0
@Konias4318 Dlatego ceny kart zawodników takie tanie dzisiaj
22
Ciężka pierwsza noc po rekonstrukcji więzadeł. Na szczęście jutro w końcu gra Barca i mordka sama się cieszy.
0
@Cvzx Patrzałem w czasie meczu bodajże. Wtedy miała 54tys.
4
Przed meczem z Halep Świątek miała 50tys obserwujących na instagramie. Teraz ma już 127 tys. Ot taka ciekawostka.
3
@VamosRakieta Dzięki wielkie, idę chlać.
9
Ciekawe czy Iga również by tak grała w zimny, deszczowy wieczór w Stoke.
Też napiszę, może również dostanę kilka zielonych.
0
Taki nie za długi ten hymn
0
@APRA Błachowicz to się chowa przy tej trójce
1
W takich momentach, jestem szczęśliwy że jestem Polakiem. Coś niesamowitego.
1
@rust I tak najlepszym komentatorem tenisa jest Stopa.
4
Będzie kamera z szatni?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Tomo1989 Majka to mnie interesuje dzisiaj jak zesłoroczny śnieg :D
8
Oby to był historyczny dzień dla polskiego sportu.
2
@Pawel13sz 6-2 jeden z najlepszych meczy który widziałem w życiu
1
A może ktoś nie wie że Iga była gościem Tomka Smokowskiego w programie "Mój pierwszy raz". Polecam zobaczyć, zwłaszcza tym "którzy od zawsze kibicowali Idze" :D Mega sympatyczna i poukładana dziewczyna.
1
Gdzie ten kolega co rano pisał że Świątek dzisiaj jedzie do domu? Podobno już jest w drodze... na finał
1
@MesQueUnClub96 Na moje lepiej. Słabszy serwis od Kwitovej
0
@Transu96 karty są wymienne z tych paczek?
7
Świetna informacja dla tych co nie mają Eurosportu. Dzisiejszy mecz Igi Świątek o finał wielkiego szlema pokaże główna stacja TVN. Początek meczu o godzinie 15.
0
A moje: Wyszliśmy z grupy?
1
@neymarjr_143 Będziesz mógł wejść na web app za 30 minut
1
Jaki jest Wasz ranking rangi Wielkich Szlemów.
Mój taki:
Wimbledon
Roland Garros
US OPEN
Australian Open
0
Ależ ona broni tych break pointów.
0
Wystarczy przyspieszyć i Włoszka nie dochodzi.
1
Włoszka nie broni tak jak Halep. Jak Iga zacznie trafiać to nie będzie czego zbierać.
0
Świątek trochę jakby zestresowana i spięta