kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Podzielam zdanie. Szkoda tej drugiej połowy bo w 1 wyglądał naprawdę dobrze.
1
@SelloutCrowd Współczuję że wyłączyłeś taki mecz po 25 minutach. Naprawdę pierwszą połowę super się oglądało.
2
@osa91 akurat Coutinho był widoczny ale raczej nie zachwycał
Na moje przy Pedrim można napisać że był niewidoczny. Pierwszy raz gdy zobaczyłem że jest na boisku to była 20 minuta.
1
Firmino w końcu trafił.
0
Co sądzicie o Messim z 1 połowy. Uważacie że to była najlepsza wersja Messiego, na którą go obecnie stać? Szczerze mówiąc tak grającego Messiego jak w pierwszych 45 minutach widziałem chyba po raz ostatni w meczu z Liverpoolem na Camp Nou.
0
@chudymc Ta od lewej najładniejsza
0
@Rewolucja123 Podzielam zdanie
0
@urbie999 no mówię, faul na Casemiro w takim razie?
1
W sumie to Messi kopie Casemiro.
0
@sergio_ramos_thebest
Już mam, ale dzięki
2
@Coutinho007 @VamosRakieta kolega chyba pomylił odwagę z odważnikiem :D
1
@FC1899Barca Spokojnie nagra jakiś filmik jak będzie odchodził i wyjaśni tą porażkę. Bądźmy cierpliwi.
0
@mekston Nie mam pojęcia, chłop go prawie udusił.
0
Zobaczcie sytuację w meczu United z Chelsea gdzie nie było karnego na Azpilicuecie.
1
@M4G1K Jak powiesz to odlecisz sam w kraine zapomnienia.
0
Ma ktoś sytuację Messiego z Ramosem gdzie Argeńczyk wysłał Ramosa w ziemniaki?
0
@Wiki8271 Klasyk to klasyk rządzi się swoimi prawami
3
Co Wy się tak tego Juventusu boicie. Jakby nie widadomo jak oni grali ostatnio. Ja jestem dobrej myśli.
0
@Rastafarnianin Juve prezentuję się jeszcze gorzej od nas, na dodatek będą bez Crisa
1
Jestem pewien że Puig dałby dzisiaj dużo więcej niż Pedri. Przepraszam jak coś, że krytykuję 17 latka. Na razie młody nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwo do tego co prezentował Riki.
0
@Rysiu No dla mnie 1 bramka to ewidentny błąd Pique. Dał po prostu prezent Benzemie i prostą drogę do podania Valverde. Karimowi nic innego nie pozostało. Jak już Pique wybiegał wiedziałem że to będzie bramka.
0
@Conradxc Neto gdyby nie popełnił błędu przy ostatniej bramce
3
Na plus: Dest,Fati
Średnio:Alba,Messi,Neto
Nie mam zdania:Coutinho,FDJ
Słabo: Busquets,Pique,Lenglet,Pedri
0
Olaboga powiedział że Coutinho zagrał dobry mecz argumentując że wszędzie go było pełno. Zgadzacie się?
1
@BarcaInfo MVP
Edit. Z Barcelony oczywiście
1
Dobrze było zobaczyć może po raz ostatni, dzisiaj najlepszą wersję Messiego. Oczywiście było to tylko 45 minut ale i tak dobrze go było zobaczyć w takiej formie.
1
@kuz Messi aż tak źle po przerwie że najsłabszy? W 1 połowie w końcu widziałem Messiego i jego najlepszą wersję którą widziałem ostatni raz chyba 1 meczu z Liverpoolem.
1
Ajax już 13-0 XD
1
Ostatnie 3 minuty Messiego w klasyku. Jestem pewien że odejdzie zimą.
0
Dest wygląda jak biegnie jakby się miał zaraz potknąć