0

@mekston Podzielam zdanie. Szkoda tej drugiej połowy bo w 1 wyglądał naprawdę dobrze.

1

@SelloutCrowd Współczuję że wyłączyłeś taki mecz po 25 minutach. Naprawdę pierwszą połowę super się oglądało.

2

@osa91 akurat Coutinho był widoczny ale raczej nie zachwycał
Na moje przy Pedrim można napisać że był niewidoczny. Pierwszy raz gdy zobaczyłem że jest na boisku to była 20 minuta.

1

Firmino w końcu trafił.

0

Co sądzicie o Messim z 1 połowy. Uważacie że to była najlepsza wersja Messiego, na którą go obecnie stać? Szczerze mówiąc tak grającego Messiego jak w pierwszych 45 minutach widziałem chyba po raz ostatni w meczu z Liverpoolem na Camp Nou.

0

@chudymc Ta od lewej najładniejsza

0

@Rewolucja123 Podzielam zdanie

0

@urbie999 no mówię, faul na Casemiro w takim razie?

1


W sumie to Messi kopie Casemiro.

0

@sergio_ramos_thebest


Już mam, ale dzięki

2

@Coutinho007 @VamosRakieta kolega chyba pomylił odwagę z odważnikiem :D

1

@FC1899Barca Spokojnie nagra jakiś filmik jak będzie odchodził i wyjaśni tą porażkę. Bądźmy cierpliwi.

0

@mekston Nie mam pojęcia, chłop go prawie udusił.

0

Zobaczcie sytuację w meczu United z Chelsea gdzie nie było karnego na Azpilicuecie.

1

@M4G1K Jak powiesz to odlecisz sam w kraine zapomnienia.

0

Ma ktoś sytuację Messiego z Ramosem gdzie Argeńczyk wysłał Ramosa w ziemniaki?

0

@Wiki8271 Klasyk to klasyk rządzi się swoimi prawami

3

Co Wy się tak tego Juventusu boicie. Jakby nie widadomo jak oni grali ostatnio. Ja jestem dobrej myśli.

0

@Rastafarnianin Juve prezentuję się jeszcze gorzej od nas, na dodatek będą bez Crisa

1

Jestem pewien że Puig dałby dzisiaj dużo więcej niż Pedri. Przepraszam jak coś, że krytykuję 17 latka. Na razie młody nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwo do tego co prezentował Riki.

0

@Rysiu No dla mnie 1 bramka to ewidentny błąd Pique. Dał po prostu prezent Benzemie i prostą drogę do podania Valverde. Karimowi nic innego nie pozostało. Jak już Pique wybiegał wiedziałem że to będzie bramka.

0

@Conradxc Neto gdyby nie popełnił błędu przy ostatniej bramce

3

Na plus: Dest,Fati
Średnio:Alba,Messi,Neto
Nie mam zdania:Coutinho,FDJ
Słabo: Busquets,Pique,Lenglet,Pedri

0

Olaboga powiedział że Coutinho zagrał dobry mecz argumentując że wszędzie go było pełno. Zgadzacie się?

1

@BarcaInfo MVP
Edit. Z Barcelony oczywiście

1

Dobrze było zobaczyć może po raz ostatni, dzisiaj najlepszą wersję Messiego. Oczywiście było to tylko 45 minut ale i tak dobrze go było zobaczyć w takiej formie.

1

@kuz Messi aż tak źle po przerwie że najsłabszy? W 1 połowie w końcu widziałem Messiego i jego najlepszą wersję którą widziałem ostatni raz chyba 1 meczu z Liverpoolem.

1

Ajax już 13-0 XD

1

Ostatnie 3 minuty Messiego w klasyku. Jestem pewien że odejdzie zimą.

0

Dest wygląda jak biegnie jakby się miał zaraz potknąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?