kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niemożliwe co za gol. Bamford x3
1
@JimMorrisonFCB Gratuluję :D
1
Kto ma Bamforda w składzie?
0
Co za akcja Grealisha
0
Ciekawe co tam Bechler jutro powie w Canal Sport o Messim.
0
@insp1re Wystarczy że wygramy.
0
Gdybyście mogli wybrać jednego byłego zawodnika Barcelony ze swoim Prime, który mógłby wziąć udział w jutrzejszym klasyku kto by to był?
Ja wybrałbym chyba Iniestę.
0
@Majkel34 Co za bzdura...
7
Świetna informacja
2
@emeu Spokojnie tu większość ma powyżej 16 lat więc nie będzie problemu.
0
@tobiasson92 od 8 do 16 bo w tych godzinach dzieciaki powinny siedzieć w szkołach. A jak siedzą w szkołach to nie spotykają się towarzysko na mieście. Ot cała sytuacja. W tych godzinach mają siedzieć na dupie tak jakby siedzieli w szkole na lekcjach.
0
@DonMatteo901 U nas jak to wygląda? 3-3?
0
Jest najlepszy premier w historii
0
Ten z Realu to kto?
0
@speed1 Najlepszy premier
0
@abram3k Nie będzie tak źle
0
Kubo co mecz gra
0
@DonMatteo901 Aż tak dobrze życzysz Realowi? Mi się wydaję że skończą na 4 miejscu.
0
No nic. Teraz czas na Legie...
2
To ten sam Weigl co się kiedyś nim tak zachwycaliśmy?
7
Ale City zostało dzisiaj przepchane przez sędziów.
62
Dwie bramki Vidala dzisiaj.
Edit..Po jego błędach oczywiście
1
Wszyscy dobrze wiemy jak Szpaku żegnał Piszczka. Wyobraźmy sobie jak będzie żegnał Lewandowskiego.
11
Bayern vs Suarez 12-2
2
@Rewolucja123 No w takim meczu jak z Ferencvaros wygranym 5-1, musi.
0
@Rewolucja123 Bez przesady, ani bramki ani asysty
0
Kimmich jest niesamowity
7
Legenda głosi że Felix objął Suareza
1
@DonMatteo901 Ciekawe co Konfederacja by robiła w tych czasach
1
No i tak samo jak wczoraj mecze o 21 można oglądać w spokoju bo kupon wylądował już w śmietniku. Ale w takim przypadku całkowicie mnie to nie martwi.