1

Niemożliwe co za gol. Bamford x3

1

@JimMorrisonFCB Gratuluję :D

1

Kto ma Bamforda w składzie?

0

Co za akcja Grealisha

0

Ciekawe co tam Bechler jutro powie w Canal Sport o Messim.

0

@insp1re Wystarczy że wygramy.

0

Gdybyście mogli wybrać jednego byłego zawodnika Barcelony ze swoim Prime, który mógłby wziąć udział w jutrzejszym klasyku kto by to był?
Ja wybrałbym chyba Iniestę.

0

@Majkel34 Co za bzdura...

7

Świetna informacja

2

@emeu Spokojnie tu większość ma powyżej 16 lat więc nie będzie problemu.

0

@tobiasson92 od 8 do 16 bo w tych godzinach dzieciaki powinny siedzieć w szkołach. A jak siedzą w szkołach to nie spotykają się towarzysko na mieście. Ot cała sytuacja. W tych godzinach mają siedzieć na dupie tak jakby siedzieli w szkole na lekcjach.

0

@DonMatteo901 U nas jak to wygląda? 3-3?

0

Jest najlepszy premier w historii

0

Ten z Realu to kto?

0

@speed1 Najlepszy premier

0

@abram3k Nie będzie tak źle

0

Kubo co mecz gra

0

@DonMatteo901 Aż tak dobrze życzysz Realowi? Mi się wydaję że skończą na 4 miejscu.

0

No nic. Teraz czas na Legie...

2

To ten sam Weigl co się kiedyś nim tak zachwycaliśmy?

7

Ale City zostało dzisiaj przepchane przez sędziów.

62

Dwie bramki Vidala dzisiaj.
Edit..Po jego błędach oczywiście

1

Wszyscy dobrze wiemy jak Szpaku żegnał Piszczka. Wyobraźmy sobie jak będzie żegnał Lewandowskiego.

11

Bayern vs Suarez 12-2

2

@Rewolucja123 No w takim meczu jak z Ferencvaros wygranym 5-1, musi.

0

@Rewolucja123 Bez przesady, ani bramki ani asysty

0

Kimmich jest niesamowity

7

Legenda głosi że Felix objął Suareza

1

@DonMatteo901 Ciekawe co Konfederacja by robiła w tych czasach

1

No i tak samo jak wczoraj mecze o 21 można oglądać w spokoju bo kupon wylądował już w śmietniku. Ale w takim przypadku całkowicie mnie to nie martwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?