kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 razy rozłączyło mnie w przerwie meczu Fut Champions. Miał ktoś podobnie?
6
@masa11 Ja Puiga bym chciał zobaczyć a nie żadnego Alenie.
6
A może Puig też ma jakąś umowę. Tylko na znacznie więcej pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@VamosRakieta Liczy, liczy. Kiedyś się nie liczyło.
5
@Coutinho007 Ja patrzę na Pjanicia i mam to samo.
3
@busquets5 Graliśmy dobry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie po prostu nie chciało wpaść.
6
@Encore Gomesinho
3
@kamyk_23 Również tak uważam. Gdyby Puig grał kosztem Busquetsa nasza pomoc byłaby kompletna. Puig,Frenkie,Pedri,Coutinho i Pjanic. Ta piątka powinna się bić o 3 miejsca w podstawowym składzie. Busquets mógłby wchodzić na końcowe minuty gdy wynik jest korzystny.
2
Powrót do przeszłości
Riki vs Thomas
0
@Rewolucja123 Jeszcze świetna wrzutka do De Jonga. Chyba zapomniałeś.
0
@Janiama Tym przyjęciem się zaplątał. Nie miał już miejsca na strzał. Zostałby zablokowany. Musiał to lepiej przyjąć. W tej sytuacji lepiej że podał bo i tak by z tego nic nie było. Co innego gdyby to lepiej przyjął.
1
Brawo media. Też to zauważyłem.
4
Dembele czasami za dużo kombinuje. A jak widać wystarczy tylko puścić piłkę do przodu i zyskuje taką przewagę że to się w głowie nie mieści. Mam nadzieję że częściej będzie korzystał z odejścia które posiada. Odjeżdzał wczoraj niesamowicie. Szkoda że tak rzadko się na to decyduje.
0
@Rewolucja123 Na moje musiał przyjmować bo piłka odbita była mocna. A jak przyjął to gdyby uderzył zostałby zablokowany taki kocioł tam był.
6
Zgadzacie się ze mną że Roberto wczoraj zagrał kolejny dobry mecz?
0
@Rewolucja123 kiedy Busi miał setke? Mówisz o tej po strzale Messiego z wolnego?
0
@AdiKingu96 jaki błąd Fatiego?
4
@Bartolomeusz -5 w słońcu
10
@PanPatrykk Messi gra jak gra, ale wciąż jedną akcją może roztrzygnąć losy meczu. Takiego zawodnika się nie ściąga przy takim wyniku jak wczoraj. Miał dwie świetne akcje pod koniec i gdyby nie zablokowamy strzał i niecelne uderzenie nie byłoby tutaj takiego gadania.
9
Jestem pozytywnie zaskoczony Pjaniciem. W takiej formie jak wczoraj czy z Juventusem zjada naszych dwóch pivotów. Krytykowalem ten transfer, ale chyba będę musiał to odszczekać. Wczoraj te dwie piłki do Trincao i Messiego palce lizać. Arthur przez cały sezon nie potrafił takich piłek zagrać.
13
Usiadłem do Fut Champions po meczu Barcy. Efekt? 3 mecze przegrane i kładę się się spać jeszcze bardziej zdenerwowany.
1
Najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie. Brawo zespół. Oby taka walka o wynik była w każdym meczu i będzie dobrze.
0
@Croocers Oby! ...
0
@Abominacja Pedri miał kilka groźnych strat. Dla mnie nie był najlepszy.
0
Real zawsze coś wciśnie. My atakujemy całą drugą połowę i nic. Graliśmy jakbyśmy zaraz mieli odpaść z Ligi Mistrzów a i tak nic nie wpadło. Biali na pewno by coś fartem wepchneli. Szkoda.
3
Nad Messim ciąży jakieś fatum. No nic lecimy dalej. Taką Barceloną jak w drugiej połowie chcę oglądać zawsze.
0
@soczeq Mecz jest na Eleven
0
@SinMistico Roberto?
4
Ale podanie Szakiego. Cudo.
3
@Firestone Trzeba mówić że jest do bani, wtedy dobrze gramy.