0

3 razy rozłączyło mnie w przerwie meczu Fut Champions. Miał ktoś podobnie?

6

@masa11 Ja Puiga bym chciał zobaczyć a nie żadnego Alenie.

6

A może Puig też ma jakąś umowę. Tylko na znacznie więcej pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@VamosRakieta Liczy, liczy. Kiedyś się nie liczyło.

5

@Coutinho007 Ja patrzę na Pjanicia i mam to samo.

3

@busquets5 Graliśmy dobry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie po prostu nie chciało wpaść.

6

@Encore Gomesinho

3

@kamyk_23 Również tak uważam. Gdyby Puig grał kosztem Busquetsa nasza pomoc byłaby kompletna. Puig,Frenkie,Pedri,Coutinho i Pjanic. Ta piątka powinna się bić o 3 miejsca w podstawowym składzie. Busquets mógłby wchodzić na końcowe minuty gdy wynik jest korzystny.

2


Powrót do przeszłości
Riki vs Thomas

0

@Rewolucja123 Jeszcze świetna wrzutka do De Jonga. Chyba zapomniałeś.

0

@Janiama Tym przyjęciem się zaplątał. Nie miał już miejsca na strzał. Zostałby zablokowany. Musiał to lepiej przyjąć. W tej sytuacji lepiej że podał bo i tak by z tego nic nie było. Co innego gdyby to lepiej przyjął.

1

Brawo media. Też to zauważyłem.

4

Dembele czasami za dużo kombinuje. A jak widać wystarczy tylko puścić piłkę do przodu i zyskuje taką przewagę że to się w głowie nie mieści. Mam nadzieję że częściej będzie korzystał z odejścia które posiada. Odjeżdzał wczoraj niesamowicie. Szkoda że tak rzadko się na to decyduje.

0

@Rewolucja123 Na moje musiał przyjmować bo piłka odbita była mocna. A jak przyjął to gdyby uderzył zostałby zablokowany taki kocioł tam był.

6

Zgadzacie się ze mną że Roberto wczoraj zagrał kolejny dobry mecz?

0

@Rewolucja123 kiedy Busi miał setke? Mówisz o tej po strzale Messiego z wolnego?

0

@AdiKingu96 jaki błąd Fatiego?

4

@Bartolomeusz -5 w słońcu

10

@PanPatrykk Messi gra jak gra, ale wciąż jedną akcją może roztrzygnąć losy meczu. Takiego zawodnika się nie ściąga przy takim wyniku jak wczoraj. Miał dwie świetne akcje pod koniec i gdyby nie zablokowamy strzał i niecelne uderzenie nie byłoby tutaj takiego gadania.

9

Jestem pozytywnie zaskoczony Pjaniciem. W takiej formie jak wczoraj czy z Juventusem zjada naszych dwóch pivotów. Krytykowalem ten transfer, ale chyba będę musiał to odszczekać. Wczoraj te dwie piłki do Trincao i Messiego palce lizać. Arthur przez cały sezon nie potrafił takich piłek zagrać.

13

Usiadłem do Fut Champions po meczu Barcy. Efekt? 3 mecze przegrane i kładę się się spać jeszcze bardziej zdenerwowany.

1

Najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie. Brawo zespół. Oby taka walka o wynik była w każdym meczu i będzie dobrze.

0

@Croocers Oby! ...


0

@Abominacja Pedri miał kilka groźnych strat. Dla mnie nie był najlepszy.

0

Real zawsze coś wciśnie. My atakujemy całą drugą połowę i nic. Graliśmy jakbyśmy zaraz mieli odpaść z Ligi Mistrzów a i tak nic nie wpadło. Biali na pewno by coś fartem wepchneli. Szkoda.

3

Nad Messim ciąży jakieś fatum. No nic lecimy dalej. Taką Barceloną jak w drugiej połowie chcę oglądać zawsze.

0

@soczeq Mecz jest na Eleven

0

@SinMistico Roberto?

4

Ale podanie Szakiego. Cudo.

3

@Firestone Trzeba mówić że jest do bani, wtedy dobrze gramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?