0

@catluck Nie 50 a nawet 80

0

@VenoM Oczywiście że tak. Nie ma tutaj nawet z czym dyskutować. I dla mnie to nie jest mała różnica.

0

Nie oglądałem meczu. Jak zagrał Coutinho?

0

@icon3520 Pedri
Kocur
Wybierz jedno

0


Piotrek wrócił z doskonałym humorem :D

0

@mekston Jak myślisz kto zagra w finale? Ja obstawiam Thiema i Medvedeva

1

@pawelfcb2010 Z pierwszego treningu można już wynioskować że ta trójka będzie mocna na początku sezonu. Obstawiam że w niedzielę 2 z tej 3 będzie na podium.

0

@NeroTFP Treningi i kwalifikacje pokażą kto w jakiej formie za wyjątkiem Żyły bo u niego wiadomo że na konkurs wychodzi zupełnie inny Piotrek.

0

O proszę nie wiedziałem że Ligue 1 w końcu na polskich antenach. Świetna niespodzianka. Będzie oglądane dzisiejsze meczycho.

1

@BarcaInfo Fajnie jakby Ansu wygrał zwłaszcza przy takiej konkurencji

0

@mkord Seteczka

0

@maroon Ja rozumiem, ale jak już idziesz do takiego turnieju to na takie pytania po prostu musisz odpowiadać.

1

@Edoss Twoja siostra dostała pytanie podwchwytliwe, tutaj raczej takie nie było.

4

Ale fachowiec w 1 z 10.
Pytanie:
"Która trzycyfrowa liczba jest najmniejsza?"
Odpowiedź jednego z uczestników:
"111"

0

@prokofiew chyba jak większość

0

"Panie Trenerze oczywiście przekaże Mateuszowi" haha Bór w formie

1

Robert przekazał Brzęczkowi jak Klich ma się poruszać w defensywie. Ale jaja :D

0

Jak Depay jest dzisiaj tragiczny to jaki jest De Jong?

0

Zielu dzisiaj piękny

4

Już dzizisja na La Rambli - "Ale ten Depay to jest kocur, Pan piłkarz"

0

Jeszcze tylko kontuzje De Jonga, Pjanicia, Aleni,Pedriego... Roberto,Pique,Alby,Firpo,Griezmanna, Messiego,Desta,Braithwite,Lengleta,Dembele,Trincao, De La Fuente i może Puig dostanie szanse.

6

@Yosemite Brakuje także w Barcelonie ostatnio.

4

@IronSanHybrid Przyzwyczaił się już :D

1

Kto wyglądał lepiej Polska w meczu z Włochami czy Niemcy w meczu z Hiszpanią?

0

Kupował ktoś ze strony timestore zegarek lub cokolwiek innego?

1

@Janiama Pomyliłem się o 2 tys @kuz

4

Stano w swoim nowym formacie na Kanale Sportowym rozwalił system.
"Mam pomysł jak zestawić przyjemne z pożytecznym.
Otóż jest to bardzo proste, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym musimy wziąć Marcina Najmana oraz Edytę Górniak i Marcin Najman musi klepać Edytę Górniak w głowę."
To pokłosie ostatniej wypowied Edzi o statystach w szpitalach.

0

@kuz Dzisiaj z 40 bo wczoraj był dzień roboczy :D

0

35 tys testów to chyba dawno nie było.

5

Mój tata podsumował (nie oglądał pierwszej połowybo był w pracy)
Brzęczek "W drugiej połowie wyglądało już to lepiej"
Tata "Jak to w drugiej wyglądało lepiej to nie wyobrażam sobie jak to mogło wyglądać gorzej, w pierwszej"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?