kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catluck Nie 50 a nawet 80
0
@VenoM Oczywiście że tak. Nie ma tutaj nawet z czym dyskutować. I dla mnie to nie jest mała różnica.
0
Nie oglądałem meczu. Jak zagrał Coutinho?
0
@icon3520 Pedri
Kocur
Wybierz jedno
0
Piotrek wrócił z doskonałym humorem :D
0
@mekston Jak myślisz kto zagra w finale? Ja obstawiam Thiema i Medvedeva
1
@pawelfcb2010 Z pierwszego treningu można już wynioskować że ta trójka będzie mocna na początku sezonu. Obstawiam że w niedzielę 2 z tej 3 będzie na podium.
0
@NeroTFP Treningi i kwalifikacje pokażą kto w jakiej formie za wyjątkiem Żyły bo u niego wiadomo że na konkurs wychodzi zupełnie inny Piotrek.
0
O proszę nie wiedziałem że Ligue 1 w końcu na polskich antenach. Świetna niespodzianka. Będzie oglądane dzisiejsze meczycho.
1
@BarcaInfo Fajnie jakby Ansu wygrał zwłaszcza przy takiej konkurencji
0
@mkord Seteczka
0
@maroon Ja rozumiem, ale jak już idziesz do takiego turnieju to na takie pytania po prostu musisz odpowiadać.
1
@Edoss Twoja siostra dostała pytanie podwchwytliwe, tutaj raczej takie nie było.
4
Ale fachowiec w 1 z 10.
Pytanie:
"Która trzycyfrowa liczba jest najmniejsza?"
Odpowiedź jednego z uczestników:
"111"
0
@prokofiew chyba jak większość
0
"Panie Trenerze oczywiście przekaże Mateuszowi" haha Bór w formie
1
Robert przekazał Brzęczkowi jak Klich ma się poruszać w defensywie. Ale jaja :D
0
Jak Depay jest dzisiaj tragiczny to jaki jest De Jong?
0
Zielu dzisiaj piękny
4
Już dzizisja na La Rambli - "Ale ten Depay to jest kocur, Pan piłkarz"
0
Jeszcze tylko kontuzje De Jonga, Pjanicia, Aleni,Pedriego... Roberto,Pique,Alby,Firpo,Griezmanna, Messiego,Desta,Braithwite,Lengleta,Dembele,Trincao, De La Fuente i może Puig dostanie szanse.
6
@Yosemite Brakuje także w Barcelonie ostatnio.
4
@IronSanHybrid Przyzwyczaił się już :D
1
Kto wyglądał lepiej Polska w meczu z Włochami czy Niemcy w meczu z Hiszpanią?
0
Kupował ktoś ze strony timestore zegarek lub cokolwiek innego?
1
@Janiama Pomyliłem się o 2 tys @kuz
4
Stano w swoim nowym formacie na Kanale Sportowym rozwalił system.
"Mam pomysł jak zestawić przyjemne z pożytecznym.
Otóż jest to bardzo proste, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym musimy wziąć Marcina Najmana oraz Edytę Górniak i Marcin Najman musi klepać Edytę Górniak w głowę."
To pokłosie ostatniej wypowied Edzi o statystach w szpitalach.
0
@kuz Dzisiaj z 40 bo wczoraj był dzień roboczy :D
0
35 tys testów to chyba dawno nie było.
5
Mój tata podsumował (nie oglądał pierwszej połowybo był w pracy)
Brzęczek "W drugiej połowie wyglądało już to lepiej"
Tata "Jak to w drugiej wyglądało lepiej to nie wyobrażam sobie jak to mogło wyglądać gorzej, w pierwszej"