kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Nie, nie było już 28tys bodajże
2
@BarcaInfo Liverpool na pewno odda Matipa przy kontuzji VVD
0
@Encore Portugalia ma coraz lepszy ten skład. Będą groźni na Euro.
19
Dokładnie. On coś o tym wie.
1
@AduŚ07 Śmiech na sali to będzie jak Iga nie wygra.
0
@ObiektywnyKibic121 No faktycznie, Semedo porobił przez pace
0
@xBoMBoWiECx 1.Alba
2.Robertson
3.Davies
4.Mendy
5.Gaya
1
@Rewolucja123 Firpo XDD
0
@Prezes_sycylijczyk Był.
1
Mam sentyment do tej piosenki.
Tym bardziej dzisiaj w czasie tak uroczystego święta.
0
Myślicie że do świąt otworzą galerie? O sklepy odzieżowe mi chodzi oczywiście.
2
@ROBSSSON Ja również 3 tygodnie po rekonstrukcji ACL.
0
@Firestone Ja Griezmanna lubię, ale wiem że do naszego zespołu nie pasuje. Niemniej jednak trzymam za niego kciuki.
2
@VeB4EveR Zdrowia dla taty. Będzie dobrze.
0
@Barcelismo i Chaki że napiszę coś związanego w polityką :D
0
Ten Mandi w ogóle spoko ziomek się wydaje.
3
@BarcaInfo Smutny widok
3
@ObiektywnyKibic121 Nie był zaskoczony. Pokazywali go jak sędzia biegł do monitora. Jego mina mówiła wszystko. Wiedział co się święci.
5
Solerowi już się pewnie pomysły kończą.
4
Soler pewnie na treningu tylu karnych nie strzela.
0
@VenoM No bo pewnie obaj nie w ten sam dzień. Zobaczymy kto przejdzie lepiej rehabilitacje.
1
@MesQueUnClub96 Czyli to samo co Fati. Ciekawe który szybciej wróci.
1
@MesQueUnClub96 Łękotka czy więzadło?
0
@tristan87 Amigosi, a Leo na instagramie nie obserwuje Grizza.
0
@P93FCB Fati, oczywiście. Pedri na ten moment pokazał mniej od Puiga.
1
@konrad1661 Co to ma za znaczenie że dzisiaj spadek? Zawsze w niedziele jest spadek.
0
Fenomenalnie wykonany rzut karny z wczorajszego meczu. Dodam że była to 98 minuta meczu przy wyniku 0-1.
0
@Kamilos84 czyli po zablokowanym strzale sprawdza się spalonego a jak się podaje do przeciwnika to nie? Okej to rozumiem wtedy.
0
@Kacper1432 Pedri słabo
Dembele dobrze
0
@BartqRKO No jak nie ma znaczenia?
Edit: To po co ostatnio przy bramce Liverpoolu komentatorzy zastanawiali się kto ostatni dotknął piłki przy bramce Joty czy obrońca West Hamu czy Mane.