kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sandu! Kontuzja
5
0
Dwóch najlepszych zawodników z klasyku na ławce. Szkoda.
3
Brawo Kmicic
0
@BarcaInfo Szkoda że bez Fatiego
0
@tristan87 Szok
4
https://www.instagram.com/p/CG5LLZsn4lZ/?igshid=1fp6wo1oglzgv
Piękną ma tą żonę Sergi.
12
@macio_944 Kompromituje się już
0
@pawelg9002 Pod koszulką będzie miał napis Bye Bartomeu
1
Komentarz usunięty
0
@UncleDrew Myślę że on już wiedział w klasyku że Bartomeuout bo nie poznawałem go w pierwszej połowie z Realem.
7
@abram3k Szkoda młodego
0
To się naprawdę stało?
Jasny gwint to się dzieje.
0
@Arkon No i bym płacił
3
Trzeba się umówić do fryzjera bo pewnie do wiosny już nie będzie okazji pójść.
0
@Barcza223 1-1
.
4
Ej, Bartuś sialalalaaaaaj stąd
0
@KacperVEB Dla mnie De Jong jakiegoś poziomu nigdy nie przeskoczy. Iniestą czy Xavim to on na pewno nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeśli Bartomeu dzisiaj poda się do dymisji lecę po flachę do sklepu.
0
@maatiixx Nie będziesz dostawawał, ale jak zagrasz te 30 meczy w DR Rivals w czwartek i piątek powinieneś mieć najwyższą rangę i spokojnie ją utrzymać.
0
@Rewolucja123 Powyżej oczekiwań
3
Killian Peier zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Czeka go rok przerwy.
0
@pax Na pomocy grał wczoraj Pedri, ale zgadzam się bo to spotkanie również go przerosło.
4
@Statistics Cwiąkała wczoraj wyjaśnił cała tą sytuację. Karny ewidentny.
0
Liga weekendowa w końcu jest przedłużona czy nie?
3
Tego że Juan Mata w United będzie grał kosztem Pogby w życiu bym się nie spodziewał.
0
@bartekvisca No to chyba nie widziałeś meczu z potężnym Ferencvaros Panie
0
@TylkoBarca7273 Do tych słów powinien być filmik bo bez niego te słowa tracą swój urok :D
0
@TR3YWAY Świetne podanie do Messiego, świetny odbiór po którym poszła groźna kontra Barcelony, groźne uderzenie mając obok Ramosa, kluczowe podanie do Coutinho który z zamkniętymi oczami powinien strzelić bramkę. To tak na szybko. Faktycznie nic.