kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam ten Wasz Dembele? Odpali jeszcze?
0
Podsumowanie występu Coutinho
0
3 zmiany co wy chcecie
0
Gramy 12 na 10 i nie możemy tego wykorzystać
2
Ale prześcieradła mają dzisiaj farta
0
Niestety Real po golu wygląda dobrze.
0
@against_modern_football Pique to samo
0
Na siłę próbujecie być obiektywni. Jak tak bardzo chcecie to w 1 połowie też był karny dla Realu.
0
Na moje nie było karnego. Ramos podskoczył jak na trampolinie.
3
@BarcaInfo Nie wchodź tyle na twittera tylko oglądaj mecz.
0
@Elosek Messi gra dzisiaj najlepszy klasyk od kilku lat.
0
Nie lubię klasyków w słońcu. Gorzej się ogląda.
1
Ale się denerwuję. Jak za dawnych lat. Vamos.
0
@WisniaKala myślę że może odejść zimą
1
To uczucie kiedy wiesz że może to być ostatni klasyk Messiego :(
0
@Rewolucja123 Pedri też by się przydał
0
@MaziFCB Spokojnie na Canal+ o Dudku gadają
0
@BarcaInfo Nie ma szans. Bym chyba oszalał.
0
Kiedy tu by była dzisiaj większa euforia czy gdyby Griezmann usiadł na ławce czy po zwycięstwie?
0
@barcelonaLM A ja myślę że to będzie klasyk, który w końcu porwie
2
@BarcaInfo Messi szybciej biegł do cieszynki niż do tego ataku
0
@Striker Na lewej to nawet Reca by mógł wyjść.
5
@MesQueUnClub_87 Panie o 16 klasyk
0
@busquets5 Oj tam byczku. Dzisiaj najlepszy mecz na świecie a oni tylko o jednym.
3
@MichalZZZ Na moje właśnie za Barcą, widać że bardziej się nią interesuje
2
Nacho, Militao lub L.Vazquez na prawej obronie. Ansu musisz.
3
@bartekvisca Takie rzeczy pisać to już naprawdę trzeba mieć chore życie. Mam wywalone to co robi PIS. Dzisiaj jest najlepszy mecz na świecie i już nie mogę się doczekać jak odsyłamy białych do domu z kwitkiem.
1
@AV0CAD0 Normalnie trwają aż do końca
2
Nowy "event" w Fifie już dostępny.
1
@szymonex10 Jaki jest argument za eleven, bo ja nie widzę ani jednego?