0

Jak tam ten Wasz Dembele? Odpali jeszcze?

0

Podsumowanie występu Coutinho

0

3 zmiany co wy chcecie

0

Gramy 12 na 10 i nie możemy tego wykorzystać

2

Ale prześcieradła mają dzisiaj farta

0

Niestety Real po golu wygląda dobrze.

0

@against_modern_football Pique to samo

0

Na siłę próbujecie być obiektywni. Jak tak bardzo chcecie to w 1 połowie też był karny dla Realu.

0

Na moje nie było karnego. Ramos podskoczył jak na trampolinie.

3

@BarcaInfo Nie wchodź tyle na twittera tylko oglądaj mecz.

0

@Elosek Messi gra dzisiaj najlepszy klasyk od kilku lat.

0

Nie lubię klasyków w słońcu. Gorzej się ogląda.

1

Ale się denerwuję. Jak za dawnych lat. Vamos.

0

@WisniaKala myślę że może odejść zimą

1

To uczucie kiedy wiesz że może to być ostatni klasyk Messiego :(

0

@Rewolucja123 Pedri też by się przydał

0

@MaziFCB Spokojnie na Canal+ o Dudku gadają

0

@BarcaInfo Nie ma szans. Bym chyba oszalał.

0

Kiedy tu by była dzisiaj większa euforia czy gdyby Griezmann usiadł na ławce czy po zwycięstwie?

0

@barcelonaLM A ja myślę że to będzie klasyk, który w końcu porwie

2

@BarcaInfo Messi szybciej biegł do cieszynki niż do tego ataku

0

@Striker Na lewej to nawet Reca by mógł wyjść.

5

@MesQueUnClub_87 Panie o 16 klasyk

0

@busquets5 Oj tam byczku. Dzisiaj najlepszy mecz na świecie a oni tylko o jednym.

3

@MichalZZZ Na moje właśnie za Barcą, widać że bardziej się nią interesuje

2

Nacho, Militao lub L.Vazquez na prawej obronie. Ansu musisz.

3

@bartekvisca Takie rzeczy pisać to już naprawdę trzeba mieć chore życie. Mam wywalone to co robi PIS. Dzisiaj jest najlepszy mecz na świecie i już nie mogę się doczekać jak odsyłamy białych do domu z kwitkiem.

1

@AV0CAD0 Normalnie trwają aż do końca

2

Nowy "event" w Fifie już dostępny.


1

@szymonex10 Jaki jest argument za eleven, bo ja nie widzę ani jednego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?