2

To jest chore że w tym przypadku sędzia musiał jeszcze podbiegać do monitora. Marciniak to jest wybitny sędzia.

9

@damiano996 "Polska była silna" XDD

0

@NeroTFP No źle się dzieję.

6

@badej60 Oby miał

0

@Homeopata8989 Kto nie gra w Interze?

0

@Johnnie_Walker Dembele out

3

@Prezes_sycylijczyk Hazard jest na najlepszej drodze wyprzedzić Dembusia w tej kategorii.

0

@Sergio_Devils co Wy o tym Coutinho tak dzisiaj, który wczoraj rozegrał najsłabsze spotkanie w sezonie?

2

@adam1337__ Griezmannem straszyć? :D

0

@Mat_Cat Po pierwszej połowie były

0

Ahh gdyby tak Messi się przełamał w klasyku. Oczywiście mowa o bramce z gry.

15

@jeyx77x nie, to jego brat zalał

1

@FafitFCB Stary :D

1

Dzisiaj zachwyty nad Trincao, a po meczu z Getafe były głosy o drugim Andre Gomesie.

0

@MasnyTed To był chyba ironiczny komentarz kolegi więc spokojnie,nie unoś się.

2

@Hushovt dzisiaj słabiutko

34

Dobra dobra, z tym bratem to nie wkręcaj. Przyznaj się że zalałeś.

2

Wszystko pięknie ładnie, ale niesamowicie widać brak Alby. Nie wyobrażam sobie gdy Jordi odejdzie z Barcy lub gdy zakończy karierę. Nie będzie już takiego lewego obrońcy w Barcelonie.

0

@MateS Fake, przez cały mecz siedział na jednym fotelu

1

@FC1899Barca a ma powody?

1

Fajny ten Zenit. No i na spokoju można oglądać reszte meczy.

0

@Witam Dzisiaj akurat to oczywiste

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

0

@HK23 Urodziwa. Będzie oglądane :D

0

@kuz Tak tylko że my dzisiaj nie gramy z Realem tylko z zespołem, którego nazwę jest mi ciężko wymówić.

4

Chciałbym dzisiaj zobaczyć Puiga od początku. Ale zapewne to niemożliwe :(

1

@BarcaInfo czyli Griezmann szykowany jest na Real. No nic i tak nie ma lepszego wyboru.

0

@HK23 Spokojnie, głosy wciąż nie są policzone. Może coś się zmieni jeszcze.

0

@BarcaInfo Dodałbym jeszcze do Tymka:
"Myślę że Mainz przyjechałoby do Poznania i dostałoby w trąbę"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?