kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest chore że w tym przypadku sędzia musiał jeszcze podbiegać do monitora. Marciniak to jest wybitny sędzia.
9
@damiano996 "Polska była silna" XDD
0
@NeroTFP No źle się dzieję.
6
@badej60 Oby miał
0
@Homeopata8989 Kto nie gra w Interze?
0
@Johnnie_Walker Dembele out
3
@Prezes_sycylijczyk Hazard jest na najlepszej drodze wyprzedzić Dembusia w tej kategorii.
0
@Sergio_Devils co Wy o tym Coutinho tak dzisiaj, który wczoraj rozegrał najsłabsze spotkanie w sezonie?
2
@adam1337__ Griezmannem straszyć? :D
0
@Mat_Cat Po pierwszej połowie były
0
Ahh gdyby tak Messi się przełamał w klasyku. Oczywiście mowa o bramce z gry.
15
@jeyx77x nie, to jego brat zalał
1
@FafitFCB Stary :D
1
Dzisiaj zachwyty nad Trincao, a po meczu z Getafe były głosy o drugim Andre Gomesie.
0
@MasnyTed To był chyba ironiczny komentarz kolegi więc spokojnie,nie unoś się.
2
@Hushovt dzisiaj słabiutko
34
Dobra dobra, z tym bratem to nie wkręcaj. Przyznaj się że zalałeś.
2
Wszystko pięknie ładnie, ale niesamowicie widać brak Alby. Nie wyobrażam sobie gdy Jordi odejdzie z Barcy lub gdy zakończy karierę. Nie będzie już takiego lewego obrońcy w Barcelonie.
0
@MateS Fake, przez cały mecz siedział na jednym fotelu
1
@FC1899Barca a ma powody?
1
Fajny ten Zenit. No i na spokoju można oglądać reszte meczy.
0
@Witam Dzisiaj akurat to oczywiste
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
0
@HK23 Urodziwa. Będzie oglądane :D
0
@kuz Tak tylko że my dzisiaj nie gramy z Realem tylko z zespołem, którego nazwę jest mi ciężko wymówić.
4
Chciałbym dzisiaj zobaczyć Puiga od początku. Ale zapewne to niemożliwe :(
1
@BarcaInfo czyli Griezmann szykowany jest na Real. No nic i tak nie ma lepszego wyboru.
0
@HK23 Spokojnie, głosy wciąż nie są policzone. Może coś się zmieni jeszcze.
0
@BarcaInfo Dodałbym jeszcze do Tymka:
"Myślę że Mainz przyjechałoby do Poznania i dostałoby w trąbę"