kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dramat skład. Fatalny.
8
Haha najpierw pokazali Viniciusa potem Benzeme. Realizotor w punkt.
0
Dzisiaj Frenkie na ławce pewnie zacznie. Obstawiam taki środek pola. Busquets-Pjanic-Roberto
1
Riki na siłce dzisiaj.
3
@insp1re Za tydzień też liga i też musimy punktować tym bardziej że przeciwnik będzie silniejszy od Alaves.
2
@DonMatteo901 Jak nie jest za Rafałem to tak tutaj zachował klasę. Świetna inicjatywa.
0
@Piorun Myślę że ktoś z dwójki City,Chelsea. PSG też mocno osłabione.
13
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@snake99 No faktycznie. 11 asyst w 122 meczach w Barcelonie + do tego 2 bramki kozak. Trent w sezonie ma 13 asyst ale co tam.
7
Nie wiem po co oni, sam Najman by wystarczył.
0
@IronSanHybrid Nie znoszę jak dziewczyna przeklina
1
@Lubczyk698 czyli dziewica.
0
Wszystkich Świętym w tym roku 30 października.
10
@DonMatteo901 Stano jak zwykle w punkt
2
@Firestone Gdyby Pedri zagrał tak Puig z Atletico to byście chyba oszaleli ze szczęścia. Z Realem Pedri zagrał słabiutko.
0
@szkutnik91 Puiga nie ma:(
0
@Gaz Na jakiej platformie grasz?
1
@NeroTFP Nie przesadzajmy :D
0
@IronSanHybrid Marco już tracił cierpliwość powoli
0
Jak to jest z Division Rivals? Jak awansuje w trakcie rozgrywek do wyższej ligi to dostaję nagrody za tą ligę w której byłem przez awansem tak?
0
@Tomo1989 W drugiej sam rozpływałem się nad jego grą, ale w pierwszej nic wielkiego nie pokazał oprócz tej rulety. Raz popsuł podanie Griezmanna, a raz spowolnił dobrze zapowiadająca się kontrę. Przy nieuznanych bramkach Moraty też się nie popisał.
0
@KacperVEB Zagrał. Czytałeś komentarze w przerwie? Co drugi domagał się zmiany Pedriego. Mnie zdenerwował najbardziej tym jak zepsuł świetne podanie Griezmanna. Nie wiem co on tam chciał zrobić.
0
@Survier No i to rozumiem.
0
Pedri wczoraj zagrał bardzo słabą pierwszą połowę. Rozumiem że zachwyty po tym co pokazał w drugiej?
1
@Janiama No przesadziłeś z tym że Pedri ma większą skalę talentu od Fatiego. Fati to już jest Pan piłkarz, jego ruchy, zagrania wewnątrzną częścia stopy, klepka, wychodzenie na pozycję, rozumie się z kolegami, strzał, drybling. No ten chłopak ma już prawie wszystko, a dopiero co skończy 18 lat.
0
@abram3k Riki jest również świetny
14
Trzeba pochwalić mimo wszystko za dzisiejszy mecz Griezmanna. Wyglądało to już trochę lepiej. Fajna współpraca z Messim. Widać że go szukał dzisiaj Leo.
3
Dobrze jest wygrywać pieniążki stawiając na drużynę której kibicujesz.
1
@SkN Za tydzień napiszę we wtorek :D