0

Dramat skład. Fatalny.

8

Haha najpierw pokazali Viniciusa potem Benzeme. Realizotor w punkt.

0

Dzisiaj Frenkie na ławce pewnie zacznie. Obstawiam taki środek pola. Busquets-Pjanic-Roberto

1

Riki na siłce dzisiaj.

3

@insp1re Za tydzień też liga i też musimy punktować tym bardziej że przeciwnik będzie silniejszy od Alaves.

2

@DonMatteo901 Jak nie jest za Rafałem to tak tutaj zachował klasę. Świetna inicjatywa.

0

@Piorun Myślę że ktoś z dwójki City,Chelsea. PSG też mocno osłabione.

13

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@snake99 No faktycznie. 11 asyst w 122 meczach w Barcelonie + do tego 2 bramki kozak. Trent w sezonie ma 13 asyst ale co tam.

7


Nie wiem po co oni, sam Najman by wystarczył.

0

@IronSanHybrid Nie znoszę jak dziewczyna przeklina

1

@Lubczyk698 czyli dziewica.

0

Wszystkich Świętym w tym roku 30 października.

10

@DonMatteo901 Stano jak zwykle w punkt

2

@Firestone Gdyby Pedri zagrał tak Puig z Atletico to byście chyba oszaleli ze szczęścia. Z Realem Pedri zagrał słabiutko.

0

@szkutnik91 Puiga nie ma:(

0

@Gaz Na jakiej platformie grasz?

1

@NeroTFP Nie przesadzajmy :D

0

@IronSanHybrid Marco już tracił cierpliwość powoli

0

Jak to jest z Division Rivals? Jak awansuje w trakcie rozgrywek do wyższej ligi to dostaję nagrody za tą ligę w której byłem przez awansem tak?

0

@Tomo1989 W drugiej sam rozpływałem się nad jego grą, ale w pierwszej nic wielkiego nie pokazał oprócz tej rulety. Raz popsuł podanie Griezmanna, a raz spowolnił dobrze zapowiadająca się kontrę. Przy nieuznanych bramkach Moraty też się nie popisał.

0

@KacperVEB Zagrał. Czytałeś komentarze w przerwie? Co drugi domagał się zmiany Pedriego. Mnie zdenerwował najbardziej tym jak zepsuł świetne podanie Griezmanna. Nie wiem co on tam chciał zrobić.

0

@Survier No i to rozumiem.

0

Pedri wczoraj zagrał bardzo słabą pierwszą połowę. Rozumiem że zachwyty po tym co pokazał w drugiej?

1

@Janiama No przesadziłeś z tym że Pedri ma większą skalę talentu od Fatiego. Fati to już jest Pan piłkarz, jego ruchy, zagrania wewnątrzną częścia stopy, klepka, wychodzenie na pozycję, rozumie się z kolegami, strzał, drybling. No ten chłopak ma już prawie wszystko, a dopiero co skończy 18 lat.

0

@abram3k Riki jest również świetny

14

Trzeba pochwalić mimo wszystko za dzisiejszy mecz Griezmanna. Wyglądało to już trochę lepiej. Fajna współpraca z Messim. Widać że go szukał dzisiaj Leo.

3

Dobrze jest wygrywać pieniążki stawiając na drużynę której kibicujesz.

1

@SkN Za tydzień napiszę we wtorek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?