1

@cat_r37 Szkoda mi chłopaka po którym było widać jako jedynemu z całej drużymy że mu się chcę.

2

Wszystko zrozumię, ale wpuszczenie Aleni zamiast Puiga nie jestem w stanie. Czym ten chłopak sobie zawinił. Bardzo mi go szkoda.

0

@Tom30 No ja miałem trochę mniej bo 400zł do wygrania na tym kuponie z Barcą dzisiaj. Ale w weekend 560 było do wyjęcia i też Barca więc też prawie 1000 mógłbym mieć a ni mam :(

0

@Zip Wzoruję się na byłym użytkowniku tej strony.

0

Miałem Seville na kuponie i Barce z handi. Oba te mecze zamykały kupon. Sevilla przegrywała już 0-2. Przed przerwą strzelili jeszcze gola na 1-2 ale dostali czerwoną kartkę. Dałem więc w przerwie za 50 zł kupon "live" na Krasnodar po kursie ponad 2, bo wiadomo duże prawdopodobieństwo że jakiś kupon wejdzie i co się stało. Barca ledwo wymęczyła zwycięstwo z Dynamem. 100zł na minus dzisiejszego wieczora. Dzięki Barco. Psy szczekają my lecimy dalej.

1

@Piotr,1985 dość miernie to mało powiedziane

5

Gramy na czas z Dynamo Kijów na Camp Nou. Jakich ja czasów dożyłem.

1

Drugi raz z rzędu Barca mi kupon zepsuje. Z Alaves czysta 2 teraz Barca z handi. Chyba czas odpuścić już bukmacherke, bo nam nie idzie.

0

@ranger3120 To nieźle. Czyli wiemy że nic nie wiemy.

1

No nic wygląda na to że Michigan i Nevada zadecydują. Jeśli Trump przegra w tych dwóch stanach to Biden prezydentem. Jeśli wygra w jednym z nich to zostaje* w pałacu.

0

Pięknie byłoby dzisiaj zobaczyć Puiga na boisku. Kiedy jak nie dzisiaj z tak osłabionym rywalem. Niech Koeman pokaże że się nie myli nie stawiając na Rikiego.

1

Mam jutro fryzjera. Myślicie ze od jutra lockdown czy od soboty?

0

@DaPi Gdyby Biden wygrał Ruski mogą nas zmieść z powierzchni ziemi. Ci co chcą wygranej Bidena nie zależy im na dobru Polski. Co innego gdyby prezydentem był teraz Trzasku. Wtedy Biden byłby odpowiedni.

0

Kiedy powołania?

0

To kto miał karteczkę Vidala na kuponie?

1

@Fawrf Pewien użytkownik i mocno niecenzuralny wpis o Realu. "Zburzyć Bernabeu"

3

@czosnekfcb o jeny ale pewniak

26

Smoku "Nie robimy programów politycznych"
Borek "Dlaczego nie? Ja bym zrobił. Mateusz versus Mateusz"
Haha ale to by było złoto.

0

@Ricardinio14 "Kunade" z Sevilli

5

0

@Witam Smok przyjechał autem

0

@Encore W ogóle. Jakby miał wybrać jakiegoś PO którego chciałby mieć w swojej drużynie.

21

@nowakinho Ale to nie była Misja Futbol

40

"Duże paluszki czy małe paluszki" XDD Boras is fire

3

Najlepszy hejt park ever

0

@Pogba Poczekaj jeszcze godzinę.

0

@Encore Sergi Roberto

1

@KamilZ Benzema też miał strzelić 3 bramki rezerwom Szachtara

2

@Rewolucja123 Roberto - bardzo dobrze
Pedri - przyzwoicie
Trincao - średnio
Pjanic - dobrze
Messi - nie wiem jak go ocenić, ale bardziej skłaniałbym się że zagrał słabo, makymalnie przeciętnie.

0

Gareth. Pierwsza bramka dla Totków po powrocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?