kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy przyspieszyć i Włoszka nie dochodzi.
1
Włoszka nie broni tak jak Halep. Jak Iga zacznie trafiać to nie będzie czego zbierać.
0
Świątek trochę jakby zestresowana i spięta
0
Dobra. Iga grzej się!
0
No to Nadal raczej dzisiaj nie pogra.
1
Najlepszy mecz na tym turnieju. Zdecydowanie.
0
Ale akcja. Co zrobił Thiem :O
0
@Kamil92 Pewnie wyjdą trochę później na mecz. Iga gra na głównym?
8
Dzisiaj może być wielki dzień polskiego tenisa.
0
@tristan87 Najlepszy mecz Dembele w barwach Barcelony. Przez 3 lata bardzo mało było tych dobrych, głównie dlatego że większość czasu spędzał u lekarza.
0
@BarcaInfo ulalala
0
@ROBSSSON No wiadomo, ale śmiesznie zabrzmiało
0
Borek do Kręcidło na Kanale Sportowym w trwającym live "Na Rambli jesteś, na Rambli??"
0
@Damian11 Co tu się stanęło. W 10 minut 4 osoby o tym napisały :O
5
Żeby nam tylko faks dzisiaj dobrze działał, żeby nie było jak u sąsiada w 2015.
5
La Krokieta chyba wróci do łask w Fifie21.
0
Nagrody za SB po 2 tak?
0
"Jej wysokość Premier League" dzisiaj jest?
2
Depay jest priorytetem.
0
FDJ jako napastnik
0
Messi zły na Fatiego
2
Depay cały czas na ławce. Coś musi być na rzeczy.
0
@Statistics Obawiam się tylko Svitoliny
0
@adam1337__ Jeśli Iga wygra Rollanda Garrosa wskoczy przed Zmarzlika.Na razie jest tak jak napisałeś.
4
@Pogba Pewnie Kwiatek za wygrany etap TDF będzie w 10
0
@NeroTFP Niesamowity rok
0
No to czas na Rafe. W ile minut się uwinie?
1
@abram3k Jak wygra Garrosa to na pewno
6
Świątek w 4 rundach straciła tylko 16 gemów. Niesamowite. Co ona gra w tym turnieju.
23
Zmarzlik ✅
Świątek ✅
Barcelona - Loading