kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale spam na głównym koncie Barcelony pod listą powołanych " Where is Puig?"
Chyba nie tylko na La Rambli widzieli dobrą grę Rysia.
0
@l0Messini Z tą posturą przedszkolaka przestawiał gościa z postosturą dzika.
18
A taki dobry był ten Koeman... Zawsze na klatce dzień dobry mówił.
4
Pjanic, Busquets, Alena to konkurencja? XDD Konkurencja to jest Liverpoolu, City czy Bayernie
0
To jak jest w końcu lepiej jest mieć Busquetsa który na treningach prezentuję poziom jak za dawnych lat, ale "czasami" zdarzają mu się słabsze mecze czy Puiga który na treningach jest fatalny ale w meczach jest jednym z najlepszych?
0
@Adamski69 Nie no do tego finału to najpierw trzeba dojść :D
2
Gość który był za słaby na Betis dostaję szansę, a chłopak który po przerwie na pandemię był jednym z trzech najlepszych naszych zawodników zostaję odstawiony na boczny tor. To tylko pokazuję w którym my miejscu jesteśmy.
1
@matirix20 Zazdroszczę fantazji
8
Nie rozumiem takiego pisania, że "nie wiadomo jak chłopak spisuję się na treningach". Co to ma do rzeczy jak w meczach prezentuje zawsze solidny poziom. Gdyby było odwrotnie to okej, ale rozumowanie że gość prezentuję się słabo na treningach dla tego nie gra to dla mnie bzdrura.
6
@FranzMaurer Na piwno XD
2
@barcelonaLM Wystarczy że wiemy jak spisuje się w meczach. Wolałbym żeby zawodnik grał lepiej w meczach niż prezentował się na treningach.
4
Chłopak który ma największą wolę zwycięstwa w zespole znowu zostaję odstawiony na drugi plan. Pozytyw jest jednak taki że dzisiaj znowu będziemy mogli zobaczyć takich walczaków w środku pola jak Busquets czy Alena.
1
@BarcaInfo Trzymajta mnie
0
I cyk bariera 1000 pękła
0
@AdiKingu96 Oho nie oglądałem dzisiaj Lyonu, ale czyżby Depay zagrał dzisiaj kaszanę?
1
Bye Bartomeu Bye, Bye Bartomeu
5
"Michał Kwiatkowskiiii i koniec programu"
1
@GadulkiGembulki "Na lewej czasamo Jordi Alba, a czasami Jordi Alba" XDD
0
@kuz No oby tak było, ale nie nastawiam się na zbyt wiele. Pjanic od dwóch sezonów strasznie cieniuje. Kiedyś go chciałem w Barcelonie, ale teraz wydaję się że jest już trochę za późno.
1
@kuz Pjanic to dobry transfer? XDD
0
@kewin Fati 78. Gdzieś widziałem jego kartę.
0
Richarlison jaka soda w "jej wysokość"
0
@PatrychoO Ten Coutinho na ŚPO może być mega grywalny
0
@Bykunn Werni spoko, Kai słabiutko
0
Ale bramka. Identyczna do tej Kompanego dająca Mistrzostwo Anglii City.
0
@korzeń1 3,20 bo też parzyłem. Dla mnie to był kurs nie warty grania.
0
@Kz1234 Do kogo?
0
@DaPi 1.Griezmann,Coutinho,Pogba
2.No tu można wymieniać sporo m.in Lewy, KDB, Salah,Mane,Fabinho,Casemiro
0
@budel17 Tak samo szybko jak wczoraj miała wygrać Azarenka po 6-1 w pierwszym secie?
0
@itmustbejoke Liverpool 2019 i 2014