1

Ale spam na głównym koncie Barcelony pod listą powołanych " Where is Puig?"
Chyba nie tylko na La Rambli widzieli dobrą grę Rysia.

0

@l0Messini Z tą posturą przedszkolaka przestawiał gościa z postosturą dzika.

18

A taki dobry był ten Koeman... Zawsze na klatce dzień dobry mówił.

4

Pjanic, Busquets, Alena to konkurencja? XDD Konkurencja to jest Liverpoolu, City czy Bayernie

0

To jak jest w końcu lepiej jest mieć Busquetsa który na treningach prezentuję poziom jak za dawnych lat, ale "czasami" zdarzają mu się słabsze mecze czy Puiga który na treningach jest fatalny ale w meczach jest jednym z najlepszych?

0

@Adamski69 Nie no do tego finału to najpierw trzeba dojść :D

2

Gość który był za słaby na Betis dostaję szansę, a chłopak który po przerwie na pandemię był jednym z trzech najlepszych naszych zawodników zostaję odstawiony na boczny tor. To tylko pokazuję w którym my miejscu jesteśmy.

1

@matirix20 Zazdroszczę fantazji

8

Nie rozumiem takiego pisania, że "nie wiadomo jak chłopak spisuję się na treningach". Co to ma do rzeczy jak w meczach prezentuje zawsze solidny poziom. Gdyby było odwrotnie to okej, ale rozumowanie że gość prezentuję się słabo na treningach dla tego nie gra to dla mnie bzdrura.

6

@FranzMaurer Na piwno XD

2

@barcelonaLM Wystarczy że wiemy jak spisuje się w meczach. Wolałbym żeby zawodnik grał lepiej w meczach niż prezentował się na treningach.

4

Chłopak który ma największą wolę zwycięstwa w zespole znowu zostaję odstawiony na drugi plan. Pozytyw jest jednak taki że dzisiaj znowu będziemy mogli zobaczyć takich walczaków w środku pola jak Busquets czy Alena.

1

@BarcaInfo Trzymajta mnie

0

I cyk bariera 1000 pękła

0

@AdiKingu96 Oho nie oglądałem dzisiaj Lyonu, ale czyżby Depay zagrał dzisiaj kaszanę?

1

Bye Bartomeu Bye, Bye Bartomeu

5

"Michał Kwiatkowskiiii i koniec programu"

1

@GadulkiGembulki "Na lewej czasamo Jordi Alba, a czasami Jordi Alba" XDD

0

@kuz No oby tak było, ale nie nastawiam się na zbyt wiele. Pjanic od dwóch sezonów strasznie cieniuje. Kiedyś go chciałem w Barcelonie, ale teraz wydaję się że jest już trochę za późno.

1

@kuz Pjanic to dobry transfer? XDD

0

@kewin Fati 78. Gdzieś widziałem jego kartę.

0

Richarlison jaka soda w "jej wysokość"

0

@PatrychoO Ten Coutinho na ŚPO może być mega grywalny

0

@Bykunn Werni spoko, Kai słabiutko

0

Ale bramka. Identyczna do tej Kompanego dająca Mistrzostwo Anglii City.

0

@korzeń1 3,20 bo też parzyłem. Dla mnie to był kurs nie warty grania.

0

@Kz1234 Do kogo?

0

@DaPi 1.Griezmann,Coutinho,Pogba
2.No tu można wymieniać sporo m.in Lewy, KDB, Salah,Mane,Fabinho,Casemiro

0

@budel17 Tak samo szybko jak wczoraj miała wygrać Azarenka po 6-1 w pierwszym secie?

0

@itmustbejoke Liverpool 2019 i 2014

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?