kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stopa komentuje można oglądać
5
@KapiFCB Tam cała drużyna zagrała kaszanę, myśleli że mecz sam się wygra ale prawda.
1
@Encore Na tą chwilę Osaka,ale myślę że Andreescu jak wróci to to się zmieni.
41
Dwa lata oglądamy Puiga w Barcelonie i chyba przez te dwa lata gdy dostawał szanse zawsze ją wykorzystywał. Przez te dwa lata chłopak nie zagrał chyba złego spotkania, a nadal jest tylko rezerwowym.
0
Osaka czy Azarenka?
0
@DonMatteo901 Kto w ogóle bierze pod uwagę Pjanicia do once de gala
0
@Chakalaka Żużelek, ale na nudne klepanie też zerknę
0
Komentarz usunięty
0
@sQubany11 Kto to kuwa je :D
1
Komentarz usunięty
0
@sQubany11 Usuń lepiej bo zaraz zostaniesz zlinczowany że nie znasz Dauglasinho. Legenda Barcelony, bez niego nie byłoby trypletu.
0
@Chakalaka I 4 runda GP w Gorzowie
2
Widzę Busquets przejmuje pałeczkę tych którzy byli obiektem kpin w ostatnich latach w Barcelonie. Jak to wyglądało w poprzednich latach?
13/14 S.Roberto
14/15 Douglas
15/16 D.Alves
16/17 A.Gomes
17/18 Wielki Ernesto
18/19 Rakitic
19/20 Suarez
20/21 Busquets?
2
@Szpenser Widziałem i byłem pod wrażeniem. Gość robi robotę w obronie, ale i z przodu jest bardzo groźny.
1
@Prezes_sycylijczyk Thiem 3-1
Osaka 1-2 Azarenka
6
Też macie tak, że jak oglądanie teraz filmiki z treningu boicie się że Dembele źle stanie na tych poduszkach?
0
@kuz Mam nadzieję że z tym "super transferem" to Ty nie na poważnie
1
@olikwierk10 Ile czekałeś na zabieg?
0
@Ghotti Ale Busi ma łapy
0
@IronSanHybrid Bardzo ładna trzeba przyznać
0
@Hasszz Dla Ciebie
1
@kiper09 Coutinho grzał ławę w Bayernie bo Flick nie wiązał z nim przyszłości. Lepiej postawić na swoich niż gracza innego zespołu.
1
Fajny tekst o Fatim na Sport.pl
0
@abram3k Miejmy nadzieję że do maja całkowicie otworzą stadiony
0
Dajta grać Nole. To nie było mocne uderzenie
0
@DanielVeB Aparat w nim to 48 mpx tak?
0
Który telefon polecacie do 1500zł? Podstawa to wytrzymała bateria i dobry aparat.
0
@Coutinho007 Garcia sam powiedział że odejdzie dopiero po następnym sezonie. PO to naprawdę duży problem.
0
Tak sobie myślę sprowadzamy pomocników i napastników a w obronie pozostanie bez zmian. A przypominam dostaliśmy 8 bramek od Bayernu.
0
@l0Messini Suarez trenuje czy nie, bo nie widać go na filmiku?