0

Stopa komentuje można oglądać

5

@KapiFCB Tam cała drużyna zagrała kaszanę, myśleli że mecz sam się wygra ale prawda.

1

@Encore Na tą chwilę Osaka,ale myślę że Andreescu jak wróci to to się zmieni.

41

Dwa lata oglądamy Puiga w Barcelonie i chyba przez te dwa lata gdy dostawał szanse zawsze ją wykorzystywał. Przez te dwa lata chłopak nie zagrał chyba złego spotkania, a nadal jest tylko rezerwowym.

0

Osaka czy Azarenka?

0

@DonMatteo901 Kto w ogóle bierze pod uwagę Pjanicia do once de gala

0

@Chakalaka Żużelek, ale na nudne klepanie też zerknę

0

Komentarz usunięty

0

@sQubany11 Kto to kuwa je :D

1

Komentarz usunięty

0

@sQubany11 Usuń lepiej bo zaraz zostaniesz zlinczowany że nie znasz Dauglasinho. Legenda Barcelony, bez niego nie byłoby trypletu.

0

@Chakalaka I 4 runda GP w Gorzowie

2

Widzę Busquets przejmuje pałeczkę tych którzy byli obiektem kpin w ostatnich latach w Barcelonie. Jak to wyglądało w poprzednich latach?
13/14 S.Roberto
14/15 Douglas
15/16 D.Alves
16/17 A.Gomes
17/18 Wielki Ernesto
18/19 Rakitic
19/20 Suarez
20/21 Busquets?

2

@Szpenser Widziałem i byłem pod wrażeniem. Gość robi robotę w obronie, ale i z przodu jest bardzo groźny.

1

@Prezes_sycylijczyk Thiem 3-1
Osaka 1-2 Azarenka

6

Też macie tak, że jak oglądanie teraz filmiki z treningu boicie się że Dembele źle stanie na tych poduszkach?

0

@kuz Mam nadzieję że z tym "super transferem" to Ty nie na poważnie

1

@olikwierk10 Ile czekałeś na zabieg?

0

@Ghotti Ale Busi ma łapy

0

@IronSanHybrid Bardzo ładna trzeba przyznać

0

@Hasszz Dla Ciebie

1

@kiper09 Coutinho grzał ławę w Bayernie bo Flick nie wiązał z nim przyszłości. Lepiej postawić na swoich niż gracza innego zespołu.

1

Fajny tekst o Fatim na Sport.pl

0

@abram3k Miejmy nadzieję że do maja całkowicie otworzą stadiony

0

Dajta grać Nole. To nie było mocne uderzenie

0

@DanielVeB Aparat w nim to 48 mpx tak?

0

Który telefon polecacie do 1500zł? Podstawa to wytrzymała bateria i dobry aparat.

0

@Coutinho007 Garcia sam powiedział że odejdzie dopiero po następnym sezonie. PO to naprawdę duży problem.

0

Tak sobie myślę sprowadzamy pomocników i napastników a w obronie pozostanie bez zmian. A przypominam dostaliśmy 8 bramek od Bayernu.

0

@l0Messini Suarez trenuje czy nie, bo nie widać go na filmiku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?