kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Ale miał te wolce.
6
@Kuczek Rakiticia nawet nikt nie pożegnał to jaki z niego amigos?
0
@itmustbejoke Oj tak, nie wiem czy ktoś kiedyś dokonał podobnego wyczynu. 4 bramki i 3 asysty w jednym meczu
0
Najlepsze mecze Suareza w Barcelonie?
2
O której to pożegnanie Suareza dzisiaj?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kvothe07 Lepsze z Fasolą było
3
@Ghotti Barcelona codziennie niskie ceny
3
Jaja
7
W sumie chyba nie ma i nie było takiego zawodnika który tak strzelał bramki nożycami. Ileż nam takich pięknych bramek Luis zafundował. Ależ będę za nim tęsknił. Najlepsza 9 w historii Barcelony.
0
@BarcaInfo Piłkarz przez duże P
3
@teacherakademicki czyżby 1 osoba zarażona na LaRambli?
Zdrówka życzę
0
Ehh i już od początku sezonu musimy gonić
3
Jednego amigosa mniej
2
@Thomas99PL Przed chwilą Pirlo fenomenalnym podaniem obsłużył Del Piero. Genialny pomocnik.
0
@Barca1992 Ten Lenglet wczoraj był najsłabszy z całej obrony
0
@eosz Bo my tydzień dłużej byliśmy w LM
14
Na moje Riki w innym klubie nie będzie się tak prezentował jak w Barcelonie. Chłopak dałby się pokroić za Barcelonę. Dawno nie widziałem w Barcelonie zawodnika z taką chęcią zwycięstwa i rywalizacji. Widać że kocha tą drużynę i jest jej oddany. Jakoś sobie nie wyobrażam że pójdzie gdzie indziej i będzie tak samo zaangażowany i oddany drużynie.
26
@BarcaInfo i teras wyobraźmy sobie takiego Busquetsa goniącego Hallanda
18
@Tomo1989 Chłopak który ambicją bije wszystkich naszych zawodników nie ma miejsca w składzie. Dokąd ty podążasz Barcelono?
0
@BarcaInfo Za tydzień będzie że nie widzi go w zespole
0
@don'T.R.I.P.e Wysoki pressing? Gdzie?
1
Podanie Lengleta kryminał
3
Widać once de gala wybrana. Martwi w niej ten widok Busquetsa.
4
@Hushovt Myślałem że bardziej ironicznego komentarza nie da się napisać
1
James co piłę zagrał
4
@MaTt_BarcaFan Puig za młody, fatalnie wygląda na treningach i ma sylwetkę przedszkolaka. Alena to jego przeciwieństwo.
0
@tomcias10 Dla mnie żaden nie jest lepszy od Puiga. Nawet ten hajpowany w kosmos De Jong nie przekonał mnie na tyle by uważać że jest inaczej.
2
@Coutinho007 Koeman - "Potrzymaj mi piwo"
0
@tomcias10 A wymień tych 4 zawodników na ŚPD