1

Świątek jeśli wygra z Halep prawdopodobnie zagra z Trevisan,159 na świecie. Jest wielka szansa na półfinał. Niech tylko zamknie ten mecz.

3

I te "jaaaaaazddaaa" Igi

0

Przełamanie w drugim secie. Brawo Iga

1

Brawo brawo brawo Iga. Co gra to nie mam pytań. Oby to utrzymała w drugim secie i będzie wielki sukces.

0

Tenis czy Żużel?

0

Ależ Iga świetnie gra. Przyszły numer jeden.

0

@mekston A nie z Janowskim, Frickiem i Vaculikiem?

0

Dwóch zawodników z 9 punktami odpada z turnieju.

0

@Janiama 2 trójki ma

0

Brawo Bartek. Jest półfinał

2

@nammah Byś się zesrał jakbyś tylko usiadł na belce.

0

@ArterkHD Zależy których

0

@BarcaInfo W końcu pozytywny występ

0

Ale przyjemnie się oglądało mecz Świątek dzisiaj. I to nie tylko ze względu na świetną grę Igi.

0

@BarcaInfo MVP o Puchar Gampera, MVP meczu z Celtą. Filipek nasz wrócił.

0

"0 punktów z Villarealem, 0 punktów z Celtą" Jak to dalej szło?

1

Powodzenia Deścik. Oby był lepszy od Semedo.

1

@olikwierk10 czekaj czekaj

0

@Transu96 O kolega z Xboxa tak? Może masz jakieś drugie nieużyteczne konto z rynkiem?

0

No i tak jak myślałem. Dostęp do webb appa jest. Paczki otworzone, Kroos wyleciał, ale rynek tranferowy niedostępny. Może ma ktoś drugie konto z aktywnym rynkiem na XO i użyczy do premiery, żebym co nieco pohandlował?

1

@LuisSalvano Będzie można posłuchać dobrego duetu komentatorkiego.

8

Barca-Sevilla na Canal Sport. Pięknie

1

Na świniaka zawsze można liczyć

0

Też tyle czekaliście na ten kod bezpieczeństwa żeby na webb appa wejść?

0

Jest już web app?

0

@Ghotti W jaki sposób handlujesz kontami?

1

@Rewolucja123 Fajnie jakby FDJ w końcu usiadł na ławce. Mam nadzieję że podziałałoby to na niego motywująco bo teraz wygląda na takiego co jest pewny że ten pierwszy skład mu się należy i nie musi nic udowadniać.

2

@Rewolucja123 O ktoś zauważył to co ja. Sam o tym pisałem pod ocenami, 5,5 dla De Jonga to zdecydowanie za dużo za ten mecz. Swoją drogą bardzo fajna analiza gdy Holendra.

7

@robsesh Chłop przez 3 sezony zagrał u nas może z 50 meczu i ciągle wmawiamy sobie że to jest ten sezon kiedy ominą go kontuzje. A jak już złapię to wielki płacz. To jest ostatni dzwonek żeby go sprzedać za duże pieniądze bo za rok będzie z nim jak z Umttitim. Żeby nie było bardzo lubię Osmanka.

1

@Bartek22 no właśnie Fati ma lepszy drybling, Dembele bazuję tylko na swojej szybkości co powoduję że może minąć przeciwnika. Sam drybling ma lepszy Ansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?