kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świątek jeśli wygra z Halep prawdopodobnie zagra z Trevisan,159 na świecie. Jest wielka szansa na półfinał. Niech tylko zamknie ten mecz.
3
I te "jaaaaaazddaaa" Igi
0
Przełamanie w drugim secie. Brawo Iga
1
Brawo brawo brawo Iga. Co gra to nie mam pytań. Oby to utrzymała w drugim secie i będzie wielki sukces.
0
Tenis czy Żużel?
0
Ależ Iga świetnie gra. Przyszły numer jeden.
0
@mekston A nie z Janowskim, Frickiem i Vaculikiem?
0
Dwóch zawodników z 9 punktami odpada z turnieju.
0
@Janiama 2 trójki ma
0
Brawo Bartek. Jest półfinał
2
@nammah Byś się zesrał jakbyś tylko usiadł na belce.
0
@ArterkHD Zależy których
0
@BarcaInfo W końcu pozytywny występ
0
Ale przyjemnie się oglądało mecz Świątek dzisiaj. I to nie tylko ze względu na świetną grę Igi.
0
@BarcaInfo MVP o Puchar Gampera, MVP meczu z Celtą. Filipek nasz wrócił.
0
"0 punktów z Villarealem, 0 punktów z Celtą" Jak to dalej szło?
1
Powodzenia Deścik. Oby był lepszy od Semedo.
1
@olikwierk10 czekaj czekaj
0
@Transu96 O kolega z Xboxa tak? Może masz jakieś drugie nieużyteczne konto z rynkiem?
0
No i tak jak myślałem. Dostęp do webb appa jest. Paczki otworzone, Kroos wyleciał, ale rynek tranferowy niedostępny. Może ma ktoś drugie konto z aktywnym rynkiem na XO i użyczy do premiery, żebym co nieco pohandlował?
1
@LuisSalvano Będzie można posłuchać dobrego duetu komentatorkiego.
8
Barca-Sevilla na Canal Sport. Pięknie
1
Na świniaka zawsze można liczyć
0
Też tyle czekaliście na ten kod bezpieczeństwa żeby na webb appa wejść?
0
Jest już web app?
0
@Ghotti W jaki sposób handlujesz kontami?
1
@Rewolucja123 Fajnie jakby FDJ w końcu usiadł na ławce. Mam nadzieję że podziałałoby to na niego motywująco bo teraz wygląda na takiego co jest pewny że ten pierwszy skład mu się należy i nie musi nic udowadniać.
2
@Rewolucja123 O ktoś zauważył to co ja. Sam o tym pisałem pod ocenami, 5,5 dla De Jonga to zdecydowanie za dużo za ten mecz. Swoją drogą bardzo fajna analiza gdy Holendra.
7
@robsesh Chłop przez 3 sezony zagrał u nas może z 50 meczu i ciągle wmawiamy sobie że to jest ten sezon kiedy ominą go kontuzje. A jak już złapię to wielki płacz. To jest ostatni dzwonek żeby go sprzedać za duże pieniądze bo za rok będzie z nim jak z Umttitim. Żeby nie było bardzo lubię Osmanka.
1
@Bartek22 no właśnie Fati ma lepszy drybling, Dembele bazuję tylko na swojej szybkości co powoduję że może minąć przeciwnika. Sam drybling ma lepszy Ansu.