kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mr8lack Na moje mocno naciągany
0
Można wyłączyć.
0
@MarioVeB! Niech lepiej zostanie tym prezydentem Warszawy i na tym się skupił
0
@sokot Ale jest Lukasinho
1
@elplacek44 XDD
0
@Bykunn Wszyscy od Biedronia i Kosiniaka zagłosują na Rafała?
0
@MESSIah16 No to po 1% lub 1,5 % od nich. Dalej to nie wychodzi więcej niż 47%.
0
@MESSIah16 Chodzi mi o to że Rafał miał 31 procent w 1 turze. Dajmy na to że 10% idzie od Hołowni, max 3% od Bosaka a gdzie reszta? Trzaskowski będzie miał maks 47/46%
0
@MESSIah16 Nie wiem skąd Trzaskowski ma tyle procent
0
@haryveb944 ja również odpadam
0
@AmigoBlancos Jest Vazquez jest szansa na stratę punktów
0
@macio_944 widziałem w sondażach że wyszedł na prowadzenie.
0
Trzaskowski to wygra. Ale będą jaja.
0
@damianex10 Chyba dam na remis na live bo chyba serio wizjoner
0
Ile bym dał żeby zawodnicy Barcelony tak pędzili do kontry tak jak przed chwilą United.
0
Fajny ten karny dla United. Kryminał.
0
Fajnie że jest Puig. Liczę na kolejny dobry występ...
0
@Chakalaka Oj tam. Może jest mieszkańcem Końskich
0
"Rafał cykor" w Końskich*
0
Jedyny plus tej debaty na TVP to ta czarnulka.
3
Na bank dziadka interesuje adopcja dzieci przez pary homoseksualne.
0
@kiper09 i Komorowski z PO. O to to.
2
@PieN No i git.
0
@itmustbejoke Osobiście na Neymarka
0
@Encore Arjen.
2
@Coutinho007 Oczywiście że Coutinho. Jamesa w formie to pamiętam tylko z sezonu w Monaco i mundialu w Brazylii.
9
Jeden pozytyw po dzisiejszym wieczorze.
City w rewanżu zje Real.
0
@Jaca27 Po remisie z Atleti sezon się skończył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore No to na pewno, ale w stosunku goli do minut to chyba u Lewego lepiej to wygląda na tą chwilę. Bo tam była jeszcze kontuzja u Roberta.