1

@Mr8lack Na moje mocno naciągany

0

Można wyłączyć.

0

@MarioVeB! Niech lepiej zostanie tym prezydentem Warszawy i na tym się skupił

0

@sokot Ale jest Lukasinho

1

0

@Bykunn Wszyscy od Biedronia i Kosiniaka zagłosują na Rafała?

0

@MESSIah16 No to po 1% lub 1,5 % od nich. Dalej to nie wychodzi więcej niż 47%.

0

@MESSIah16 Chodzi mi o to że Rafał miał 31 procent w 1 turze. Dajmy na to że 10% idzie od Hołowni, max 3% od Bosaka a gdzie reszta? Trzaskowski będzie miał maks 47/46%

0

@MESSIah16 Nie wiem skąd Trzaskowski ma tyle procent

0

@haryveb944 ja również odpadam

0

@AmigoBlancos Jest Vazquez jest szansa na stratę punktów

0

@macio_944 widziałem w sondażach że wyszedł na prowadzenie.

0

Trzaskowski to wygra. Ale będą jaja.

0

@damianex10 Chyba dam na remis na live bo chyba serio wizjoner

0

Ile bym dał żeby zawodnicy Barcelony tak pędzili do kontry tak jak przed chwilą United.

0

Fajny ten karny dla United. Kryminał.

0

Fajnie że jest Puig. Liczę na kolejny dobry występ...

0

@Chakalaka Oj tam. Może jest mieszkańcem Końskich

0

"Rafał cykor" w Końskich*

0

Jedyny plus tej debaty na TVP to ta czarnulka.

3

Na bank dziadka interesuje adopcja dzieci przez pary homoseksualne.

0

@kiper09 i Komorowski z PO. O to to.

2

@PieN No i git.

0

@itmustbejoke Osobiście na Neymarka

0

@Encore Arjen.

2

@Coutinho007 Oczywiście że Coutinho. Jamesa w formie to pamiętam tylko z sezonu w Monaco i mundialu w Brazylii.

9

Jeden pozytyw po dzisiejszym wieczorze.
City w rewanżu zje Real.

0

@Jaca27 Po remisie z Atleti sezon się skończył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore No to na pewno, ale w stosunku goli do minut to chyba u Lewego lepiej to wygląda na tą chwilę. Bo tam była jeszcze kontuzja u Roberta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?