4

@DanielOOL Na moje na tą chwilę De Jong powinien usiąść. Busi-Rakitic-Puig tak to powinno wyglądać.

4

@Danny Gaucho Trochę przypomina ta akcja rajd Ronaldinho z 2005 roku z Realem.

1

Ribery dalej to ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@filipsemeniuk10 Przyzwoicie

0

@Veb1233 Taki talencik wypuszczają? Trochę jestem zdziwiony.

0

@tbas No po tej przerwie naprawdę widać że coś ruszyło. Obrona wygląda dobrze, pressing jest dużo lepszy, wprowadzamy po mału młodych którzy dają jakość. Chcę się to oglądać.

12

@BarcaInfo Nie zgodzę się że jest regres. Mi osobiście przyjemniej ogląda się tą Barceloną niż tą Valverde.

2

@mekston Na moje faul. Niepotrzebny wślizg Pique

0

@kuz Na moje powinno być przekazuje Mendeza Rakiticiowi a Umtiti gaz do tyłu za Yokuslu.

1

Nie ma co płakać. Na razie wygodnie zasiadamy na fotelu lidera.

0

Ja dalej wierzę w mistrza. Dopóki Real nie wywiezie z San Mames punktów, a będą tylko dwa punkty straty trzeba mieć nadzieję.

2

Jedno co mnie zszokowało w pierwszej połowie to sytuacja Messiego. Przecież on takie sytuacje kończy 9/10. A tak poza tym to nie ma co się do czego przyczepić.

1

@masq Haha no to dostałeś odpowiedzi od typowych wyborców PO :D

1

@Mario96w W pierwszej turze możesz głosować. Nic się nie stanie.

1

@Kapitan hawk Jarosław Kaczyński jak zwykle w punkt :D

0

@mikiiki Bosak - 1 tura, w drugiej jeśli pójdę, a będzie w niej Trzaskowski i Duda to niestety będę musiał postawić krzyżyk obok urzędujego prezydenta.

1

@Mesi12 Wiadomo upały i w ogóle, ale jednak wolałbym raczej w butach pójść na wybory.

1

@Kwiatek67 Wybrałem te z największą ilością poparcia

4

Kilka wypowiedzi kibiców Juve na ich stronie o wymianie Arthur-Pjanic

"Powiem tak. Gorzej jak Pjanić wyglądać nie będzie. Miralem już od 2 sezonów prezentuje zniżkę formy, a w tym to już całkiem mu się nie chce. Nie ma z Niego wielkiego pożytku. Chłop się wypalił. Szanuję go za to co dla Nas zrobił, bo przez większość czasu prezentował się bardzo dobrze, ale nadszedł czas się pożegnać. Musi szukać nowych wyzwań. Co do Arthura to myślę, że należy mu dać szansę. U Nas z Naszym środkiem pomocy powinien dużo grać. Może się rozwinie i będziemy mieli z Niego duży pożytek. Już na wstępie moim zdaniem jest dużo lepszy od Rabiota. Dajmy mu szansę. Nie ma nic do stracenia"

"Gorzej niż Pjanic nie będzie. Dodatkowo pozbywamy się 30 latka który od 2 sezonów cofa się w rozwoju, nie potrafi podnieść głowy,rozejrzeć się i zagrać do przodu. Arthur tez nie jest super, ale w tej wymianie to Barca wychodzi na leszczy."

"Mega dobry transfer z naszej strony, na Pjanicia już patrzeć nie umiałem"

"Czy jest jakiś klub prowadzący w ostatnich latach gorszą politykę transferową od Barcelony? Oni chyba ostatni raz Pjanicia w grze widzieli 3 lata temu zgadzając się na taki transfer."

0

Kowal wczoraj w La Liga Bonita powiedział że Barcelona będzie chciała uratować Espanyol przed spadkiem?

13

@Macostek56 Za to że z nami grają jak o życie, często bardzo ostro a przychodzi mecz z Realem i rozkładają przed nimi nogi

6

Przy Ter Stegenie należy wpomnieć o fatalnym wyjściu do dośrodkowania gdzie Raul Garcia powinien skierować piłkę do bramki.

1

Edinson Cavani pożegna się z PSG po wygaśnięciu kontraktu, który ma ważny do 30 czerwca. Urugwajski napastnik na brak ofert narzekać nie może, a najnowsza jest wręcz sensacyjna. 33-latek jest bliski zostania nowym piłkarzem FC Barcelony - donosi "Sky Sport Italia".

Po naszym zarządzie można się wszystkiego spodziewać.

2

@MesQueUnClub96 Borussia,Bayern

2

Bartomeu ciągnie nasz klub na dno.

14

@BarcaInfo Mogli się bardziej postarać. W dwie minuty pokazują cały czas te same dwie akcje.

1

@socha "Oczywiście że powinni być karani, chyba że ta osoba wybiegła na drogę to inna sprawa. Zależy jak na to patrzeć" Tak w skrócie

8

Dzisiaj w hejt parku z Żółtkiem padło pytanie "Co z ludźmi którzy pątrącili jakąś osobę na pasach, a dalej są bezkarni? Czy są ludzie równi i równiejsi?" Wydaję mi się że pytający pomylił odwagę z odważnikiem bo chyba można się domyśleć co lub kogo miał na myśli.

9

@jeyx77x Z tego co pamiętam to nie można było grać po 90 minut jednego dnia w dwóch spotkaniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?