1

@arraco Xavi zrobi z niego kogoś takiego jak zrobił z Iniestą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Chcę tylko przypomnieć że Iniesta w wieku 20 lat także grał ogony. Don Andres jednak błyskawicznie się rozwijał i już w wieku 23 lat był bardzo ważnym ogniwem Barcelony. Następne 3 lata będą bardzo ważne dla Rikiego. Oby tylko otrzymywał sporo szans od Setiena, a będzie dobrze.

0

@Hushovt Haha, no tak zapomniałem o Crackiticiu :D

16

Dużo bardziej wolałbym mieć w tej chwili Coutinho (zdrowego) zamiast Griezmanna. Podzielacie moją opinię?

0

Pamiętam jak jeszcze niedawno pisaliśmy. Arthur, De Jong, Puig to nasza pomoc na przyszłość. To jak, kto za tego Arthura?

0

@Hawajczyk Na początku sezonu też to robił, dopiero póżniej zgasł.

2

Też macie zawał jak Vidal stara się przyjąć pilkę na własnej połowie? Takie deja vu z Pinto.

0

@BarcaInfo Nie tylko to nam dali nie tylko to.

0

Siedzimy, oglądamy, ziewamy coś tam się ożywimy jak Messi dostanie piłkę i tak jest co mecz. Tak było i dzisiaj do momentu gdy na boisku pojawiło się dwóch, utalentowanych młodych chłopaków którzy sprawili że mecz od razu jakoś przyjemniej się oglądało. O to chodzi, my kibice chcemy czerpać radość z oglądania ukochanej drużyny, a Puig i Fati nam to gwarantują. Więcej minut dla tych chłopaków nawet kosztem mistrzostwa.

0

@jedrek7000 Ale Rakiticia to Ty szanuj :D

0

@tbas Był taki okres że grał fatalnie np. pierwsze mecze poprzedniego sezonu

21

Gdyby każdy tak się starał jak Puig nie miałbym żadnych pretensji czy to o wynik jeśli jest niekorzystny czy to o grę. Więcej minut dla tego chłopaka Setien, więcej.

2

Wyczuwam dzisiaj hattrick Arthura i gładkie 3-0

0

@DanielOOL Może Eleven wolało mecz Realu z Getafe :D

1

@macio_944 Dwie miesiące temu Duda był najgorszym kandydatem, teraz jednak PO zmieniło kandydata który ma duże szanse by wygrać a jest równie słabym jak nawet nie gorszym kandydatem od Dudka. Dlatego pewnie ludzie chcą żeby już został ten Andrzejek byle nie wygrał Rafał.

0

@MESSIah16 Puyol, Maldini

1

Foden to będzie prze piłkarz.

0

Był już kiedyś taki sezon gdzie Barcelona w obu meczach ligowych z Realem nie strzeliła bramki?

1

@Kapitan hawk Po co tak długo czekać? Mallorca już pokaże im miejsce w szeregu.

1

@arraco Pamiętam jak Messi z Medelem dostali po czerwonej kartce za zwykłe przepychanki. Wtedy to było kuriozum i tutaj też by było to samo.

15

@BarcaInfo Owszem, ale Messi nie jest od wymierzania sprawiedliwości na boisku.

0

@LuisSalvano Niech wymienia jak chce

0

@MESSIah16 Wymień mecze Realu które wygrali dzięki decyzjom sędziów.

0

@Kamiloza91 Po Espanyolu to się najmniej spodziewam że urwą im punkty. Grają słabo do tego jeszcze ich atak wygląda fatalnie, akcje są wolne nie mają czym zaskoczyć. No, a druga sprawa to wiadomo.

0

@itmustbejoke Żeby zasłużyć na 6 trzeba się uczyć, a nie mieć wywalone jaja. Pasuje nam 5 okej, nie staramy się o lepszą ocenę. Starczy nam to co mamy. Tak to wyglądało w meczu z Sevillą (i nie tylko) dlatego nie zasługujemy na mistrza. Chodzi mi tylko o to kto bardziej zasługuje na mistrza o nic innego.

2

Nie ma co patrzeć na sędziów. Trzeba niestety przyznać że Real na tą chwilę bardziej zasługuję na to 1 miejsce. W wielu meczach w których miał niekorzystmy wynik do końca walczył o zmianę rezultatu tłamsząc rywali w ostatnich minutach. My zaś po deklaracjach że każdy mecz jest finałem w meczu z Sevillą pod koniec spotkania wyglądaliśmy tak jakby ten remis nas satysfakcjonował. Realowi bardziej zależy na tym tytule i chcę się mylić ale na 99% go w tym sezonie zgarnie.

0

@bartoszekkk Tak, bardzo duże prawdopodobieństwo że powtórzą mecz

0

Jedyna nadzieja w Bilbao. Będę zszokowany jeśli ktoś inny zabierze im punkty.

2

Kibice na stronie Realu również uważają że skandalem jest nie uznanie bramki dla Sosiedad. Ciekawe jakby to by było u nas przy takiej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?