kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Trzaskowski dla Was już wygrał tą debatę.
3
My naprawdę go kupiliśmy. My naprawdę kupiliśmy Pjanicia za 60 mln. Truskawka na torcie rządów Bartomeu, bo wątpie że wpadnie na coś jeszcze głupszego.
4
@Chakalaka Rafał na pewno spełni.
1
@barcelonaLM Głos rozsądku :D
0
@Chwytliwy gdyby Trzaskowski kandydował od początku to by była inna bajka. A tak wygląda na to że opozycja zmianą Kidawy na Trzaskowskiego sama strzeliła sobie w kolano. No ale na ostateczne wnioski przyjdzie jeszcze czas po drugiej turze.
3
@Arkon By się nie martwili gdyby władzę przejął bezpartyjny prezydent. Jestem pewny że gdyby nie wymiana Kidawy na Trzaskowskiego, Hołownia wygrałby w drugiej turze z Dudą
11
Kilka słów od Szymona Hołowni: "Platforma popełniła straszny błąd decydując się by nie poprzeć obywatelskiego kandydata, który miał większe szansę wygrania z PAD. Zachowała się jak ktoś kto całym swoim wielkim instytucjonalnym ciałem blokuje dzwi podczas kiedy jedzie pogotowie po to by ratować pacjenta. Teraz będzie ojej ojej pomóżcie nam bo zaraz Duda wygra, ojej ojej teraz musicie nam wszyscy pomóc. I będzie branie nas na szantaż że jak nam nie pomożecie to nie jesteście patriotami."
Zgadzam się, Szymon miał większe szanse na wygraną. Nie wiadomo co by było gdyby nie doszło do wymiany Kidawy. Teraz platforma niech się martwi.
6
@Barca_Big_Moment Oho wódz przemówił.
0
@rado_Barca Brawo. Tylko PO!
0
@Konradomoreno Śmieję się jak ludzie takie coś dodają na swoich profilach na fb. Nie tylko PIS będzie.
0
@VenoM No i dobrze
0
Nasz kumpel sędziuje. Będzie ciekawie.
5
Nigdy bym się nie spodziewał że napiszę te dwie rzeczy. Vamos Espanyol, Vamos Duda.
25
Chłop dołączył miesiąc przed wyborami do wyścigu o prezydenturę. Przedstawił swój program 3 dni przed wyborami i ma ponad 30% Chory kraj.
3
@owczar0005 #bylenieRafał
0
@Bobo25 a na Trzaskowskiego masz? Przecież to to samo. Lepiej znów sobie odpuścić.
0
@neutrealnykibic @nitey Nie, lepiej głosować na Trzaskowskiego.
0
@Encore Było takie głosowanie. Bosak by wygrał z dużą przewagą
18
Liczyłem że Bosak będzie miał ciut lepszy wynik no ale cóż. W drugiej turze na Andrzeja byle Rafał nie wygrał.
6
@Bobo25 Oby Duda wygrał, nie wierzę że to piszę
0
@mextexperu XDDDD
102
Super PIS i PO ponad 70%. Brawo Polacy. Widać że chcecie zmiany. Dramat.
4
Za pół godziny Rambla wybuchnie
0
@Mns21 Teraz wygra ktoś z Bayernu
1
Nie wiem czy iść na bosaka na wybory czy jednal ubrać buty. Wy ubieracie jakieś obuwie? U mnie taki skwar że się zastanawiam.
1
Potrafią jednak skorzystać z Varu we Włoszech
1
@Nicko A Messich najlepsza
1
Myślałem że u nas z Varem są problemy, ale to co teraz widzę we Włoszech to przebija LaLige. Dwa poważne błędy arbitra dzisiaj w meczu Lazio-Fiorentina.
0
@Hushovt Żeby powiedzieć że Puig jest wygranym tego sezonu to chyba jeszcze powiedzenie na wyrost.
Przegranym tego sezonu:Griezmann, De Jong,Arthur, Umtiti, Dembele
Wygrani: Fati, Semedo, Rakitic
2
@kerouac Sędzia dobrze prowadził zawody no może poza tą sytuacją Fatiego z drugiej połowy. Tam były podstawy do 11.