2

Nie ma co patrzeć na sędziów. Trzeba niestety przyznać że Real na tą chwilę bardziej zasługuję na to 1 miejsce. W wielu meczach w których miał niekorzystmy wynik do końca walczył o zmianę rezultatu tłamsząc rywali w ostatnich minutach. My zaś po deklaracjach że każdy mecz jest finałem w meczu z Sevillą pod koniec spotkania wyglądaliśmy tak jakby ten remis nas satysfakcjonował. Realowi bardziej zależy na tym tytule i chcę się mylić ale na 99% go w tym sezonie zgarnie.

0

@bartoszekkk Tak, bardzo duże prawdopodobieństwo że powtórzą mecz

0

Jedyna nadzieja w Bilbao. Będę zszokowany jeśli ktoś inny zabierze im punkty.

2

Kibice na stronie Realu również uważają że skandalem jest nie uznanie bramki dla Sosiedad. Ciekawe jakby to by było u nas przy takiej sytuacji.

0

Sosiedad jeszcze sztycha nie zrobił w tym meczu. Raczej pozamiatanane. Można iść spać bo rano trzeba wstać.

2

@kerouac Oby takiego wpisu nie było dzisiaj tutaj

1

@FCMichalo super, bierzmy go

0

@cules100pro Canalsport

0

@Edoss Nawet jakby strzelił 3 bramki to by mnie nie przekonał

0

@Naturopata Widzę że Xavi niewiele widział swoich meczy

3

Najlepszy napastnik na świecie :D
Chelsea prowadzi

0

Widać że nie tylko ja zauważyłem świetny występ Alby i zasłużone MVP dla niego. Większość wskazywała Marca ale na moje miał za mało sytuacji żeby się wykazać. Z ocenami raczej się zgadzam, dałbym tylko jedną ocenę wyżej Rakiticiowi.

0

@FCBKUBANO Te ostatnie zdanie to tak jakby w niawiasie :D

1

Wiecie kiedy zorientowałem się że nie wygrywamy. Kiedy Ter Stegen w ostatniej akcji pobiegł w pole karne przeciwnika. Po naszej grze było można wnioskować że wynik w pełni nas satysfakcjonuje i gramy po to by go utrzymać.

1

@fart To pokazuje ile znaczył dla nas Neymar, bo przecież ta nasza szybka akcja za Enrique opierała się na trzech zawodnikach Neymar, Suarez, Messi. Świetnym przykładem tej współpracy jest mecz z Atleti gdzie dwa razy Neymar po szybkich kontrach trafił do siatki. Tego brakuje i tego w tej chwili u nas nie ma.

0

@JohnA No Alba albo Semedo. Ale stawiam na Jordiego. Świetny w obronie w tym jedna bardzo ważna interwencja moim zdaniem równie jak ta Ter Stegena, świetnie grał na wyprzedzenie, do tego w ataku dwie świetne piłki do Messiego i Suareza które powinny skończyć się asystami. Dla mnie MVP tego spotkania.

0

Tak zastanawiam się czy aby nie przeoczyłem jakieś obrony Ter Stegena który jest tutaj uznawany za MVP tego spotkania. Moim zdaniem jedyną interwencją po której mógł się wykazać było to uderzenie Ocamposa. Reszta to albo słabiutkie strzały jak te Reguilona i Ocamposa czy silny strzał prosto w Ter Stegena bodajże Munira.

5

Wiecie co najbardziej u nas kuleje? Rozegranie szybkiej akcji po odbiorze piłki. To w czym Barcelona za czasów Guardioli i Enrique była najlepsza. Po co nam ten pressing jak my po odbiorze pierwsze podanie gramy do przodu po to by następne zagrać do tyłu i całkowicie zwolnić akcję. Po drugie jak już przechwycimy tą piłkę to kompletnia nie ma wyboru do kogo podać. W dzisiejszym meczu była dwa razy taka sytuacja, gdzie zawodnik Sevilli podał piłkę wprost do Suareza. Ten się obrócił ale z przodu ani na skrzydłach nie było nikogo. Co zrobił Luis? Poczekał na Messiego, a w tym czasie rywale zdążyli już wrócić i odebrać piłkę. Żeby nie skończyć tego sezonu z niczym przede wszyskim powinniśmy poprawić ten element gry.

0

@abram3k Rakitic zgasł po przerwie. Na moje ktoś z dwójki Semedo,Alba

3

Myślałem że oni przyspieszą pod koniec. Ale chyba za dużo wymagam.

4

Dzięki Reguilon dzięki tobie nie przegraliśmy.

0

Reguilon nie dojechał na mecz. To już kolejne takie jego zagranie.

0

@LuisSalvano Też myślę że Sevilla spuchnie :D

13

Dzisiaj nie tylko Semedo i Rakitic rozgrywają świetne zawody. Należy pochwalić całą linię obrony. Alba świetnie gra na wyprzedzenie, dużo przechwytów. Pique i Lenglet bardzo pewni. Vidal natomiast dzisiaj słabiej i to jego pierwszego zmieniłbym, a wprowadził Arthura.

8

Ależ Reguilon jest słaby. Strasznie elektryczny. Trzeba wykorzystać to i atakować jego stroną.

11

Tak jak myślałem. Po co by Martin przesiedział cały mecz z Leganes na ławce. Dobra decyzja Setiena.

0

@norbi77 No już widzieliśmy. Zaorał perfekcyjnie ale od wczoraj to już 5 raz to widzę na La Rambli.

0

@BarcaInfo Roberta chyba najładniejsza.

1

@MarioVeB! Chciał dowodów. To tam jakieś znajdzie.

1

@Bykunn Polecam książke. Niebezbieczne związki Donalda Tuska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?